Editörler : swat3410
«121314151617181920212223»

iamapoliceman
Daire Başkanı
11 Ekim 2019 22:10

alakası yok benim şefim geçen yıl ikinci şark verdi kabul edildi 4yıl pbsde de yazıyor
samban10, 5 yıl önce
ikinci şark geçen sene de kabul edilmedi artık yıl yıl kabul edilecek cevap bu eğer bağlantısı olsa bu yıl duserdi.

Birpolisişte
Şube Müdürü
12 Ekim 2019 09:10

İkinci şark neden mi kabul edilmedi.Senin gibi hayalperestlere gün doğsun diye her şeyden kendinize iş çıkarmayın.

Dmrpolis
Aday Memur
20 Ekim 2019 03:28

Güncel

by carizma
Daire Başkanı
20 Ekim 2019 11:13

üçüncü şark yaparım be öyle olsa

Dmrpolis
Aday Memur
20 Ekim 2019 23:55

yokmu bi haber bi balon konu unutulup yalan oldu sanirim

Slpjdr
Aday Memur
21 Ekim 2019 12:35

Sabret şurada ocak ayına şubat ayına ne kaldı :) :)
Dmrpolis, 4 yıl önce
yokmu bi haber bi balon konu unutulup yalan oldu sanirim

dirk heinen
Şube Müdürü
21 Ekim 2019 22:56

Listeler Aralıkta mi geliyordu? Listeler gelince belli olur bu iş, Ocağa kalmaz. Ben de umutlanmıyorum ama hala çok emin konuşanlar var düştü diye.

Policeman3406
Aday Memur
22 Ekim 2019 11:40

Bence o sene, bu sene:)
dirk heinen, 4 yıl önce
Listeler Aralıkta mi geliyordu? Listeler gelince belli olur bu iş, Ocağa kalmaz. Ben de umutlanmıyorum ama hala çok emin konuşanlar var düştü diye.

demr33
Aday Memur
22 Ekim 2019 16:30

İkinci şarka gittikten sonra 3 yıl olsa ne olur 5 yıl olsa ne olur. Kurulu düzeni bozup gidiyorsun yaş olmuş 49 çoluk çocuğumun lise yılları anadolu lisesi ne yapacak bu polis, çocuğu okuldan alıp hakkariye götürecek durumda değil, çocuğun başında annesi kalması lazım, polis gidecek 3-5 yıl ikinci şark hizmetini bekleyecek, ve sen bundan %100 performans bekleyeceksin.

Heytt be can atıyordu zaten 50 yaşından sonra ikinci şarkı yapmaya.

Teşkilat artık öyle bir duruma geldi ki zam, para hikaye personelin şu ikinci şark durumunu, çalışma saatlerini, özlük haklarının düzeltilmesini arar oldu.

Rabbim sabırlar versin.

Polis3406
Aday Memur
22 Ekim 2019 17:52

Cok balon cıktı dusecek diye insallah istedigimiz gibi olur her sey

police888
Kapalı
22 Ekim 2019 19:20

ağzına sağlık çok güzel özetlemişsin . çözüm gerek ama ilgilenen yok
demr33, 4 yıl önce

İkinci şarka gittikten sonra 3 yıl olsa ne olur 5 yıl olsa ne olur. Kurulu düzeni bozup gidiyorsun yaş olmuş 49 çoluk çocuğumun lise yılları anadolu lisesi ne yapacak bu polis, çocuğu okuldan alıp hakkariye götürecek durumda değil, çocuğun başında annesi kalması lazım, polis gidecek 3-5 yıl ikinci şark hizmetini bekleyecek, ve sen bundan %100 performans bekleyeceksin.

Heytt be can atıyordu zaten 50 yaşından sonra ikinci şarkı yapmaya.

Teşkilat artık öyle bir duruma geldi ki zam, para hikaye personelin şu ikinci şark durumunu, çalışma saatlerini, özlük haklarının düzeltilmesini arar oldu.

Rabbim sabırlar versin.

dobragah
Aday Memur
25 Ekim 2019 15:03

2.şark diye birşey yok zaten. yönetmelik 1 den fazla şark yapılacak der
Lithium99, 5 yıl önce

Ocakta yönetmelik değişeceği, şubatta ise yeni yönetmeliğe göre hazırlıkların geleceği, aynı zamanda eski abilerimiz için 2. şarkın kalkacağı gibi aşırı pozitif duyumlar var ama her zaman dediğim gibi, cebime girmeden ya da pbs'ye düşmeden inanmam :))

Polis3406
Aday Memur
25 Ekim 2019 15:14

Aldıgım bi duyuma göre sark surelerinde bi degisiklik olmayacakmis ama insallah yanlis bilgidirde ocaktan sonra yuzlerimiz güler arkadaşlar..

667136
Kapalı
25 Ekim 2019 16:54

Düşecek, mantıklı olan bu çünkü batıda personel şarka gelemiyor döngü olması Lazım

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
25 Ekim 2019 19:17

herkes Ocak Ocak diyoda ben pek olacağına inanmıyorum... düşeceğine...

Kolluk kuvveti
Yasaklı
25 Ekim 2019 22:24

Bende düşeceğine inanmıyorum.Bu işi zaman zaman ısıtıp burada öne sürüyorlar.Daha önce de yazdım.Şırnak hakkari illerine bu sene tayin olanlar alışamadıkları için bu tür şeylere inanmaya çalışarak kendilerini aspirinlemeye çalışıyorlar.

partal84
Şef
26 Ekim 2019 11:41

güncel

ersnerdmaydn
Aday Memur
26 Ekim 2019 21:16

takip

meciidiyeli
Memur
28 Ekim 2019 05:36

Selamun aleyküm. Arkadaşlar bu iş iyice sulanmaya başladı. Adam gibi insanlarla dalga geçmeden cevap verebilecek varmı. Ocak ayına az bi süre kaldı. İnşallah emniyet bu yanlıştan bu HAK tan geri adım atar. İki cihanda da hakkımı helal etmem. Kendilerinin şırnak ta hakkaride 24 saat bile kalmadıkları yerlerde bizleri 3 yıl aileden uzak eşinden uzak herşeyinden uzak yaşamaya mahkum edemezler. Allahım Bu haklı davamızda bizlerin yardımcısı olsun.. ayrıca bu mesajıma boş muhabbet yapan olurda kalbinizi kırarım bilgibiz olsun. Kimse kimsenin derdiniz bildmediği gibi ne yaşadıklarını da bilmez. Ona göre baştada dediğim gibi Adam gibi cevaplar vermeniz dileğimle. Allah korusun devrelerim..

Policeman3406
Aday Memur
28 Ekim 2019 07:54

Dostum bende ayni senin gibi dusunuyorum. Balon haberlerle gelip insanlarin umutlariyla oynayama kimsenin hakki yok. Ben cok umutluyum insallah O, SENE BU SENE OLACAK... (yeni duyum alan varsa paylasirsa uygun olur)
meciidiyeli, 4 yıl önce
Selamun aleyküm. Arkadaşlar bu iş iyice sulanmaya başladı. Adam gibi insanlarla dalga geçmeden cevap verebilecek varmı. Ocak ayına az bi süre kaldı. İnşallah emniyet bu yanlıştan bu HAK tan geri adım atar. İki cihanda da hakkımı helal etmem. Kendilerinin şırnak ta hakkaride 24 saat bile kalmadıkları yerlerde bizleri 3 yıl aileden uzak eşinden uzak herşeyinden uzak yaşamaya mahkum edemezler. Allahım Bu haklı davamızda bizlerin yardımcısı olsun.. ayrıca bu mesajıma boş muhabbet yapan olurda kalbinizi kırarım bilgibiz olsun. Kimse kimsenin derdiniz bildmediği gibi ne yaşadıklarını da bilmez. Ona göre baştada dediğim gibi Adam gibi cevaplar vermeniz dileğimle. Allah korusun devrelerim..
Toplam 1293 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi