Editörler : Pangaea
19 Temmuz 2018 18:30

Harita Mühendisliği için Formasyon Açan Üniversite var mı?

Pek denk gelmedim nerdeyse yok denecek kadar az.Bide daha mezun olamayanlarda formasyondan yararlanabiliyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

harita94
Genel Müdür
20 Temmuz 2018 00:39

Son sınıfa geçtiysen başvurabilirsin.Ben geçen sene uludağa başvurdum,kabul edildim.sonra vazgeçtim ve kayıt yaptırmadım.8 kişi falan almışlardı lisans ortalamana göre sıraya diziyorlar.

Haritacı0661
Aday Memur
20 Temmuz 2018 10:56

Mezuna kaldım yine alabiliyormuyum? bide bu sene baktım uludağda bizim bölümü göremedim siz başvurduğunuzda harita teknikleri diye mi açılmıştı?

harita94, 6 yıl önce

Son sınıfa geçtiysen başvurabilirsin.Ben geçen sene uludağa başvurdum,kabul edildim.sonra vazgeçtim ve kayıt yaptırmadım.8 kişi falan almışlardı lisans ortalamana göre sıraya diziyorlar.

harita94
Genel Müdür
20 Temmuz 2018 15:56

uludağ üniversitesi bölüm ayrımı yapmaz.4 senelik hangi bölümü okursan oku kontenjan dahilinde alıyorlar.yalnız başvuru tarihi geçmiş olabilir geçen sene haziranda başlıyordu.

Haritacı0661, 6 yıl önce

Mezuna kaldım yine alabiliyormuyum? bide bu sene baktım uludağda bizim bölümü göremedim siz başvurduğunuzda harita teknikleri diye mi açılmıştı?

sevemem1985
Müsteşar Yardımcısı
20 Temmuz 2018 17:49

makine muhendisligi için yokmu peki

Haritacı0661
Aday Memur
20 Temmuz 2018 18:00

evet onun tarihi geçmiş ama Gazi ya da Ankara Üniversitesi alır aynı şekilde alıyor mu bilginiz var mı?

harita94, 6 yıl önce

uludağ üniversitesi bölüm ayrımı yapmaz.4 senelik hangi bölümü okursan oku kontenjan dahilinde alıyorlar.yalnız başvuru tarihi geçmiş olabilir geçen sene haziranda başlıyordu.

harita94
Genel Müdür
20 Temmuz 2018 23:33

Bursada yaşadığım için başka üniversite hakkında bilgim yok maalesef.Bir de KTÜ alıyordu yanlış hatırlamıyorsam

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi