Editörler : F16 Gökçen
31 Temmuz 2022 22:05

Video mülakatta tam olarak ne soruyorlar ?

Ahmet3462
Aday Memur
11 Ağustos 2022 08:28

Merhabalar 10 Ağustos?ta arayarak hala boştamızınız eğitim olduğu taktirde gelebilecekmisiniz diye sordular bende uygun olduğumu belirttim sonrasına genel yetenek testini çözdüm sonrasında mail geldi değerlendirmen başarılı bi şekilde tarafımıza iletildi en kısa sürede dönüş sağlayacağız diye beklemedeyim

12 Ağustos 2022 01:38

Haber alanlar yazsın arkadaşlar veya sürecin devamından bilgi sahibi olanlar

Ahmet3462
Aday Memur
12 Ağustos 2022 11:36

Hala cevap gelmedi bu hafta içi dönüş yapacaklarını söylediler hafta bitiyor hiç dönüş alan varmı arkadaşlar

Ahmet3462
Aday Memur
12 Ağustos 2022 14:30

Cevap geldi olumsuz

niportag
Aday Memur
24 Ağustos 2022 00:43

Selamlar, whatsapp grubu kuruldu mu? Referanslarım için aranmışım 29?undaki eğitime hak kazandınız dediler ama hala bir bilgilendirme maili yok çok saçma kötü yönetilen bi süreç

As.df.r
Aday Memur
25 Ağustos 2022 11:05

Ben de 10 Ağustosta referans için arandım. Süreç olumlu ilerliyor dedikleri için eğitime hak kazandım sandım ama eğitimle ilgili hiç bir şey söylemedikleri için emin olamadim sonra bir daha aradım ik firmasını, sizi olumlu olumsuz Nobel tarafından arayacaklar dedi ik firması. Fakat 29 ağustosta eğitimler başlayacaktı ama hala bir dönüş yok maalesef. Size eğitim için kesin bilgi verdiler mi telefonda hak kazandınız diyerek

niportag, 2 yıl önce

Selamlar, whatsapp grubu kuruldu mu? Referanslarım için aranmışım 29?undaki eğitime hak kazandınız dediler ama hala bir bilgilendirme maili yok çok saçma kötü yönetilen bi süreç

As.df.r
Aday Memur
25 Ağustos 2022 17:49

Eğitim için telegram grubu var mi

Ahsndru
Aday Memur
26 Ağustos 2022 10:00

Merhabalar. Eğitim daveti aldınız mı? Aldıysanız işealım uzmanıyla online görüşmeden sonra mı aldınızyoksa bölge müdürüyle de online görüşmeniz gerçekleşti mi

As.df.r, 2 yıl önce

Eğitim için telegram grubu var mi

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi