Editörler : supporters.

mematy
Aday Memur
01 Ekim 2013 10:57

arkadaşlar, yoğun ilginize teşekkür ederim fakat çok fazla mail aldım tek tek göndermek çok uzun sürüyor. adresime mail atıp cevap alamayanlar için tekrar deniyorum. gün içerisinde 2-3 defada toplu posta göndereceğim bilginize...
Allah muvaffak etsin, anlayışınız, iyi niyetli görüşleriniz ve dualarınız için tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum :)

ns.ç
Aday Memur
01 Ekim 2013 10:57

çok teşekkürler

bernand
Aday Memur
01 Ekim 2013 11:23

bende mail attım.teşekürler.

mematy
Aday Memur
01 Ekim 2013 11:35

[email protected] adresine yazın lütfen arkadaşlar, buradan özelden yazdığınız zaman karışıyor, gözden kaçabilir. bilginize....

mematy, 11 yıl önce

arkadaşlar, yoğun ilginize teşekkür ederim fakat çok fazla mail aldım tek tek göndermek çok uzun sürüyor. adresime mail atıp cevap alamayanlar için tekrar deniyorum. gün içerisinde 2-3 defada toplu posta göndereceğim bilginize...
Allah muvaffak etsin, anlayışınız, iyi niyetli görüşleriniz ve dualarınız için tekrar ve tekrar teşekkür ediyorum :)

green1
Aday Memur
01 Ekim 2013 11:38

bende mail attım ama memurlar.net mailine.ilgine çok teşekkürler Allah razı olsun :)

FXFXmt2
Aday Memur
01 Ekim 2013 11:56

hocam mailine msj atamıyorum özelden mailimi yazdm eğer gonderırsen çok sevınırım

mematy, 11 yıl önce

[email protected] adresine yazın lütfen arkadaşlar, buradan özelden yazdığınız zaman karışıyor, gözden kaçabilir. bilginize....

FXFXmt2
Aday Memur
01 Ekim 2013 12:02

mail alan arkadaşlar yokmu sızlerde bızlerle paylaşsanız

break.off
Şef
01 Ekim 2013 12:05

hocam ceza hukuku ve anayasa hukuku yok.onları da ekleyebilirmisin.

mematy
Aday Memur
01 Ekim 2013 12:29

FXFXmt2 kardeş, benim tek bir amacım var bu paylaşım için o da hayır dua almak. elbette daha kolay ve hızlı bi paylaşım yolu olduğunu ben de biliyorum ama benim şu emeğime saygı babında birazcık sabır gösterip mailimi beklemek daha olgunca bir tavır olacağını düşünüyorum. çünkü karşılığında ne bir ücret ne de başka bir şey beklemiyorum.
Anlayış göstereceğini düşünüyorum. başarılar...

FXFXmt2, 11 yıl önce

mail alan arkadaşlar yokmu sızlerde bızlerle paylaşsanız

FXFXmt2
Aday Memur
01 Ekim 2013 12:41

tmm krdeş teşekkür ederim emeğine sağlık

mematy, 11 yıl önce

FXFXmt2 kardeş, benim tek bir amacım var bu paylaşım için o da hayır dua almak. elbette daha kolay ve hızlı bi paylaşım yolu olduğunu ben de biliyorum ama benim şu emeğime saygı babında birazcık sabır gösterip mailimi beklemek daha olgunca bir tavır olacağını düşünüyorum. çünkü karşılığında ne bir ücret ne de başka bir şey beklemiyorum.
Anlayış göstereceğini düşünüyorum. başarılar...

muratbus
Memur
01 Ekim 2013 13:04

kardeş bende parola soruyor.

muratbus
Memur
01 Ekim 2013 13:09

affedersin şifre mailde yazıyormuş çok teşekkürler notlar için

muratbus, 11 yıl önce

kardeş bende parola soruyor.

ZIKKIM
Genel Müdür
01 Ekim 2013 13:23

notlarınızı inceledim gerçekten çok sağlam not olmuş, resmen kpss alan nasıl kazanılırın cevabı gibi notlarınız benimde kavuşmak istediğim disiplini özetlemişsiniz elinize sağlık teşekkür ederim.

iktaysun24
Şef
01 Ekim 2013 13:25

hayırlı olsun. yeni işinizde başarılar dilerim.bende mail attım. banada yollarsanız çok sevinirim. hem çalışıp hem sınava hazırlanan biri olarak özetlere çok ihtiyacım var zamanım çok kısıtlı:(

ferdem33
Kapalı
01 Ekim 2013 13:29

teşekkür ederim eline sağlık.

mhmbyrk
Aday Memur
01 Ekim 2013 13:30

bende mail attım şimdiden teşekkürler

marycr
Aday Memur
01 Ekim 2013 13:34

Bende attım mematyy :)

czdmr
Yasaklı
01 Ekim 2013 13:40

bende attim simdi :)

sümeyyeırmak
Kapalı
01 Ekim 2013 14:31

çok sağolun ders notlar maili geldi ama bende şifre soruyo ve mailde şifre adına birşey bulamadım

bernand
Aday Memur
01 Ekim 2013 14:37

bende sabahtan mail attım.mynetten ama gelmedi.tekra

Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi