Editörler : Pangaea
07 Haziran 2019 13:43

DSİ neden alıma çıkmıyor?

Cift yıllardaki kpss sonrasi , birkac ay sonra ilana cikan Dsi, niye alima cikmiyor??Meclisten geçen personel sayıları vardı, nedeni ne arkadaşlar? Sitede bu alımı haberlestirmemek icin ayak diretiyor kulak asmiyor.????

Muhendiz27
Aday Memur
07 Haziran 2019 14:11

Gerçekten bi ara resmi gazetede de yayımlandı ama kaç ay geçti üzerinden ses soluk yok memurlar.net in haber yapması lazım gerçekten tek mağdurlar öğretmenler sağlıkçılar değil bizimde sesimizi duyurun

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
07 Haziran 2019 14:46

Bir yili gecti.Buradaki arkadaslarimizda baslik acti , kapandi. Ne dönüyor Dsi de? Sitedekiler biliyordur , haber yapmaktan cekindikleri icin vardır bir capanoglu.

carentan
Aday Memur
07 Haziran 2019 18:11

+++

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
07 Haziran 2019 19:09

O beğenmeyen kişiler sanırım DSİ Müdürleri :)

Rezalet DSİ gibi bir kurumun 1 yıldır hiç alım yapmaması REZALET!

atvokat
Yasaklı
07 Haziran 2019 19:30

Gerçekten DSİ her alanda inanılmaz ihtiyaç var ama alım yok mesela şu an avukat ihtiyacı da inanılmaz fazla

Antoni Gaudi
Yasaklı
07 Haziran 2019 21:53

aynen devlet su işlerini avuqatlar kaldırıyor

atvokat, 5 yıl önce

Gerçekten DSİ her alanda inanılmaz ihtiyaç var ama alım yok mesela şu an avukat ihtiyacı da inanılmaz fazla

07 Haziran 2019 22:34

Hocam goruselim editorlerle dsi de cikmazsa diger kurumlarin 1 2 alimlariyla olmaz

Sedobaba
Yasaklı
07 Haziran 2019 23:40

bu sitenin haber prensibini acikliyorum kurumlarda adamları var veya değişik kademelerde, herhangi bir durumla ilgili bişey yapilacak olursa bunlar haber yapıyor onu eksiklik gibi gösterip biz söyledik yaptılar ayağı yapıyorlar hepsi bu

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
07 Haziran 2019 23:55

evet, adalet bakanligi aliminda show kokan hareketleri vardi, bence yoneticileri direkt gorusuyor yularidakilerle ve alim olmucaksada asla o kurumla ilgili haber yapmiyorlar.Dsi alima cikmayacagi icin haber yapmiyorlar, millet haber yapin.deyince yönetime iletildi felan filan diyorlar.
Sedobaba, 5 yıl önce
bu sitenin haber prensibini acikliyorum kurumlarda adamları var veya değişik kademelerde, herhangi bir durumla ilgili bişey yapilacak olursa bunlar haber yapıyor onu eksiklik gibi gösterip biz söyledik yaptılar ayağı yapıyorlar hepsi bu

sinan.1903
Daire Başkanı
08 Haziran 2019 14:42

ne 1 yılı arkadaşlar. eylül ayında 2 sene olacak işte. 500 mühendis kadrosu verdi tbmm ama ilana çıkmadı mühendisler olarak bitmiş durumdayız.

sinan.1903
Daire Başkanı
08 Haziran 2019 14:46

ayarlayın birgün gruplarınızada söyleyin. dsi genel müdürüne yorum çalışması yapalım.. bunu alışkanlık yapalım. herkers günlük 100 twit atsın genel müdüre.

08 Haziran 2019 14:58

Genel mudurluk bisey yok is cumhurbaskanligi strateji butcede bitiyo orasi atama kontenjani icin izin vermesi gerekiyo

sinan.1903, 5 yıl önce

ayarlayın birgün gruplarınızada söyleyin. dsi genel müdürüne yorum çalışması yapalım.. bunu alışkanlık yapalım. herkers günlük 100 twit atsın genel müdüre.

sinan.1903
Daire Başkanı
08 Haziran 2019 15:07

Onay vermesi için bir talep olması gerekir . Olmayan talebin neyini onaylasınlar. Ztn 995 kadroda onaylanmştı nisan ayında
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Genel mudurluk bisey yok is cumhurbaskanligi strateji butcede bitiyo orasi atama kontenjani icin izin vermesi gerekiyo

kemahi
Aday Memur
08 Haziran 2019 15:12

eğer bir ihtiyaç varsa cb bütçe strateji bşk. neden onay vermesin? onbinlerce bekçi polis gardiyan alımı yapılıyor, bunlara onay var da 3-5 mühendis alımına mı onay yok?

Cirakmiskin, 5 yıl önce

08 Haziran 2019 15:20

Git bunu yetkililere soyle kurum talep etmis ki 995 kadro ihdasi olmus zten. meclisten gecmesi onaylnamis anlamina gelmiyo yeni sisteme gecildi artik is cumhurbaskanliginda bitiyo once devlet isleyisini ogrenin

kemahi, 5 yıl önce

eğer bir ihtiyaç varsa cb bütçe strateji bşk. neden onay vermesin? onbinlerce bekçi polis gardiyan alımı yapılıyor, bunlara onay var da 3-5 mühendis alımına mı onay yok?

kemahi
Aday Memur
08 Haziran 2019 15:36

sorunun cumhurbaşkanlığında olduğunu düşünmüyorum bence sen konuyu asıl dsi'deki yetkililerden öğrenmeye çalış

Cirakmiskin, 5 yıl önce

Git bunu yetkililere soyle kurum talep etmis ki 995 kadro ihdasi olmus zten. meclisten gecmesi onaylnamis anlamina gelmiyo yeni sisteme gecildi artik is cumhurbaskanliginda bitiyo once devlet isleyisini ogrenin

08 Haziran 2019 15:53

Her turlu seyi yapalim ihdasi olan ilan ciksin artik

08 Haziran 2019 16:05

Ordan ogrendim zaten

kemahi, 5 yıl önce

sorunun cumhurbaşkanlığında olduğunu düşünmüyorum bence sen konuyu asıl dsi'deki yetkililerden öğrenmeye çalış

kemahi
Aday Memur
08 Haziran 2019 16:16

ne öğrendiğini buraya yazar mısın dsi kpss puanına göre kaç kadro cumhurbaşkanlığından talep etmiş de cumhurbaşkanlığı onay vermemiş?

Cirakmiskin, 5 yıl önce

Ordan ogrendim zaten

kemahi
Aday Memur
08 Haziran 2019 16:17

bana ihdas edilen kadro sayısını söyleme sadece kpss puanına göre dsi kaç alım yapacakmış onu söyle

Toplam 133 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi