Editörler : E.Kayı Han

dede ali-
Daire Başkanı
22 Nisan 2021 00:41

çizgi film izleyen çocuklar bile daha mantıklıdır.
HAGi 10, 3 yıl önce

https://youtu.be/YT7R_luGENg

bak islam alimi böyle davranır

HAGi 10
Daire Başkanı
22 Nisan 2021 00:53

siz Ayete değil tarikat şeyhlerine inanaraktan yukarıda ki ayeleri inkar ediyorsunuz sorduğum sorulara cevap veremiyporsunuz muhtemelen seni proğramlayan şıhlarına sormuşsundur da neyse ne demiş adam TARİKATLAR İSLAMA KARŞI KURULAN BARİKATLARDIR

dede ali-, 3 yıl önce
hee yaa bir siz biliyorsunuz milyonlaeca islam alimi gelmis geçmiş onlar kabul etmiş...bir bilen sizsiniz. onlar haşa cahil..

HAGi 10
Daire Başkanı
22 Nisan 2021 01:15

AZ kaldı sende iman edecen ama şeytan gibi kibirine kapılıyorsun azcık mantığını çalıştırsan kurana iman edeceksin yapman gerekli olan tekşey beynine format attırmak :)

dede ali-, 3 yıl önce
çizgi film izleyen çocuklar bile daha mantıklıdır.

dede ali-
Daire Başkanı
22 Nisan 2021 02:08

atıcam ben sana format bekle ihtiyar :)
HAGi 10, 3 yıl önce

AZ kaldı sende iman edecen ama şeytan gibi kibirine kapılıyorsun azcık mantığını çalıştırsan kurana iman edeceksin yapman gerekli olan tekşey beynine format attırmak :)

HAGi 10
Daire Başkanı
23 Nisan 2021 02:04

bu 4 soruya cevap verecek hadis bilimci var mı içinizde?

HAGi 10
Daire Başkanı
23 Nisan 2021 23:58

yok mu cevabı olan

HAGi 10
Daire Başkanı
26 Nisan 2021 01:13

hadis hafızlarınız nereye kaçtı

HAGi 10
Daire Başkanı
27 Nisan 2021 21:47

kaçmışlar

HAGi 10
Daire Başkanı
28 Nisan 2021 18:03

:)

HAGi 10, 3 yıl önce

kaçmışlar

dede ali-
Daire Başkanı
28 Nisan 2021 22:26

sorunlu musun sen ihtiyar? ulan inanmayanmıyorsan bir tarafına yamamı yapacağız sana ve sizin gibilere. cehennemin dibine kadar inanma inkar et. biz inanıyor muyuz? amenna ve saddakna. kendi kendine manyak gibi konuş sabahtan akşama kadar. hani bir laf var "ebu cehil bile söndüremedi islamın nurunu, siz mi söndüreceksiniz?" bu millet ehli sünnettir.. nerenizi yırtarsanız yırtın bu değişmez inşaallahu teala.
HAGi 10, 3 yıl önce

HAGi 10
Daire Başkanı
02 Mayıs 2021 18:00

yok mu cevabı olan

HAGi 10
Daire Başkanı
03 Mayıs 2021 19:35

Hadislerde(sahih olmayan) işte peygamberimiz BURAK'a binerek göğe çıktı Allahla arasındaki tüm perdeler kalktı ve hatta Allah'la namaz konusunda pazarlık yaptı

1-Allah'ın mekanı gökler mi? gökleri de Allah yaratmadımı? tüm kainat Allahın eseri değil mi? Alla yeri havayı atmosferi uzayı kısaca tüm kainatı yönetmiyor mu? öyleyse siz Allah'ı nasıl gök yüzüne sığdırıp Allah için Gökyüzü'nü Allaha mekan yapıyorsunuz sizinkisi saçmalık

2-Madem Allah perdeyi kaldırdı kaldı ki bu çok önemli bir olay niye kuranda yazmıyor. Sadece isra yazıyor

3-Allah ile pazarlık yapılır mı?

4-Kuran'da kadir süresinde kadir gecesi, içinde kadir gecesi bulunmayan 1000 aydan daha hayırlıdır diyor miraç bu kadar mı önemsiz o 1000 ayın içine girmiyor

HAGi 10
Daire Başkanı
09 Mayıs 2021 02:27

:))))

HAGi 10, 3 yıl önce

Hadislerde(sahih olmayan) işte peygamberimiz BURAK'a binerek göğe çıktı Allahla arasındaki tüm perdeler kalktı ve hatta Allah'la namaz konusunda pazarlık yaptı

1-Allah'ın mekanı gökler mi? gökleri de Allah yaratmadımı? tüm kainat Allahın eseri değil mi? Alla yeri havayı atmosferi uzayı kısaca tüm kainatı yönetmiyor mu? öyleyse siz Allah'ı nasıl gök yüzüne sığdırıp Allah için Gökyüzü'nü Allaha mekan yapıyorsunuz sizinkisi saçmalık

2-Madem Allah perdeyi kaldırdı kaldı ki bu çok önemli bir olay niye kuranda yazmıyor. Sadece isra yazıyor

3-Allah ile pazarlık yapılır mı?

4-Kuran'da kadir süresinde kadir gecesi, içinde kadir gecesi bulunmayan 1000 aydan daha hayırlıdır diyor miraç bu kadar mı önemsiz o 1000 ayın içine girmiyor

Recluse34
Kapalı
09 Mayıs 2021 02:40

Bkz: Soru sorarak mat ettiğini sanmak..

Allah ıslah etsin..

Recluse34
Kapalı
09 Mayıs 2021 02:41

HAGi 10
Daire Başkanı
09 Mayıs 2021 02:44

ben ne demagoji ne de kopyala yapıştır uzun uzun yazılar onları okuyamam ben demagoji yapmadan kısa ve öz şekilde yaz bana

Recluse34, 3 yıl önce

Buyrunuz, cevap;

https://forum.memurlar.net/konu/2456879/

Recluse34
Kapalı
09 Mayıs 2021 02:45

(Tuttuğunuz yolun batıl olduğunu ispat etmişsem, dolayısıyla sorularınıza cevap da vermiş oldum yani, o anlamda..)

HAGi 10
Daire Başkanı
09 Mayıs 2021 02:46

islaha gerek olan her gördüğü sakallıyı şıh sananlarda unutmada enn güzel sakal tekede var

Recluse34, 3 yıl önce

Bkz: Soru sorarak mat ettiğini sanmak..

Allah ıslah etsin..

HAGi 10
Daire Başkanı
09 Mayıs 2021 02:47

yo vermiş olmasın onlar laf ebeliği başkalarının fikirleri sen şurada net cevap ver bana Allah nerede?

Recluse34, 3 yıl önce

(Tuttuğunuz yolun batıl olduğunu ispat etmişsem, dolayısıyla sorularınıza cevap da vermiş oldum yani, o anlamda..)

HAGi 10
Daire Başkanı
09 Mayıs 2021 02:49

senin kapasiten dar olduğundan kendi fikrinde olmayanları dar sanıyorsun ben sana o kopyala yapıştan onlarca bulabilirm ama bu çözüm değil fikrini söyle

Recluse34, 3 yıl önce

Toplam 195 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi