Editörler : Lanet
03 Ocak 2019 11:45

Büyükşehir belediyesi memur maaşı

merhabalar büyükşehir belediyesinde ki memur maaşları ne kadar acaba ? ayrıca İlçe belediyelerde maaş ne kadar bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.

fel051
Aday Memur
03 Ocak 2019 14:02

kimse bu konuda cevp yazmıyor galiba.Ben Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BASKİ'ye atandım.Bekar ve önlisans mezunu maaşı ne kadar oluyor? ayrıca SDS olayı var.

gokyuzuyildiz
Kapalı
03 Ocak 2019 16:16

hangi büyükşehir belediyesi?

hangi memur kadrosu?

hangi birim?

şimdi ben sana bi soru sorayım. kıyafet almak istiyorum kaç para?

senin sorun bunun gibi...

fel051
Aday Memur
03 Ocak 2019 17:48

şöyle diyim:Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BASKİ'de çalışan 657 mad. ile kadrolu önlisans mezunu düz memur bekar olarak maaşı ne kadardır? ve sds miktarı nedir kardeşim?
gokyuzuyildiz, 5 yıl önce

hangi büyükşehir belediyesi?

hangi memur kadrosu?

hangi birim?

şimdi ben sana bi soru sorayım. kıyafet almak istiyorum kaç para?

senin sorun bunun gibi...

yvA520
Aday Memur
03 Ocak 2019 17:55

memurlar.net'in maaş hesaplama robotu var , orada aynen bu bilgileri girdiğinde 2019 zamlı maaşını üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsin kardeşim . burda ki kimse sana net birşey diyemez
fel051, 5 yıl önce
şöyle diyim:Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BASKİ'de çalışan 657 mad. ile kadrolu önlisans mezunu düz memur bekar olarak maaşı ne kadardır? ve sds miktarı nedir kardeşim?

fel051
Aday Memur
04 Ocak 2019 08:19

onu biliyoruz fakat söz konusu mahalli idarelerde maaş farkı olabiliyor.O yüzden bilgi almak istedik.
yvA520, 5 yıl önce
memurlar.net'in maaş hesaplama robotu var , orada aynen bu bilgileri girdiğinde 2019 zamlı maaşını üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsin kardeşim . burda ki kimse sana net birşey diyemez

34Merkez
Yasaklı
23 Mayıs 2019 18:22

BELEDIYE DE MAAŞ I NAPCAN. BELEDIYEDE ÇALIŞIP AÇ GEZE NI GÖRDÜNMÜ.. DEVLETIN MALI DENIZ....

eh be yani ne ala
Aday Memur
24 Mayıs 2019 08:23

335 gün kesintisiz aranma ve özel hayat ihlali.sen busun

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi