Editörler : Lanet
16 Şubat 2014 23:14

Beyninizi güçlendirecek 20 ipucu! / Foto Galeri

Beyninizin daha hızlı, pratik, atik ve tetik olmasını istiyorsanız bu elbette sizin elinizde. Nasıl ki spor yapmayan bir kişi ile yapan bir kişi hem içsel hem de fiziksel olarak fark gösteriyorsa beyni kullanıp kullanmamak da aynı sonucu doğuruyor.

Beyninizi güçlendirecek ipuçları için aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız.

Beyninizin daha hızlı, pratik, atik ve tetik olmasını istiyorsanız bu elbette sizin elinizde. Nasıl ki spor yapmayan bir kişi ile yapan bir kişi hem içsel hem de fiziksel olarak fark gösteriyorsa beyni kullanıp kullanmamak da aynı sonucu doğuruyor

kül hece
Kapalı
17 Şubat 2014 00:11

Beynimiz çok hızlı çalışır, tahmin ettiğimizden çom daha fazla bilgiyi alabilir bol bol bu tarz egzersizler hafızamızı güçlendirir ve dinç kılar.

ipekli kurdela
Müsteşar
18 Şubat 2014 06:22

Kalabalik ortamda heyecanlandigimda anlatacagim konuyu en basit gunluk hayatta kullandigim kelimeleri hatirlayamiyorum

07 Mart 2014 06:47

Hafızayı güçlendiren 10 alıştırma / Foto Galeri

Ters el alıştırması: Sağ elinizi kullanıyorsanız, biraz da sol elinizi çalıştırmaya başlayın. Saçlarınızı sol elinizle tarayın veya çayınızı kaşıkla alışık olduğunuz yönün tersine karıştırın. Kalemi ters elinizle tutun.

Öteki alıştırmalar için aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız.

<b>Ters el alıştırması:</b> Sağ elinizi kullanıyorsanız, biraz da sol elinizi çalıştırmaya başlayın. Saçlarınızı sol elinizle tarayın veya çayınızı kaşıkla alışık olduğunuz yönün tersine karıştırın. Kalemi ters elinizle tutun.

1789__ÖKK
Müsteşar Yardımcısı
08 Mart 2014 19:47

Ben de çalıştığım halde sınavlarda bildiğim şeyleri hatırlayamıyorum:(

berfin*meb
Kapalı
08 Mart 2014 21:52

Bilgisayar faresini sol elimle kullanmaya çalıştım az önce, çok zorlandım :)

Teşekkürler. Güzelve faydalı bir başlık..

Bir tavsiye de benden. Tuzu kesin..Çünkü şu anda piyasada bulunan tuzlara akışkanlık kazanmaları için bir madde ekliyorlar. Bu madde kişide unutkanlığa neden oluyor..Eğer tuzsuz yapamam diyorsanız ; pembe , Himalaya tuzu yada deniz tuzu kulanmanız gerekiyor.

ya umutlarda biterse, 10 yıl önce

Hafızayı güçlendiren 10 alıştırma / Foto Galeri

Ters el alıştırması: Sağ elinizi kullanıyorsanız, biraz da sol elinizi çalıştırmaya başlayın. Saçlarınızı sol elinizle tarayın veya çayınızı kaşıkla alışık olduğunuz yönün tersine karıştırın. Kalemi ters elinizle tutun.

Öteki alıştırmalar için aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız.

<b>Ters el alıştırması:</b> Sağ elinizi kullanıyorsanız, biraz da sol elinizi çalıştırmaya başlayın. Saçlarınızı sol elinizle tarayın veya çayınızı kaşıkla alışık olduğunuz yönün tersine karıştırın. Kalemi ters elinizle tutun.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi