Editörler : E.Kayı Han

Muhsinn72
Aday Memur
21 Mart 2023 12:54

Bana atar mısın. Özelin kapalı
Muhammed4141, 1 yıl önce

Gelen yazıyı atabilirim bir çok arkadaş attım özelden tel yazın size de atayım ceza İnfaz kurumu komisyona bağlı diyebiliyorum ben sonuçta atamaları komisyon yapıyor onlar için de aynı tarih geçerlidir diye düşünüyorum ben bir bilgi öğrendim herkezde paylaşmak istedim dediğim gibi isteyen olursa yazıyı atarım kimsenin kafasında? Kalmasın diye

Canw
Aday Memur
21 Mart 2023 13:01

Danıştaydakiler kadroya geçmiş bugün

657li ikm
Aday Memur
21 Mart 2023 13:56

geriye dönük maaş alacak mıyız ? yani kadroya geçtiğimiz ilan edilen tarihten 7 nisana kadar olan farklar yatacak mı ? yoksa sadece nisan 15de kadrolu maaş mı alacağız

657li ikm
Aday Memur
21 Mart 2023 14:00

geriye dönük maaş alacak mıyız ? yani kadroya geçtiğimiz ilan edilen tarihten 7 nisana kadar olan farklar yatacak mı ? yoksa sadece nisan 15de kadrolu maaş mı alacağız

Goggowe
Aday Memur
21 Mart 2023 14:35

Yukarıda okuduğum yazılarda 26/01/2023 tarihinde girişlerin yapılacakmış die bir yazı var ama

Katip553455
Aday Memur
21 Mart 2023 15:07

Adliyelerde kadroya geçen varmı acaba

Kimecezaevi
Aday Memur
21 Mart 2023 16:15

Bana da atabilir misiniz?
Muhammed4141, 1 yıl önce

Gelen yazıyı atabilirim bir çok arkadaş attım özelden tel yazın size de atayım ceza İnfaz kurumu komisyona bağlı diyebiliyorum ben sonuçta atamaları komisyon yapıyor onlar için de aynı tarih geçerlidir diye düşünüyorum ben bir bilgi öğrendim herkezde paylaşmak istedim dediğim gibi isteyen olursa yazıyı atarım kimsenin kafasında? Kalmasın diye

Goggowe
Aday Memur
21 Mart 2023 16:28

KESİN OLARAK GİRİŞLER NE ZAMAN YAPILACAK YAZIYA GÖRE NİSANDA KADROLU MAAŞ ALIRMIYIZ... TEŞEKKÜR EDERİM

Muhammed4141, 1 yıl önce

Bizede geldi

Katip553455
Aday Memur
21 Mart 2023 16:50

goggow hocam siz hangi adliyedesiniz

Muhammed4141
Daire Başkanı
21 Mart 2023 18:29

Bence Nisan 15 de kadrolu oluruz inş

Akinci81
Yasaklı
21 Mart 2023 22:30

Yazıda öyle bir şey yok. Uydurma
4blidevletmemuru, 1 yıl önce

Bu komisyona gelen yazida giris tarihini 26.01.2023 olarak yapilmasi yazilmis. Ozaman bu tarihten itibaren almadigimiz kadro farkini toplu olarak almamiz gerekmiyo mu? Yada aksi taktirde talep etme veya dava acma hakkina sahip olmuyomuyuz??

sphinx80
Aday Memur
23 Mart 2023 11:43

Yazının içeriğini kopyalayıp buraya atabilirsiniz nisan 7 de geçilecek diyen arkadaşlar

egekurt
Aday Memur
23 Mart 2023 15:20

yazının içeriği temel anlamla şöyle;

Bu kapsamda, sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışanların kadroya geçiş işlemleri için Genel Müdürlüğümüzce - Personel Bilgi Sistemi (PBS) içerisinde "Diğer İşlemler" başlığı altında yer alan*Sözleşmeliden Kadroya Geçiş İşlemi" modülü faaliyete geçirilmiştir.

Bu itibarla;

1.Merkez ve mülhakat adliyelerinizde görev yapan, atamaları adalet komisyonlarınca teklif edilen

persönelin kadroya geçiş başvurularının yazılı olarak alınmasıbu başvuru letilmeksizin ve adalet

komisyonlarınca herhangi bir değerlendirme yapılmaksızın PBS içerisinde yer alan anılan modüle

girilmesi, girişlerin en geç 07.04.2023 tarihine kadar tamamlanması,

2.28.11.2022 tarihinde Adalet Bakanlığında çalışmakta olduğu sözleşmeli personel unvanı ile

tarihindeki sözleşmeli personel unvanının aynı olması durumunda bu sözleşmeli personel

dığı tarihin ilk istihdam tarihi olarak girilmesi,

.11.2022 tarihinde Adalet Bakanlığında çalışmakta olduğu sözleşmeli personel unvanı ile

26.01.2023 tarihindeki sözleşmeli personel unvanının farklı olması durumunda 26.01.2023 tarihindeki

şözleşmeli personel unvanına başladığı tarihin ilk istihdam tarihi olarak girilmesi,

4.Hizmet süresi hesaplanırken yukarıdaki maddelere göre belirlenecek ilk istihdam tarihinden

31.3.2023 terihine kadar (bu tarih dahil) geçen sürenin dikkate alınması,

24 Mart 2023 05:14

3 yıllık bir mübaşir kadroya geçince ne kadar zamlanir maaşı

Goggowe
Aday Memur
24 Mart 2023 08:09

KARDEŞİM EMEĞİNE SAĞLIK TEŞEKKÜR EDERİM. HAYDİ BİSMİLLAH

egekurt, 1 yıl önce

yazının içeriği temel anlamla şöyle;

Bu kapsamda, sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışanların kadroya geçiş işlemleri için Genel Müdürlüğümüzce - Personel Bilgi Sistemi (PBS) içerisinde "Diğer İşlemler" başlığı altında yer alan*Sözleşmeliden Kadroya Geçiş İşlemi" modülü faaliyete geçirilmiştir.

Bu itibarla;

1.Merkez ve mülhakat adliyelerinizde görev yapan, atamaları adalet komisyonlarınca teklif edilen

persönelin kadroya geçiş başvurularının yazılı olarak alınmasıbu başvuru letilmeksizin ve adalet

komisyonlarınca herhangi bir değerlendirme yapılmaksızın PBS içerisinde yer alan anılan modüle

girilmesi, girişlerin en geç 07.04.2023 tarihine kadar tamamlanması,

2.28.11.2022 tarihinde Adalet Bakanlığında çalışmakta olduğu sözleşmeli personel unvanı ile

tarihindeki sözleşmeli personel unvanının aynı olması durumunda bu sözleşmeli personel

dığı tarihin ilk istihdam tarihi olarak girilmesi,

.11.2022 tarihinde Adalet Bakanlığında çalışmakta olduğu sözleşmeli personel unvanı ile

26.01.2023 tarihindeki sözleşmeli personel unvanının farklı olması durumunda 26.01.2023 tarihindeki

şözleşmeli personel unvanına başladığı tarihin ilk istihdam tarihi olarak girilmesi,

4.Hizmet süresi hesaplanırken yukarıdaki maddelere göre belirlenecek ilk istihdam tarihinden

31.3.2023 terihine kadar (bu tarih dahil) geçen sürenin dikkate alınması,

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi