Editörler : Pangaea
15 Şubat 2006 17:26

ptt personel alımı

arkadaşlar bir bilen açıklasın lütfen.pttnin ösymnin ve başbakanlık devlet personel başkanlığının internet sitelerine girdim hiç doğru düzgün bilgi yok ne zaman alınacak nasıl başvurcaz bişey belirtmemişler bilenler yardımcı olsun lütfen

03adnan
Memur
15 Şubat 2006 18:37

kimse mi birşey bilmiyo

hatuncay
Şef
17 Şubat 2006 14:13

mulla71
Kapalı
17 Şubat 2006 14:19

ptt.nin sitesi açılmıyo arkadaşlar nasıl başvurulacağı ve ne zaman başvurulacağı hakkında bir bilgisi olan varsa lütfen buraya cevap yazsın

ismet55
Şube Müdürü
17 Şubat 2006 14:33

nasıl ve ne zaman başvurulacağı hakkında kesin bir açıklama yok.

kamuses
Aday Memur
17 Şubat 2006 17:47

arkadaşlar pttye yerleştirilenlerdenim aradım genel müdürlüğü eve belge yollanacak dediler maaşda 800 900 olurmuş ayrıca yazılar bölge müdürlüklerine gitmiş yine personelden memur iş para işi dikkatli olunması gerekir dedi görünüşe bakılırsa pek parlak bir iş değil.Sizde bişeyler öğrenirseniz burda paylaşın lütfen.

03adnan
Memur
18 Şubat 2006 12:29

ya nu ptt açıklam yapıyo ama yine muallak adam gibi şu 349 kişiyi nezaman nerden nasıl alacağını söylesin

tsuga
Memur
18 Şubat 2006 13:21

TKB ile PTT'ye Personel Alınacak

Gerekli bilgiler ÖSYM'nin www.osym.gov.tr adresinde...

TÜM HABERLER

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile PTT Genel Müdürlüğü'ne açıktan atama yoluyla kadrolu ve sözleşmeli personel alınacak.

Bu kurumlarda, ortaöğretim mezunları için bin 946, lisans mezunları için ise bin 94 kadro ve sözleşmeli pozisyon bulunuyor.

Adaylar, başvuru için, 22 Şubat -1 Mart tarihleri arasında sınav ücreti 5 YTL'yi Ziraat Bankası Güvenevler Şubesi'ne yatıracak ve tercihlerini internet üzerinden 24 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında yapabilecek.

Adaylar, tercih yapılacak kadro ve sözleşmeli pozisyonların sayı ve koşullarını içeren tercih kılavuzunu ÖSYM'nin www.osym.gov.tr adresine girerek inceleyebilecek.

furkanow
Memur
18 Şubat 2006 13:47

kardeşim nerde yazıyor ösymde yok böyle bişey tam adresini yazarmısın...

03adnan
Memur
18 Şubat 2006 13:47

önlisans mezunlarıda alınacakmı

furkanow
Memur
18 Şubat 2006 13:57

tsuga, tam akynağını bekliyorum bi zahmet yazarsın artık...

acar_ersin
Aday Memur
18 Şubat 2006 13:57

tsuga burda milleti kandırma asılsız ve gercegi yansıtmayan seylerle milleti kandırma senı durustluge davet ediyorum.yada adresi tam bicimde yaz

tsuga
Memur
18 Şubat 2006 14:04

arkadaşlar trt haber de çıktı.www.trt.net.tr

03adnan
Memur
18 Şubat 2006 14:04

osym nin basın duyuruları sayfası açılmıyor.sizdedemi öyle oluyor

03adnan
Memur
18 Şubat 2006 14:34

bunu haber 10 com da bende gördüm .benim anlatmak istediğim başvuru nasıl ne zaman olacak?önlisans mezunu memur alınacakmı?

tsuga
Memur
18 Şubat 2006 14:46

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/hdevam.aspx?hid=143429&k=0

ayrıca trt nin teletex sayfalarında mevcut

ismet55
Şube Müdürü
18 Şubat 2006 15:02

TKB ile PTT'ye Personel Alınacak

Gerekli bilgiler ÖSYM'nin www.osym.gov.tr adresinde...

TÜM HABERLER

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile PTT Genel Müdürlüğü'ne açıktan atama yoluyla kadrolu ve sözleşmeli personel alınacak.

Bu kurumlarda, ortaöğretim mezunları için bin 946, lisans mezunları için ise bin 94 kadro ve sözleşmeli pozisyon bulunuyor.

Adaylar, başvuru için, 22 Şubat -1 Mart tarihleri arasında sınav ücreti 5 YTL'yi Ziraat Bankası Güvenevler Şubesi'ne yatıracak ve tercihlerini internet üzerinden 24 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında yapabilecek.

Adaylar, tercih yapılacak kadro ve sözleşmeli pozisyonların sayı ve koşullarını içeren tercih kılavuzunu ÖSYM'nin www.osym.gov.tr adresine girerek inceleyebilecek.

scooby
Müsteşar Yardımcısı
18 Şubat 2006 17:35

yine bu işte torpil var nasıl iştir anlamıyorum ayrıca önlisanslılar ıçın birşey yok...sınav mınav boş adamı olan yıne işe girecek...

fatinrüştüzorlu
Aday Memur
18 Şubat 2006 18:26

tercih ve koşullar ilgili daha doğru alım ile herhangi bir haber yok ösym sitedinde.acaba şartlar nedir?bilgisi olan var mı.

fatinrüştüzorlu
Aday Memur
18 Şubat 2006 18:46

2005 tercih klavuzundaki şartlar olursa yine haklszlk olacak.zira ptt alımında iktisat işltme iş idaresi muhasebe finansman kamu yönetimi siyaset bilimi görünüyor.eee nolcak şimdi bu bölümlerin çoğu iibf ve siyasal fak bünyesinde.bende ululsararsı ilkşler mezunuyum istsnbul siyasaldan. başvuru hakkım olmuyor.şu işe bakın yaaa kamudan iksttan o sayılanların hepsinden yüksek puanla bölüme giriyorum iş başvurusu yapamıyorum buda ancak türkiyeye has bi durum sanırım.çok okumakta kötü ülkede.bu saçmalığı umarım yetkililer görürde ona göre şartları tekrar belirlerler.bu konuda site yetkilileri editörler de umarım bu saçma şartları yetkililere duyururlar.saygılar.

ta68
Aday Memur
18 Şubat 2006 19:14

?

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi