Editörler : "eskiyara"Pangaea

BayrakHoca
Şef
07 Şubat 2023 11:49

Yazıklar olsun sözde uzmanlığınıza ülke bu haldeyken. Sizi eğitimci yapanlar okusun bunu

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 11:52

Sana yazıklar olsun asıl, ülke bu haldeyken forumu açıp kime sataşayım diye bakıyorsun, komplekslerini git başka yerde gider

BayrakHoca, 1 yıl önce

Yazıklar olsun sözde uzmanlığınıza ülke bu haldeyken. Sizi eğitimci yapanlar okusun bunu

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
07 Şubat 2023 11:54

İnsan olacaksın ki insanlık bekleyeceksin. Sen bu günde böyle şeyler yazarsan her türlü tepkiyi de kabul edeceksin.
Pelinin, 1 yıl önce

Düşün artık yakamdan, kendinize eğlence arıyorsunuz resmen, insan nasıl bu kadar kötü kalpli olur nen yoruldum artık, kışkırtıp kışkırtıp sonra saldırıyorsundiyorsunuz, birazcık insanlık ya birazcık insalık çok mu zor, yok ama yapacak birşey yok, insanın içinde olacak

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 11:59

Kamuoyuna suç duyurusunda bulunuyorum, 2 gündür sistematik olarak kişilik haklarım ihlal edilmektedir, konu ısrarla kapatılmamaktadır, anayasal haklarımçiğnenmektedir ve bilinçli olarak provokatif sözler sarf edilmektedir, kimlerin ne amaçla yaptığını anlamadığım bu saldırıların bitmesi için editörler hiç bir şey yapmamaktadırlar

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 12:01

Linç mi ediyorsun beni? tck daki karşılığını biliyor musun? İnsaları linç etmeye mi davet ediyorsun?

şaşkın tarihçi, 1 yıl önce
İnsan olacaksın ki insanlık bekleyeceksin. Sen bu günde böyle şeyler yazarsan her türlü tepkiyi de kabul edeceksin.

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 12:07

Tekrar söylüyorum, anayasal haklarım ihlal edilmektedir, kamuya açık bir platformda aşağılama hakaret ve nefret suçu işlenmektedir

SSelmasss
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 12:28

Pelin hocam kimsenin sizi linç ettiği yok. Yüzyılın en büyük yıkımının olduğu acı bir günde zamansız bir başlık açtığınız için doğal olarak elestiriliyorsunuz. Keşke en başında elestirildiginizde kusura bakmayın arkadaşlar ben olayın vehametinin farkında değildim. Gerçekten özür dilerim herkesten seklinde bir çıkış yapsaydınız bu kadar uzamazdı bu mesele. Siz savunmaya geçtikçe olay bu noktalara gelmiş. Her eleştirene özür dilerim demek yerine hakaret etmişsiniz. Sinirleriniz bozulmuş sizin bence kapatın forumu açmayın bir süre. Böylece konu başlığı kendiliğinden yokolur gider.

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 12:55

Benim uzmanlıkla ilgili açtığım başlık nedeni ile kimse bana hakaret etme hakkına sahip değil, bana küfür eden insanlardan da özür dileyecek halim yok, burası bir forum, neden konuya girip okuyorsunuz? Okumayın, oturup akşama kadar bana hakaret eden insan benden daha çok mu üzülmüş oluyor bu felakete? Neye dayanarak bunu idda ediyorsunuz? Konumu açıp hakaret eden kişiler kim olduğu belli olmayan, niyeti belli olmayan kişilerdir

Kemençe61
Memur
07 Şubat 2023 13:07

Hocam, başlığı olayın vahametinin farkında olmadığınız bir anda açtığınızı düşünüyorum. Başlığı açtığınız saate baktım deprem günü 09;00 civarları sanırım. Burada normal bir şekilde tepki verenlere hak veriyorum, böyle bir zamanda açılması pek de uygun olmamış. Şu itirazınıza da katılıyorum, insanlar açtığı bir başlıktan ötürü hakarete küfüre maruz kalmamalı. Ama bu forumda belli kişiler ki bu başlıktada olduklarını görüyorum, adete linç kültürünü hakaret etmeyi, provokatörlük yapıp insanların kişilik haklarına saldırmayı kendilerinde bir hak olarak görüyorlar. Editörleri başlığı kaldırmalarını söylerseniz gereksiz sinir harbi yaşamazsınız.

SSelmasss
Şube Müdürü
07 Şubat 2023 13:08

İlk sayfayı okudum size bir hakaret göremedim hocam. Makul seviyede elestirilmişsiniz. Ama siz İlk cümlelerinizden itibaren terbiyesiz ahlaksız kes sesini gibi hakaretlerde bulunmuşsunuz. Burda kimin daha fazla üzüldüğünü ölçemeyiz. Ama kimin duyarlı davrandığını görebiliyoruz. Burda başlık açtığımızda konu her ne olursa olsun elestirilecegimizi bilerek bunu yapıyoruz. Eleştiriyi hazmedemiyorsak başlık açmamalıyız diye düşunüyorum.

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 13:23

Hakaret size edilmediği için sizin görememiş olmanız doğal, başlıkta bana cevap yazan kişi ondan sonra kendi başka başlık açıp orada bana hakaret etti, özelden bana yazılan küfürlerden de haberiniz yok, o nedenle bilmediğiniz konuda yorum yapmayın

SSelmasss, 1 yıl önce
İlk sayfayı okudum size bir hakaret göremedim hocam. Makul seviyede elestirilmişsiniz. Ama siz İlk cümlelerinizden itibaren terbiyesiz ahlaksız kes sesini gibi hakaretlerde bulunmuşsunuz. Burda kimin daha fazla üzüldüğünü ölçemeyiz. Ama kimin duyarlı davrandığını görebiliyoruz. Burda başlık açtığımızda konu her ne olursa olsun elestirilecegimizi bilerek bunu yapıyoruz. Eleştiriyi hazmedemiyorsak başlık açmamalıyız diye düşunüyorum.

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 13:27

Sayın hocam dünden beri defalarca yazdım kaldırmadılar başlığı

Kemençe61, 1 yıl önce

Hocam, başlığı olayın vahametinin farkında olmadığınız bir anda açtığınızı düşünüyorum. Başlığı açtığınız saate baktım deprem günü 09;00 civarları sanırım. Burada normal bir şekilde tepki verenlere hak veriyorum, böyle bir zamanda açılması pek de uygun olmamış. Şu itirazınıza da katılıyorum, insanlar açtığı bir başlıktan ötürü hakarete küfüre maruz kalmamalı. Ama bu forumda belli kişiler ki bu başlıktada olduklarını görüyorum, adete linç kültürünü hakaret etmeyi, provokatörlük yapıp insanların kişilik haklarına saldırmayı kendilerinde bir hak olarak görüyorlar. Editörleri başlığı kaldırmalarını söylerseniz gereksiz sinir harbi yaşamazsınız.

erk4243
Aday Memur
07 Şubat 2023 13:55

Pelin denen bu sana ders olsun zor günlerde böyle konular açma

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 13:58

Sizin tam olarak amacınız nedir? Neyin peşindesiniz? Zor günde neden bana laf yetiştirme peşindesiniz?

erk4243, 1 yıl önce

Pelin denen bu sana ders olsun zor günlerde böyle konular açma

Ezxelefim
Memur
07 Şubat 2023 15:24

Senin uzmanlığının içine edeyim

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 15:29

Sizin niyetiniz profilinizde açıkça belli cevap vermeye lüzum yok

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 15:40

Başlığım neden kapatılmıyor? Başka konu olmadığı için forumda hareket olsun diye mi kapatılmıyor? Fake niklerle bilerek mi sürekli geriye düşen konuya yeyeni insanlar yorum yapıyor? Kapatın diyorum neden kapatmıyorsunuz?

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 15:43

Kapatır mısınız artık şu konuyu lütfen

Pelinin
Yasaklı
07 Şubat 2023 15:46

Madem kapatmıyorsunuz o halde bana hakaret edenlerin yazmasını engelleyin lütfen

bendenizdeniz
Aday Memur
07 Şubat 2023 18:39

şurada yazılanlar beni o kadar şaşırttı ki.Yazık hocamız bir konu açmış ki açabilir en doğal hakkı buraya gelip kin nefret kusanlar var.akıl durması adeta.buraya kadar girip forum dolanıp internette takılıp bir de başlık açmış diye eleştirenler ne kadar ikiyüzlü.hayır diğer başlıklara bakıyorum cevap verenler var normal gündelik konulardan konuşanlar var ama hayır sadece başlık açana tepki göstereceksiniz.lütfen bu olağanüstü linç enerjinizi afet bölgelerindeki insanlara yardım amacıyla kullanın burada vakit harcayıp bir insanın üstüne yükleneneceğinize.

bir yetmemiş iki yetmemiş üst üste haz alırcasına bir kadının başına sırf başlık açmış diye atmaca gibi üşüşmüşsünüz.iğreniyorum bu linç kültüründen.insanların hangi psikolojide olduğunu arka planda ne yaşadığını bilemezsiniz.sanki iğrenç bir şeyden bahsetmiş gibi çullanmışsınız.acıyorum ,öğretmen bu değil bunlar olamaz.şu forumdan çıktığınızda hanginiz günelik konulardan bahsetmiyorsunuz ailenize eşinize dostunuza.lütfen yeter artık kendinize gelin

Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi