Editörler : Pangaea
23 Şubat 2009 17:11

kpss b en az kaç puan almalıyım. .bu soru çok sorulmuştur burda ama bi cevaplayıverin.

iktisat mezunu olcam işallah. .kpss b den kendi bölümümden veya 4001 den atanabılmem için en az kaç puan almam gerekir. .bi de bu kpss-b, genel kultur genelyetenek demi sadece. .şimdidden teşkürler. .kusura bakmayın. .

kamucukardes
Memur
23 Şubat 2009 17:15

bu soru bu sitede defelarca sorulup cevaplanmıştır..ama sen yenisin galiba..

evet kpss-b sadece genel yetenek genel kültürdür..fazla uçarı davranmazsan 80 alman biryerlere atanman icin yeterlidir.(ilk atamalarda olmasada 2 veya 3. atamalarda ataman yapılır ) bu puan icinde standart sapmada cok oynama olmazsa 87-90 aralığında net yapman yeterli olacaktır...

Soru sormak ayıp bişey değildir..kimse kusuruna bakmaz..bu sitelerin temel amacı bilgi paylaşımıdır..

Ayaz_99
Memur
23 Şubat 2009 17:18

sağolasın kamucukardeş. .çok makbule geçti. .

reewrt
Aday Memur
02 Kasım 2009 23:27

ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYE OLDUM LİSE MEZUNUYUM KPSS YE HAZIRLANIYORUM.BELKİ SİZE BU SORU ÇOK SORULMUŞTUR AMA TEKRAR CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM.KPSS DEN KAÇ NET YAPMALIYIM VE KAÇ PUAN ALMALIYIMKİ ATANABİLEYİM LÜTFEN CVP YAZARSANIZ SEVİNİRİM

yuc7167
Yasaklı
02 Kasım 2009 23:29

arkadaslar makine muhendisliğinde atanmak için kaç almak gerekir

matematik03
Kapalı
03 Kasım 2009 00:23

rewrt;

Burda üniversite mezunları ile ilgili bilgiler döner arkadaşım,aradığın bilgiyi bulamayabilirsin. İstersen lise mezunlarının platformuna geç.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi