Editörler : swat3410

Adanali01111
Aday Memur
14 Temmuz 2020 23:50

İstanbul kadrosunda görev yapmaktayım sağlık problemlerinden dolayı atama için personel daire başkanlığına başvuru yaptım pbs den kontrol ettiğimde 3 hekim imzalı heyet raporu istediler bunu yolla üzerine 1. Bölge atama yazmam gitmek istediğim yeri yazmam söylendi. Atamam gerçekleşirmi acaba geçici görevli olarak

Azderoglu
Kapalı
19 Temmuz 2020 00:09

Güncel

zafer_0849
Aday Memur
21 Temmuz 2020 14:00

Yok mu bir haber veya bir balon ?

Azderoglu
Kapalı
22 Temmuz 2020 20:08

Güncel

ayazayazoglu
Aday Memur
22 Temmuz 2020 21:03

Arkadaşlae öncelikle herkese hayırlı olmasını diliyorum. Polis memuruyum ilk şarkımı tamamladım ve başla bir şark iline tercih yaptım. Burada çalıştığım dönemde eşimin Adalet Bakanlığı bünyesinde ataması oldu, şu an kursta ve 5 ay sonra ilk atama suretiyle iş başı yapacak. Eş durumu ataması nasıl olacak ben mi ona tabi olacağım o mu bana tabi olacak bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim

zafer_0849
Aday Memur
22 Temmuz 2020 21:50

Eşin sözleşmeli olacağı için sen ona tabii oluyorsun. Eşin şark iline tayin olursa yanına gidebilirsin. Batıda olursa görev süren dolmadan gönderirler mi onu tam bilmiyorum.
ayazayazoglu, 4 yıl önce
Arkadaşlae öncelikle herkese hayırlı olmasını diliyorum. Polis memuruyum ilk şarkımı tamamladım ve başla bir şark iline tercih yaptım. Burada çalıştığım dönemde eşimin Adalet Bakanlığı bünyesinde ataması oldu, şu an kursta ve 5 ay sonra ilk atama suretiyle iş başı yapacak. Eş durumu ataması nasıl olacak ben mi ona tabi olacağım o mu bana tabi olacak bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim

ayazayazoglu
Aday Memur
22 Temmuz 2020 21:55

Sözleşmeli değil kadrolu olarak başlıyor , ayrıca pozisyon olarak uzman kadrosuyla denk
zafer_0849, 4 yıl önce
Eşin sözleşmeli olacağı için sen ona tabii oluyorsun. Eşin şark iline tayin olursa yanına gidebilirsin. Batıda olursa görev süren dolmadan gönderirler mi onu tam bilmiyorum.

mavigunes-34
Aday Memur
26 Temmuz 2020 11:34

Arkadaşlar geçici görevlendirme ile sirnaktan Elazığ'a geldim, daha doğrusu sağlık dilekçesi sebebiyle, şark sürem Şırnak mi Elazığ'a goremi düzenlenecek, ayrıca harcirahsiz gönderildim , fakat idare mahkemesi ne dava açıp alabilirsiniz diyorlar, bilgisi olan

Azderoglu
Kapalı
27 Temmuz 2020 23:32

Güncel

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
30 Temmuz 2020 19:43

kanuni atamam olmuş
Azderoglu, 4 yıl önce
Güncel

zafer_0849
Aday Memur
30 Temmuz 2020 22:51

Bende baktım herhangi bir değişiklik yok sırayla parça parça mı yapıyorlar acaba
siriiiiiiiiiiiii, 4 yıl önce
kanuni atamam olmuş

Azderoglu
Kapalı
31 Temmuz 2020 09:16

Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun geçen sene eş durumundan geçici görevle batıdan batıya tayin olduğumdan beri 1 yıl 12 gün süre geçti bu sabah pbs yi kontrol ettim naklen atama olmuş .

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
01 Ağustos 2020 16:21

Benimde aynı kardeşim şükür rabbimize
Azderoglu, 4 yıl önce
Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun geçen sene eş durumundan geçici görevle batıdan batıya tayin olduğumdan beri 1 yıl 12 gün süre geçti bu sabah pbs yi kontrol ettim naklen atama olmuş .

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
02 Ağustos 2020 22:00

kardeşim bana ulaşa bilirmisin benim ile birlikte geçici olarak tayini çıkan devrem 5.800 tl geçici görev ücreti almış 6 aylık sizde alabildiniz mi
Azderoglu, 4 yıl önce

Azderoglu
Kapalı
02 Ağustos 2020 22:58

Ben hem eski görev yerinde lojistiğine hem de yeni görev yerinde lojistiğine sordum geçici görev ücreti çıkmaz denildi.
kardeşim bana ulaşa bilirmisin benim ile birlikte geçici olarak tayini çıkan devrem 5.800 tl geçici görev ücreti almış 6 aylık sizde alabildiniz mi

zafer_0849
Aday Memur
03 Ağustos 2020 17:21

Benimki daha açıklanmadı da herhangi bir şekilde geçici görev ücreti de almadım.
05 Ağustos 2020 00:19

7.ayın 29 unda benim de çıkmış bu gün öğrendim. Çok şükür uzun sürmedi benim ki

Polizei20
Aday Memur
05 Ağustos 2020 02:10

Geçici görevle tayini çıkan arkadaşlar gittiğiniz yerde 1 yıl görev yaptıktan sonra asaleten atamanız gerçekleşir eğer 1 yılda hala gelmediyse dilekçe verirsiniz o zaman yapılır. Ayrıca eş durumundan geçici görevle gittiğinizde geçici görev parası yatmaz.

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
05 Ağustos 2020 10:16

Bana özelden yazan arkadaşlara mesajlara bakamiyorum gecici görev ucretini bile alabiliyoruz
Haramidere, 4 yıl önce
Neden bu kadar sıkıntı yapıyosunuz ki benim bi arkadaşım da süreli görevlendirilmişti. süresi bittiği gibi asaletin ataması yapıldı. Bende geçici görevli eş durumundan geldim Trabzon'a benim evrak da süresiz o yüzden beklemeyeliz. Eş durumundan görevlendirilip de geri döneni ben hiç duymadım.

zafer_0849
Aday Memur
05 Ağustos 2020 10:26

Dilekçe yazmışmıydın ve senin geçici görevinde süre yazıyormuydu devrem
Bana özelden yazan arkadaşlara mesajlara bakamiyorum gecici görev ucretini bile alabiliyoruz
Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi