Editörler : swat3410E.Kayı Han
14 Ağustos 2012 13:53

Pomem mülakatta dikkat edilen hususlar (mutlaka okuyun)

1-Yüzde 5 metreden bakıldığında eşgal belirleyici nitelikte olabilecek izi olanların elenmesi

2-Kulakta eşgal belirleyici yada fonksiyon kaybına sebep olacak nitelikte şekil bozuklukları olanların elenmesi.

3-Kekemelik yada benzeri konuşma bozukluğu olanların elenmesi.

4-20 yaş dişleri hariç en fazla 5 ve 5den fazla eksikliği olan adayların elenmesi.

5-Solunum yada dolaşım sistemine ait geçirilmiş ameliyat izi barlığında elenmesi.

6-Göğüs yada sırtta kendi kendine zarar vermesi sonucu veya isim yada şekil çizmek yoluyla oluşmuş izlerin elenmesi.

7-Her 2 kol ,ön kol ve parmaklarda fonksiyon kaybı,şekil bozukluğu,kısmi yada tüm uzuv kaybı,uzunluk kısalık olanların elenmesi.

8-Kollarında ve ellerde kendi kendine zarar verme sonucu veya isim yada şekil çizmek yoluyla oluşmuş izlerin ve tırnak yeme alışkanlığı olanların elenmesi.

9-Vücudunun herhangi bir yerinde cilt üstü veya altında metal cisim taşıyanların elenmesi (piercing,çivi vs materyal)

10-Her iki uyluk,diz,bacak,ayaklarda kendi kendine zarar verme sonucu isim yada şekil çizmek sonucu oluşmuş izler elenemesi

ATLAMA BEYGİRİNİN BOYU : 120 CM'DİR.

MEKİK İÇİN; MİNDERİN ÜZERİNDE VE SIRT ÜSTÜ YATARAK ELLER ENSEDE ÇEKİLECEKTİR. ŞINAV İÇİN;VÜCUT DİK KOLLAR KIRILMAK SURETİYLE 5 ADETTİR.

not:1 boy ve kılo arasındakı uyuma pek fazla önem verilmiyordu daha önce suan da asırı kılo olmadıktan sonra aradakı farkı sorun etmezler

not:2 kısaca bunlardan bahsedebiliriz ama yine de daha düzenli bilgiler için gerekli arastırma yapmak gerekir ayrıca boy ve yas tutuyorsa parkuru asla dert etmeyın kpss puanınıza güvenin ve bu işi basarın allah yardımcınız olsun ...

enderdogan
Şef
14 Ağustos 2012 14:02

arkadaşlar kulağım kepce. özellikle saçlarım kısayken çok belli oluyor. saçlarım hafif uzunken fazla farkedilmiyor. elenir miyim?

mertse_mert
Memur
14 Ağustos 2012 14:11

valla bilmiyorum örnegini görmedım hiç boydan ve sakal tırası olmadı dıye elenen olmustu da kulaktan görmedım yani hayırlısı olsun

enderdogan
Şef
14 Ağustos 2012 14:26

kulaktan elenen yoksa niye en üste kulak yazdın mert :)

mertse_mert
Memur
14 Ağustos 2012 14:29

yanlıs anlama benım sınava gırdıgım yerde elenen olmamıstı kardesım bir caresıne bak bence bulunur bir yolu

tdsg
Aday Memur
14 Ağustos 2012 14:44

benim nişanlımın kolunda küçükken başkası tarafından yapılan iz var ve 5 metreden bakıldığında belli oluyor sizce elenmesine neden olurmu?

delta esteban
Aday Memur
14 Ağustos 2012 15:34

5 metreden belli olursa elenir

serdarturan
Aday Memur
14 Ağustos 2012 15:45

spor mülakatı kaç sn . kaç puan veriliyor listeyi nerden bulabilirim?

boras06
Şube Müdürü
14 Ağustos 2012 17:05

mekıkler tam mekık mı cekecgız yoksa lınktekı gıbı yarım mı olacak

http://www.uzmantv.com/mekik-hareketinin-etkisini-artirmak-icin-neler-yapabiliriz

muratss
Aday Memur
15 Ağustos 2012 01:30

yenı sağlık yönetmeliğini okumak burdakı bilgilerden daha faydalı

hüseyin yer
Genel Müdür
15 Ağustos 2012 13:14

yeni sağlık ilanını okuyun araştırın pomem yazın nete kimse araştırmadan hazır bilgi..

teknik öğrt
Aday Memur
15 Ağustos 2012 22:12

arkadaşlar spor mülakatında herhangi bir hareketi yapamazsak örneğin takla atamazsak elenirmiyiz yoksa eksik puan mı alırız?

rizeli23
Aday Memur
15 Ağustos 2012 22:33

Hic sikintim yok bu yazilanlardan puanimda fena dgl cok sukur

mertse_mert
Memur
16 Ağustos 2012 01:29

elenmezsin sadece puanın kırılır

dadaş_kızı025
Aday Memur
16 Ağustos 2012 02:17

ya bide arkadaşın sorduğu gibi tam mekikmi çekilcek dizlere kadarmı olacak illa yoksa yarı çeksek de olur mu

hüseyin yer
Genel Müdür
16 Ağustos 2012 14:28

arkadaşalr bir hareketi orada yapmadan diğer harekete geçmeyi sorun elenme sebebi oalbilir tam bilmiyorum bir soruştuun.

fathieagle
Aday Memur
16 Ağustos 2012 16:10

Arkadaşlar kellik konusunu çok dert ediyolar mı keyfine göremi karar veriyorlar? Önden bakıldığında sıkıntı yok ama arkadan ve tepeden tarama özürlüyüm :)

vahitfatih
Aday Memur
16 Ağustos 2012 21:14

Arkadaşlar yüzümde mercimek kadar hatta biraz daha küçük bir ben var bunla ilgili bilgisi olan var mı .

mertse_mert
Memur
17 Ağustos 2012 10:11

kellik konusunda su an 2012 pomeme yenı baslayanlar ıcınde sacı olan cok nadir 10 kişiden 4 ü kel desem yalan olmaz sanırım yerıne göre degısmekle beraber cokta dert etmıyorlar

17 Ağustos 2012 13:19

parkuru dert etmeyin diyorsunuz atlama beygiri 120 cm se nasıl dert etmicez bana çok zormuş gibi geldi gözüm korktu açıkçası ben yapamam öyle zannediyorum hiç yapmadım ve başkalarının yanında zaten heyecanlanır insan saçmalık bu

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi