Editörler : F16 Gökçen

carsafyastik
Kapalı
25 Temmuz 2020 21:28

bir gelişme var mı süreçle ilgili?

Misipisi
Aday Memur
27 Temmuz 2020 10:56

IK görüşmem var bu hafta

yolo7
Aday Memur
28 Temmuz 2020 13:27

Komite mülakatı için arandım bu hafta görüşmeler olacak sanırım

Misipisi
Aday Memur
30 Temmuz 2020 12:07

komite mülakatı derken? Daha İk mülakatı bu hafta oldu

gravedad
Aday Memur
04 Ağustos 2020 20:09

Persembe gunu icin departman mulakatina davet edildim. Bu mulakat hakkinda bilgisi olan var mi ?

yolo7
Aday Memur
04 Ağustos 2020 21:53

Komite mülakatım geçtiğimiz hafta oldu başmüfettiş iç denetçiler ve ik ile. Geri dönüşlerin eylülde olacağı söylendi.

Misipisi, 4 yıl önce

komite mülakatı derken? Daha İk mülakatı bu hafta oldu

Misipisi
Aday Memur
05 Ağustos 2020 14:00

Benim görüşmem geçen hafta yalnızca İK ile oldu. Onların sisteminde teknik sıkıntı çıkınca telefondan mülakata devam ettik ve gayet güzel geçtiğini düşünmeme rağmen dün red aldım. Kendi sistemlerin sıkıntısını biz ödüyoruz. Eşitlik olmuyor tabi bu durumda

carsafyastik
Kapalı
05 Ağustos 2020 16:23

IK ile görüşmelerinde başka bir şirketten hizmet alıyorlar. Söz konusu kendi sistemleri değil. Bu konuda olası problem internet hızından kaynaklanabilir.

Süreci komiteye kadar ilerleten arkadaşlar hangi bölümlerden mezun acaba? nasıl bir profil aradıklarını anlamak için soruyorum.

flags
Aday Memur
05 Ağustos 2020 17:26

Merhaba, geçen hafta hem İK hem de komite mülakatımı tamamladım. Bana da aynı şekilde 7 Eylül gibi tüm sürecin tamamlanıp tekliflerin verileceğini söylediler fakat bu mülakatın sonuclanmasiyla ilgili bir tarih aralığı vermediler.

tarifa
Kapalı
13 Ağustos 2020 14:56

komite görüşmesinden sonra olumlu veya olumsuz geri dönüş alan oldu mu arkadaşlar?

flags
Aday Memur
13 Ağustos 2020 19:28

Henüz geri dönüş almadım ben. İK mülakatında, Ağustos ayinin ilk iki haftasında yıllık izinler olduğunu, gmy mulakatinin da ona göre yapılacağı belirtilmişti. Önümüzdeki hafta dönüşler olur diye düşünüyorum.

Bu arada okul bölüm soran arkadaşa istinaden de odtü siyaset mezunuyum.

21 Ağustos 2020 13:33

Cevap alan oldu mu arkadaşlar? Komite mülakatından sonra?

flags
Aday Memur
21 Ağustos 2020 16:08

Herhangi bir cevap almadım

25 Ağustos 2020 17:10

Bende de hala gelişme yok. Elendik galiba. Yanıt alan olduysa yazsa süper olur.

mmsbfi
Aday Memur
25 Ağustos 2020 17:19

Ben de herhangi bir donus almadim. Surekli gozum forumda ve telefonda. Donus alan arkadasimiz varsa yazmasini rica ediyorum...

Umarim guzel sonuclar aliriz.

gravedad
Aday Memur
25 Ağustos 2020 17:53

Ben de henuz bir donus almadim muhtemelen baslamadi donusler. Mulakatiniz nasil gecti bu arada ? Benim bekledigimden cok daha iyiydi fazla zorlamadilar. Forumda daha onceki senelerin mulakatlarini okudugumda gozum korkmustu acikcasi. Cok fazla teknik soru soruluyor denmisti.

Ben de umuyorum ki guzel sonuclar aliriz :)

25 Ağustos 2020 18:04

Sizin okullar, bölümler ne arkadaşlar? Bana teknik denebilecek bir soru sorulmadı açıkçası.

mmsbfi
Aday Memur
25 Ağustos 2020 20:42

Benim de fena degildi. Teknik sorular da geldi genel sorular da. Ben de daha zor bekliyordum acikcasi ama boyle iyi dusunup de sonucun kotu olma ihtimali korkutmuyor degil...

Kisa zamanda olumlu donusler aliriz umarim.

7 Eylul'e kadar butun surec tamamlanacak diye yukarida bir arkadas yazmis fakat benim anladigim butun surec degil sanirim bu surec tamamlanacak ve (umarim olumlu sonuc alirsak) genel mudur yardimcisi mulakati olacak bir de. Baslarsak da eger ekim ayinda baslayacagiz.

flags
Aday Memur
25 Ağustos 2020 20:48

Bana teknik sorular soruldu ama ben denetim sektöründe çalışıyorum diye sorduklarıni soylediler. Ama onlar da zor şeyler degildi zaten gayet güzel geçmişti. 28 temmuz da tamamlayınca komite mülakatıni biraz uzun gibi geldi dönüş süresi açıkçası.

flags
Aday Memur
25 Ağustos 2020 20:53

Bana tekliflerin 7 eylüle kadar verileceğini belirtmişlerdi. Ama planda bir değişiklik olmuş olabilir tabii. Bir çok süreç yönetiyorlar sonuçta

mmsbfi, 4 yıl önce

Benim de fena degildi. Teknik sorular da geldi genel sorular da. Ben de daha zor bekliyordum acikcasi ama boyle iyi dusunup de sonucun kotu olma ihtimali korkutmuyor degil...

Kisa zamanda olumlu donusler aliriz umarim.

7 Eylul'e kadar butun surec tamamlanacak diye yukarida bir arkadas yazmis fakat benim anladigim butun surec degil sanirim bu surec tamamlanacak ve (umarim olumlu sonuc alirsak) genel mudur yardimcisi mulakati olacak bir de. Baslarsak da eger ekim ayinda baslayacagiz.

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi