Editörler : swat3410
28 Eylül 2010 22:52

Meslekten çıkarma

mrb cvp için şimdiden tşklr egm de 15 yıllık polisim telefon konuşmasından dolayı konuştugum kişi 2009 haziran ayında kazıdan yakalandı elde bir delil yok bulunan yok ama telde konuştuğum için göz altına alındım tanımadığım kişilerle örgüte sokuldum tutuklandın 6 gün sonra serbest kaldım 5 ay açıga alındım başladım sürgün oldum 6 ay kıdem tenzili aldım yine aynı kişi 2010 yılı ocak ayında başka suçtan alındı bende bununla 2008 yılında konuşmuşum diye bende alındım yine tanımadığım başka kişilerle yine örgüte sokuldum savcıdan serbest kaldım 2 ay açıkta kaldım başladım sonra meslekten çıkarma isteniyor ocak ayından bu yana idari soruşturma bitmedi yapılanlar usule uygunmu konuştuğum kişi emniyetle çok iç içe birisi şükran belgesi verilmiş birisi

gocebepolis
Aday Memur
28 Eylül 2010 23:23

sadece telefon görüşmesi var diye adamı meslekten çıkartmazlar abi şeytan ayrıntıda gizldir, eğer sadece telefonla görüştüysen birşey yok ama telefonda çete ile ilgili görüştüysen iş ve işçi bulma kurumuna başvur

zarbo48
Daire Başkanı
28 Eylül 2010 23:32

veya özel güvenlikçi olursun abi veya gayri meşruya girersin genelde ihraç olanlar o işlerle iştigal ediyor neyse ALLAH yardımcın olsun ama basit bir telefon görüşmesi olsa bu kadare üstüne geleceklerini sanmıyorum öyle olsa benimde başıma bir iş gelmesi lazımdı ama en ufak bişey başıma gelmedi

shenel
Genel Müdür
29 Eylül 2010 11:06

Eğer telefon konuşmasında suç veya suç unsuru yok ise sorun yok, belirttiğin gibi emniyete yakın ve hatta şükran belgesi verilmiş biri ise senden başka idareden de yöneticiler mutlaka samimiyeti olmuştur,seninle beraber alınan şahıslar da senin konu ile ilgin olmadığını beyan ederlerse daha iyi olur.

kazı dediğin mevzuda herhangi bir şey çıkarılıp,satılıp bir kazanç elde edilmedi ise önemli değil,iyi bir savunma ile 24 ay kıdem tenzili ile yırtabilirsin;adli yargı ile idari yargı genelde farklıdır.Biraz çaba sarfederek gerekli yerlerle görüş ve savunmanı çok makul ve mantıklı yap.

Hakan_0146
Aday Memur
04 Ekim 2010 20:26

bir kişiyle çok samimi ve kesintisiz dostluk içindesin müdürlerini aratıyorsun diye telefon konuşmasından tutuklanıp açıkta kalıyorsun sürgün oluyorsun bınlar yetmiyor şimdide iki yıl önce aynı kişiyle arabanda eksik var cezan beş milyar dedin diye ihracın isteniyor

155ahmet155
Aday Memur
13 Ekim 2012 13:57

zor bi durum

ozi19
Şef
14 Ekim 2012 02:20

tarihlerde sıkıntı var sanırsam 2 yıl içinde ceza almazsan zamn aşımına uğrar görüşmelerim 2008 diyosun e 2012 deyiz sana ceza veremezler ne ihracı...

kemal_3838
Şef
14 Ekim 2012 17:19

kardeş 553 328 11 37 telefonum. bende telefon dinlemesinden tutuklandım. 342 gün cezaevinde yattım. ararsan bilgi paylaşımı yaparım. hala meslekteyim

ozi19
Şef
14 Ekim 2012 18:41

kemal 38 38 ben özelden yazdım size..

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi