Editörler : oto-danisman-expert
16 Mayıs 2019 14:25

31 Mayıs'ta değil, 20 Mayıs'ta Astsubay Astasak İçeri

Geçen hafta cimerden gelen mail ile sınıf ve siralandirma karın bitmiş haldeki sonucumu öğrendim.

Neden hala sonuçlar ilan edilmiyor olabilir?

PSZICHO
Daire Başkanı
16 Mayıs 2019 14:56

tamam zaten sıralamalar bellı ama onemlı olan raporun suresının ne zaman bıttıgı. sen mulakata gırenden sonra 45 gün sayıp ondan sonra sonuc beklemenız daha ıyı olur.

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:02

Subaylıkta da aynısını yaptılar ama 39. Gün ilan edildi

Tknmz26
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:05

Hocam CİMER'e ne yazdın da sonucunu söyledi lütfen özelden bana ulaşır mısın ben de merak içinde kaldım...

Rhh16
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:17

Nasıl belli olur? Kardeşim geçen sene girmiş miydin sınavlara? Belki yılı yanlış yazmışlardır falan.. Valla deyiverde biz de aynısını yazalım sonuçları görelim bari içim içimi yiyor evhamdan kontağı kapattık kapatıcaz stresten :)

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:47

Kardeşim nasıl oldu bu bi açıklasana sonuçlar ne zaman açıklancak yani

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:55

Sadece porsunumu seçtin neden sadece o yazıyor

fedelta55
Memur
16 Mayıs 2019 16:20

Bu sonuç geçen yıl dış kaynak astsubaylığa başvuran ve cimere yedek ve sıralamasıyla ilgili yazı yazan bir adaya ait. Yani bu alımlarla ilgili bir şey değil. Cimer şu anda böyle bir bilgi paylaşmaz. Zaten daha sonuçlar açıklanıp kayıt işlemleri başlamadan ve yedek kaça geleceği belli olmadan yedek 200 de kaldınız şeklinde bilgi verilemez. Biraz düşünelim..

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 20:53

İlk defa basvurdum ilk mulakatim.

Rhh16, 5 yıl önce

Nasıl belli olur? Kardeşim geçen sene girmiş miydin sınavlara? Belki yılı yanlış yazmışlardır falan.. Valla deyiverde biz de aynısını yazalım sonuçları görelim bari içim içimi yiyor evhamdan kontağı kapattık kapatıcaz stresten :)

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 20:57

Geçen sene başvuru yapan bir aday dediğin şahıs öncelikle belirteyim, o kişi benim.Gecen sene değil tüm hayatımdaki ilk başvurun bu.Mail adresini paylasman durumunda cimerden gelen cevabı ekran videosuna alıp, seninle paylasabilirim.Halen daha inanmazsan vereyim t.c şifre e devletten gir bak benim adıma.Ben yalan söylemem kardeş. Allah tektir bana da yalan söyletemezsin.

fedelta55, 5 yıl önce

Bu sonuç geçen yıl dış kaynak astsubaylığa başvuran ve cimere yedek ve sıralamasıyla ilgili yazı yazan bir adaya ait. Yani bu alımlarla ilgili bir şey değil. Cimer şu anda böyle bir bilgi paylaşmaz. Zaten daha sonuçlar açıklanıp kayıt işlemleri başlamadan ve yedek kaça geleceği belli olmadan yedek 200 de kaldınız şeklinde bilgi verilemez. Biraz düşünelim..

fedelta55
Memur
16 Mayıs 2019 21:11

Yani şu anda sonuçları açıklanmamış , kayıtları başlamamış bir astsubay alımında porsun sınıfında yedeklerde kaldığını öğrendin. Ve porsun sınıfında en son 100. yedeğe sıra geldiğini öğrendin.Peki kayıtlar ne zaman başlamış kardeşim ?

Sanane12, 5 yıl önce

Geçen sene başvuru yapan bir aday dediğin şahıs öncelikle belirteyim, o kişi benim.Gecen sene değil tüm hayatımdaki ilk başvurun bu.Mail adresini paylasman durumunda cimerden gelen cevabı ekran videosuna alıp, seninle paylasabilirim.Halen daha inanmazsan vereyim t.c şifre e devletten gir bak benim adıma.Ben yalan söylemem kardeş. Allah tektir bana da yalan söyletemezsin.

vaveyla35
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:19

ziyaaaaaaaaaaaa

speedaytu
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:33

Kardeş insanların duyguları ile oynamamalısın bence

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:37

Vereyim sana da şahsi bilgilerimi gir bak e devletten sözleri ugrascam ya. Herkesi başkaları gibi yalancı gormeyin. Bir dost tavsiyesi.

Maçan yiyorsa kardesim

vaveyla35, 5 yıl önce
ziyaaaaaaaaaaaa

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:40

Sana da vereyim kardeşim e devleti. Ama dönünce buraya bir uğra özür beklerim

speedaytu, 5 yıl önce

Kardeş insanların duyguları ile oynamamalısın bence

fedelta55
Memur
16 Mayıs 2019 21:52

Kardeşim bana cevap verirmisin ? Kayıtlar ne zaman başladı ?

Sanane12, 5 yıl önce

Sana da vereyim kardeşim e devleti. Ama dönünce buraya bir uğra özür beklerim

Memur7107
Aday Memur
16 Mayıs 2019 21:54

İmkansız bende yazdım gelen mail olumsuzdu. 27mayıs sonrasında açıklancak dediler.

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:03

Vallla baba bı kötülük gutmeden aranızda sadece bu iş için e devlete gidicek olan buyursun gelsin özele vereyim TC şifre

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 22:24

20 mayısda açıklancağını nerden çıkardın
Sanane12, 5 yıl önce

Vallla baba bı kötülük gutmeden aranızda sadece bu iş için e devlete gidicek olan buyursun gelsin özele vereyim TC şifre

Sanane12
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:26

Başlık uzun oluyor diye o yarım kaldı orda.

Onuda forumda bı asker yazdı ya Facebook'tan

Grupta herkes yalan söylemez diyor adama

Gökbörü0, 5 yıl önce
20 mayısda açıklancağını nerden çıkardın

Gökbörü0
Kapalı
16 Mayıs 2019 22:27

Arkadaşlar bu seninki 2018 muvazzaf astsubay alımı arkadaşınki doğru olabilir resimdede 2018 dış kaynak yazıyor inşallah biran önce açıklanır
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi