Editörler : oto-danisman-expert
29 Kasım 2008 16:20

Chevrolet lacetti veya aveo nasıl arabalar alınır mı?geleceği varmı kolay satılır mı?

ozellıkle lacettının statıon modelı cok hos 2005-2006 15000 ytl cıvarına cok hosuma gıdıyor siz ne dersınız?

üyee
Memur
30 Kasım 2008 10:54

bu ara çok satılık chevrolet var bende merak ediyorum acaba memnun kalınmadığı için mi satılıyor.. araba gayet güzel görünüyor..

turkceogretmenii
Yasaklı
30 Kasım 2008 15:00

bende onu merak edıyorum alanlar hemen satıyor halbukı o fıyata cok hos bır araba hemde sonucta chevrolet acab bılmedıgımız kusurumu var?

üyee
Memur
30 Kasım 2008 15:23

bu chevrolet ler amerikan yapımı değil.. kore yada hindistan yapımı ..

Arda3
Genel Müdür
30 Kasım 2008 17:55

eskiden daweo vardı

o arabalar bunlar

sadece markasını degiştirdiler.

almanı tavsiye etmek. yedek parçasının pahalı olmasını geç bulamadıklarından yakınıyorlardı.

newzatzee
Genel Müdür
30 Kasım 2008 21:36

aveo modeli benimde çok hoşuma gidiyor valla.

@ogrtmen80@
Yasaklı
30 Ocak 2009 19:36

guncel

@ogrtmen80@
Yasaklı
11 Şubat 2009 20:57

otomatık vıtesı nasıl?

@ogrtmen80@
Yasaklı
15 Şubat 2009 20:13

guncel

08 Mayıs 2009 12:25

10 numara bir araç. Temiz, az kullanılmış ve genç model bulursanız kaçırmayın derim. Hindistan üretimi diyen arkadaşa gülüyorum :O))) Biraz kitapları karıştırıp dağarcığını genişletsin. Chevrolet dünya krizi öncesi yatırım yaptığı fabrikaları birer birer satın alarak, avrupa piyasası için Güney Koredeki fabrikalarında Aveo, Lacetti ve Cruze gibi aynı zamanda Opel Antara jeepleri üretiyor. Hindistanda fabrikası yok. Atmasyon yorum yapmayın. Binmeyen arkadaşlarda, bilmediği markalar hakkında yorum yapmasın. İnsanları yanlış düşüncelere sevkediyorsunuz.

golatar
Kapalı
08 Mayıs 2009 18:00

pıyasada tutulmayan arac alamk mantıklı degıl...

11 Mayıs 2009 01:17

Piyasa bol bol Chevy satılıyor. Kim demiş piyasası yok diye? Bilmeyenlerin habire salladığı bir şehir efsanesi :)

golatar
Kapalı
11 Mayıs 2009 14:28

chevrolet cok ıyı satılır ama soyle satarsın 20000 tlye aldıgın aracı 1 yıl sonra 14000e satarsın cok guzel satılır..pıyasayı cok ıyı bılıyorum araba pazarlarına devamlı gıderım..galerılerı ıyı tanırım adamlar hıc bı zaman chevrolet koymazlar galerının onune..ancak zorunlu olursa alıyorlar..

13 Mayıs 2009 01:02

Galerilere düşmez dostum bu araçlar. Kapanın elinde kalıyor. Sen ne uyduruyorsun? Galerici çokmu biliyormuş? Galericiler nerden kazık atarımı düşünen esnaflardır. Onlardan araba filan alınmaz. Alıcaksan sahibinden alıcan. Gir araba. com'a bak bakalım chevrolet 2007 veya 2008ler liste fiyatından sadece 2 -3.000 lira aşağıda. Galerilere düşmesede olur :) Sanki bilirkişi mübarek.

golatar
Kapalı
13 Mayıs 2009 10:29

ıspatını yapalım ıstersen sen cıkar satılıga aracını bakalım ne zaman ve ne kadara satacaksın..ezbere konusan sensın,piyasanın %90 galerılerın elındedır..%10 sahıbınden doner sahıbınden donen aracların coguda pıyasada tutulan araclardır chevrolet pıyasada hıııııııııııııııııııııııcccc tutulmayan bır aractır..sen kabul etmesende bu boyledır..gercekler acıdır..ınsanlara yalan soylemenın anlamı yok chevrolet dıger sınıfındakı araclara gore daha az ve daha dusuk fıyata satılır...opel,vw,renault,toyota,hyundai gıbı araclardan daha cok satıldıgını soylemek yalanın en buyugudur...

golatar
Kapalı
13 Mayıs 2009 10:42

turkce ogretmenı sen bazı marka fanatıklerıne bakma 15000 tlnı bosa harcama..sen cogunlugun dedıgıne dıkkat et ılerde bıze dua edeceksın..sen opel ww ford ve renault tan sasma..chevrolet alacagına gıt hyundaı al hem servısı daha gucludur..hyundaı bıle ıkıncı elde chevrıoletten ıyı...

16 Mayıs 2009 01:17

Ben arabamı istediğim paraya satarım. Kimsede karışamaz. Satmak içinde almadım zaten. Satacak olsam galeriye düşmezi dşrekt gerçek değerinden sıfır araçtan takasa sokarım. ÖTV indiriminden aldım. İstesem Haziran15 ÖTV indirimi sonrasında piyasada bunun en az 3-4bin fazlasına satarım. Çünkü benim aracı isteselerde bulamazlar :) Galericiler kim oluyormuş? Galericiler bu işten anlasalardı bu ülkede ikinci eller bu kadar yüksek olmazdı. Sen Chevroletle uğraşmayı bırakta, kendi Opelini satabildinmi ona bak. GM kullanıcısı GM kullanıcısını kötülemez. Millete de GM kullanma diye teşvik ediyorsun. Evet bizim ülkede kalitesiz renoi pejolari hyundailer iş yapar orası doğru. Kendi memleketimizde kalite araba binmezler dimi dostum.

16 Mayıs 2009 01:19

Sen eğer 15bine SW model bulabiliyorsan bu piyasada hiç kaçırma. Çünkü o paralara Aveo bile yok :)))) Sahibinden.com veya Araba.com dan bakabilirsin.

golatar
Kapalı
16 Mayıs 2009 12:43

sezercık en ıyısını sen bılıyorsun...aferın sana chevrolet almıssın...dunyanın en ıyı aracını sen almıssıın...opeller curuk...rahatladın mı sımdı...????????????

16 Mayıs 2009 17:46

Golatar muhatabım değilsin. Diğer bir forumda hakkımda küfürlü mesajlar yazmışsın. Gereği yapılacak. Seninle konuşulmuyor. Çünkü çizgiyi aşıyorsun. Git mahallende konuş. Burası seni aşıyor.

maviada_23
Kapalı
19 Mayıs 2009 16:24

sezercik sen chevrolet bayisi felansın heralde ne var bu chevrolede.hem bilmediğiniz konuda yorum yapmayın diyosun seata laf atıyosun opelle chevroleti kıyaslamaya devam ediyosun.konuyu açan arkadaşım chevrolet alma bencede

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi