Editörler : E.Kayı Han

hayatixxx
Kapalı
24 Ekim 2019 00:10

20 yıllık solcuyum, hep chpye oy verdim. ama bu sefer fatih erbakan(yeniden refah partisi)a oy vereceğim. her ne kadar sevmediğim tipleri bünyesinde barındırsa da söylemlerinden muhafazakar solcu izlenimi bıraktı.

sakaya.fırat
Yasaklı
24 Ekim 2019 01:24

20 yıllık oy verdiğin chp den neden vazgectin

hayatixxx
Kapalı
25 Ekim 2019 02:06

20 senedir aynı yerde sayıp, ne zihniyeti ne yönetim kadrosu zerre kadar değişmemekte ısrar ettikten sonra oy kullanmanın zahmetten başka bir anlamı yok

sakaya.fırat, 4 yıl önce

20 yıllık oy verdiğin chp den neden vazgectin

IV.PUSLU AYNA
Yasaklı
25 Ekim 2019 09:09

Dostum 20 yıllık partin CHP ilk kez değişmeye başladı. Aksine ilk kez laiklik kemalizm falan filan siyasetinden sıyrılıp geniş kitlelere ulaşmaya halkın sorunlara yönelik konuşmaya halkın değerleri ile barışmaya başladı. Ve sen tam da CHP değişirken mi vaz geçiyorsun? 20 yıldır tahammül ettiğin partiyi tam değişirken hep aynı diye suçlayarak mı yapıyorsun bunu? Kusura bakma ama bence ya CHP'li değilsin ya siyasetten anlamıyorsun. Bu arada ben milliyetçi bir seçmenim. Sağcı ve muhafazakar biriyim. Bunları ben görebiliyorken senin görememen tuhafıma gitti sadece. Belkide medyada sürekli dinlendirilen KILIÇDAROĞLU yapamıyor beceremiyor algısının kuranı olmuşsundur.

hayatixxx, 4 yıl önce

20 senedir aynı yerde sayıp, ne zihniyeti ne yönetim kadrosu zerre kadar değişmemekte ısrar ettikten sonra oy kullanmanın zahmetten başka bir anlamı yok

hayatixxx
Kapalı
25 Ekim 2019 18:15

medya takip etmem siyaset konusunda, bir parti muhalefette olup memleketin yönetimi bu denli kötü olduğu halde seçimde oy oranı yükselmiyorsa sıkıntı seçmende mi, chpli değil solcuyum(chpli olmam şart değil), sol görüşlü bir yönetim görmek istiyorum ve fatih erbakanı dinlersen(propaganda olarak algılanmasın) hak verirsin,

IV.PUSLU AYNA, 4 yıl önce

Dostum 20 yıllık partin CHP ilk kez değişmeye başladı. Aksine ilk kez laiklik kemalizm falan filan siyasetinden sıyrılıp geniş kitlelere ulaşmaya halkın sorunlara yönelik konuşmaya halkın değerleri ile barışmaya başladı. Ve sen tam da CHP değişirken mi vaz geçiyorsun? 20 yıldır tahammül ettiğin partiyi tam değişirken hep aynı diye suçlayarak mı yapıyorsun bunu? Kusura bakma ama bence ya CHP'li değilsin ya siyasetten anlamıyorsun. Bu arada ben milliyetçi bir seçmenim. Sağcı ve muhafazakar biriyim. Bunları ben görebiliyorken senin görememen tuhafıma gitti sadece. Belkide medyada sürekli dinlendirilen KILIÇDAROĞLU yapamıyor beceremiyor algısının kuranı olmuşsundur.

Falcibaci1453
Aday Memur
25 Ekim 2019 20:22

Ak partiden başkası yalan. Ak parti iktidardan düşüşe hepimiz ac kalırız. Devlet memur maaşlarını bile ödeyemez hale gelir. Ak parti iktidarda olduğu sürece ekonomik hiçbir sorun yaşamayız

sakaya.fırat
Yasaklı
26 Ekim 2019 01:18

Doğru biraz değişim var

Kurtculere ve fetoculere selam çakar oldular

Pkk nın partisi ile iyi birer kanka oldular

Başkada bi değişim göremiyorum

IV.PUSLU AYNA, 4 yıl önce

iMAJJJ TURK
Yasaklı
26 Ekim 2019 09:22

sen turkcu musun ?

yoksa turkucu mu ?

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Doğru biraz değişim var

Kurtculere ve fetoculere selam çakar oldular

Pkk nın partisi ile iyi birer kanka oldular

Başkada bi değişim göremiyorum

06pembepembeoje
Aday Memur
27 Ekim 2019 15:38

Hicbirine... partiler vazgecilmez degildir. Parti amaca ulaşmak icin sadexce bir araçtır. Ama günümüzde araç olmaktan ziyade, amaç haline gelmiştir:)) Vatan icin millet icin calisan bayragina, özüne sahip cikan her partiye oy kullanılabilir. "" Benim siyasi içtimai mezhebim, Türkçülüktür..."" ATSIZ

21 Kasım 2019 14:24

hdp, saadet, chp hepsinin tek gayesi tayyip erdoğan gitsin

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi