Editörler : crops35

Kapalı
11 Ağustos 2017 22:24

Atanabilen aöf bölümü

Tıbbi dökümantasyon sekreterlik mi yoksa emlak ve emlak yönetimi yada başka bir bölüm mü? 1 sene var üniversite kazandım gitmeyeceğim geçti bizden artık üni terkim.. 1 yılda çalışıp 85 zorlarım bana atanabileceğim bir bölüm tavsiye edin lütfen.

denizyildizi91
Kapalı
11 Ağustos 2017 23:35

Emlak bugün var yarın yok.ama sağlıktan her zaman alım olur.bence tıbbi sekreterlik oku.

Alfa101
Kapalı
11 Ağustos 2017 23:37

Örgün okusam mı hocam? iş öğrenme sosyal ortam öğrencilik ve istanbul için okunur mu? bence okunur her bölümün açığı var. 2. üniversite olarakta emlak okurum. sadece özel okuyacağım 20bin tl gidecek o yüzden çekiniyorum ama artık takmıyorum öğrencilik bir daha ele geçmez en iyisi gideyim dağ başında boş bölüm okudum öğrencilik ortam gördüm diyemem bile.

denizyildizi91, 7 yıl önce

Emlak bugün var yarın yok.ama sağlıktan her zaman alım olur.bence tıbbi sekreterlik oku.

denizyildizi91
Kapalı
11 Ağustos 2017 23:50

Örgün okumaya gerek yok.bende acikogretimden okunabilen bir bölüm için zonguldak tan afyona gittim.kyk borcunun taksitlerini uğraşıyorum. 2012 mezunuyum.

Alfa101, 7 yıl önce

Örgün okusam mı hocam? iş öğrenme sosyal ortam öğrencilik ve istanbul için okunur mu? bence okunur her bölümün açığı var. 2. üniversite olarakta emlak okurum. sadece özel okuyacağım 20bin tl gidecek o yüzden çekiniyorum ama artık takmıyorum öğrencilik bir daha ele geçmez en iyisi gideyim dağ başında boş bölüm okudum öğrencilik ortam gördüm diyemem bile.

denizyildizi91
Kapalı
11 Ağustos 2017 23:52

Afyon sandıklida okudum.oranın insanlarıda bi tuhaftır. Öğrenci dusmaniydilar.bildiğin taş atıyorlardı.

denizyildizi91
Kapalı
11 Ağustos 2017 23:57

Buro yonetimi mezunuyum.ikinci üni için bende bölüm konusunda kararsızım

Alfa101
Kapalı
11 Ağustos 2017 23:59

Aahashaha güldürdün hocam siz çok berbat yerde okumuşsunuz bende parayla gidiyorum işte istanbulda bir güzel lokasyonda okur birde yaşarım kafam açılır biraz bıktım buralardan. aöfden okuyana okumuş mu denir Allahını seversen emekliliği bekleyen memurmuyum ben aöf okuyayım.. 2018den sonra mülakat geliyor herşeye bakalım aöflüler girebilecek mi bunu öğrendiğim için geri vites yaptım. Gerçekten imkanı olmayanların Allah yardımcısı olsun onlar okusun sözüm yok. Ama okula gitmeyen sosyal olmayan bir insan aöf okuyorum boşa okumayın demesi saçma olur kimse tınlamaz. Aöften 2. üniversite olarak keyfime emlak ve emlak yönetimi okumayı düşünüyorum. sosyal hizmetler okuyordum saçma geldiği için bırakmıştım.

Afyon sandıklida okudum.oranın insanlarıda bi tuhaftır. Öğrenci dusmaniydilar.bildiğin taş atıyorlardı.

Alfa101
Kapalı
12 Ağustos 2017 00:00

ben okula 20 bin tl vereceğim daha kyk borcu olsa yine iyi :)) İstanbul için herşey desem yeridir.

denizyildizi91
Kapalı
12 Ağustos 2017 00:04

Tabi amaç aynı zamanda eğlenmekse ve zenginsen doğru yoldasın :))

Alfa101, 7 yıl önce

ben okula 20 bin tl vereceğim daha kyk borcu olsa yine iyi :)) İstanbul için herşey desem yeridir.

Alfa101
Kapalı
12 Ağustos 2017 00:06

Zengin değilim %50 burslu yerleştim kykda kalırım okurum tabi eğleneceğiz birazda :p

Tabi amaç aynı zamanda eğlenmekse ve zenginsen doğru yoldasın :))

denizyildizi91
Kapalı
12 Ağustos 2017 00:07

Benim kardeşimde tm de okul birincisiydi ama üniversite sınavında bol su içtiği için kötü sonuçlar ortaya çıkmasın diye sınavı bırakıp çıkmak zorunda kaldı. Mecburen sene kaybetmesin diye özel üniversiteye gitti.İstanbulda

Tıbbi sekreterlik okudu ve sonuç olarak atandı.

denizyildizi91
Kapalı
12 Ağustos 2017 00:14

20 gün sonrada düğünü var.hayat ona güzel :) ona güzelse bizede guzelll

Alfa101
Kapalı
12 Ağustos 2017 00:14

Kısmet böylemiş her işde bir hayır vardır kısmet böylemiş.. gerçi tm1.si olan bir öğrenci kpssnin içinden geçer ne okursa okusun.. Ne ekersen onu biçersin geç anladık ama geç kalmadık bakalım ne olacak.

Benim kardeşimde tm de okul birincisiydi ama üniversite sınavında bol su içtiği için kötü sonuçlar ortaya çıkmasın diye sınavı bırakıp çıkmak zorunda kaldı. Mecburen sene kaybetmesin diye özel üniversiteye gitti.İstanbulda

Tıbbi sekreterlik okudu ve sonuç olarak atandı.

Alfa101
Kapalı
12 Ağustos 2017 01:28

ceza infazı küçümsedik büyük kapattı berbat şehirleri bilmiyorum tabi. nasip kısmet iyikide gelmedi inan tercih tutmadı diye demiyorum o işi yapan %60 torpilli %30 serseri kısım adam diyor ki okuldan eve gelip giden adam bu işi yapamaz maltalarda ağlar yazmış ortam görmüş adam olacaksınmış gardiyanlar dizilerdeki gibi değil diyorlarda dizilerden beter.. bir yere yok eve gelince normal olmazsın falan gece 12 saat vardiyada var psikolojin bozulur telefon yok hırlı hırsız katil vb. ilerde birşeye sap olamazsak zaten kpssden 70 alıp mülakata giriyorsun ne akla hizmet ettim tercihe yazdıysam sırf marmara olduğu için yazdım zaten. nasip kısmet

Alfa101
Kapalı
12 Ağustos 2017 01:50

aynen hocam nasip kısmet :)

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi