Editörler : oto-danisman-expert

kutum32
Memur
18 Eylül 2020 17:12

Eğer ameliyat sonrası organınızda bir küçülme yaşanmamışsa yönetmeliğe göre olumlu sonuç alır ve geçersiniz diye anlıyorum.

blackwery1, 4 yıl önce

Ameliyat olup gitmeyi düşünüyorum itiraza böylelikle koydukları tanıyı yok edecem bakalım bu sefer ne olacak

blackwery1
Şef
18 Eylül 2020 18:13

Şu an kasıkta olan organım diğerine göre 10 mm(1 cm) küçük yani yine mi sorun olur? Aldırırsam peki?

kutum32, 4 yıl önce

Eğer ameliyat sonrası organınızda bir küçülme yaşanmamışsa yönetmeliğe göre olumlu sonuç alır ve geçersiniz diye anlıyorum.

Kral3739
Aday Memur
18 Eylül 2020 18:31

Kardeşim bütün doktorlar sağlam bastı ama ultrason sonucun mu böyle geldi

kutum32
Memur
18 Eylül 2020 18:31

hocam bu çok tıbbi bir konu bunun için bir şey diyemem ben, doktorunuza danışınız

blackwery1, 4 yıl önce

Şu an kasıkta olan organım diğerine göre 10 mm(1 cm) küçük yani yine mi sorun olur? Aldırırsam peki?

Kral3739
Aday Memur
18 Eylül 2020 18:33

Benim de butun doktorlar saglam yazdi ama arka sayfada ultrasonda polip+ yaziyor

umut6027
Aday Memur
18 Eylül 2020 18:51

Olmaz. Bu durum da olan bireylerde testis küçük yaşta büyümeyi keser. Fonksiyonel olarak

özelliğini kaybetmemiş olması yeterli. Sen ameliyatını ol ve tekrar heyete gir gönlün rahat

olsun. Yeni değişiklik ile inmemiş testis ameliyatları engel olmaktan çıktı. Başarılar.

blackwery1, 4 yıl önce

blackwery1
Şef
19 Eylül 2020 00:13

Evet kardeşim bütün bölümlerden tek bir tanı yemedim. Üroloji sağlam 55Af1 yazmasına rağmen kaldım. Çünkü heyet yönetmeliği bile okumadan tabloya bakıp eledi (-) olduğu için.

Kral3739, 4 yıl önce

Kardeşim bütün doktorlar sağlam bastı ama ultrason sonucun mu böyle geldi

blackwery1
Şef
19 Eylül 2020 00:15

Çok sağol kardeşim içim rahatladı...

umut6027, 4 yıl önce

Olmaz. Bu durum da olan bireylerde testis küçük yaşta büyümeyi keser. Fonksiyonel olarak

özelliğini kaybetmemiş olması yeterli. Sen ameliyatını ol ve tekrar heyete gir gönlün rahat

olsun. Yeni değişiklik ile inmemiş testis ameliyatları engel olmaktan çıktı. Başarılar.

blackwery1
Şef
19 Eylül 2020 00:38

Umarım ameliyat olup saglam alırım ve eğitimlere katılırım. Tek korkum egitimlerde bana zorluk çıkarması ama pes etmeyecem çünkü ülkeme asker olup hizmet etmek en büyük hedefimdi bu hedefe bu kadar yaklaşmışken hatta yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişken pes etmeyecem...

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi