Editörler : ayşegül bgm
21 Şubat 2021 16:47

2. Atama
Saglik bakanligi 2. Atama ne zaman olur herkes bir tahmin yurutuyor kimse birsey duymuyor mu
21 Şubat 2021 18:07

Ben mart gibi olacagini dusunuyordum fakat hic ses seda yok hazirani bulur gibi tahmin tabii benimki de.

Biyologg21
Aday Memur
21 Şubat 2021 18:21

Haziran çok geç değil mi keşke mart gibi alım olsa..

21 Şubat 2021 18:25

Insallah dediginiz gibi olur.

Biyologg21, 3 yıl önce

Haziran çok geç değil mi keşke mart gibi alım olsa..

Bayblade
Kapalı
21 Şubat 2021 18:55

Haziran'dan önce zor gibi ama inşallah yanılıriz

aisezreal
Genel Müdür
21 Şubat 2021 19:07

ben hazirana kalacağını düşünmüyorum ama martta da olmaz. Tahminim nisan son haftaları veya mayıs başı gibi genelde tahmin ettiğimde yanılmam. tabi benim düşüncem.

Nurse36
Memur
21 Şubat 2021 19:47

Ciddimisiniz suan binlerce mezun atanmayi bekliyor dediginiz olursa ne guzel olur valla. aileler habire soruyor ne zaman atama olacak diye insan artik yoruldu bi saatten sinra beklentiyi karsimamakdan. Fahrettin koca umarim sesimizi duyar. Cidden cok zor durumlardayiz aşiri
aisezreal, 3 yıl önce

ben hazirana kalacağını düşünmüyorum ama martta da olmaz. Tahminim nisan son haftaları veya mayıs başı gibi genelde tahmin ettiğimde yanılmam. tabi benim düşüncem.

Bayblade
Kapalı
21 Şubat 2021 22:12

Ciddi olunan hiçbir durum yok. Ortada alımla ilgili hiçbir duyum yok . Çalışma bile yok. 8 binlik atama arada kaynadı gitti. Şuan hepimiz tahminden öteye gidemiyoruz maalesef

Nurse36, 3 yıl önce
Ciddimisiniz suan binlerce mezun atanmayi bekliyor dediginiz olursa ne guzel olur valla. aileler habire soruyor ne zaman atama olacak diye insan artik yoruldu bi saatten sinra beklentiyi karsimamakdan. Fahrettin koca umarim sesimizi duyar. Cidden cok zor durumlardayiz aşiri

savunmadım
Yasaklı
21 Şubat 2021 22:23

Galiba bu alım hiçbir zaman olmayacak(!) , artık öyle hissettirmeye başladı.

Mart nisan gibi alım olacak diyen bakan da olsa inanmayın zaten şu saatten sonra. Hazirandan önce olursa dua edin.

Nurse36
Memur
21 Şubat 2021 22:25

Hadi insallah hazirandan once olsun bizim olsun
savunmadım, 3 yıl önce

Galiba bu alım hiçbir zaman olmayacak(!) , artık öyle hissettirmeye başladı.

Mart nisan gibi alım olacak diyen bakan da olsa inanmayın zaten şu saatten sonra. Hazirandan önce olursa dua edin.

Bayblade
Kapalı
21 Şubat 2021 22:32

Aman hocam mezun olmayan arkadaşlar linç yapar şimdi. Haziran ay i hassas noktaları

Nurse36, 3 yıl önce
Hadi insallah hazirandan once olsun bizim olsun

gwb77
Aday Memur
21 Şubat 2021 22:40

Bence haziran ayında olur durum onu gösteriyor

namiya
Aday Memur
22 Şubat 2021 00:53

temmuzda olacak bence

agizdis
Kapalı
22 Şubat 2021 10:15

bence adalet bakanlığından sonra sağlık alımı olucak genelde bi atamadan sonra oluyor da yine heveslenmiyim

22 Şubat 2021 12:25

İnşAllah bende öyle düşünüyorum
agizdis, 3 yıl önce

bence adalet bakanlığından sonra sağlık alımı olucak genelde bi atamadan sonra oluyor da yine heveslenmiyim

aisezreal
Genel Müdür
22 Şubat 2021 17:11

asıl siz hazirandan önce olmaz diyenlere inanmayın bakın nisan mayıs gibi alım olursa hepsi burada ciyaklamaya başlar isimlerini unutmayın :)

Bayblade
Kapalı
22 Şubat 2021 17:15

Alım olsun da herkes ciyaklamaya hazır :)

aisezreal, 3 yıl önce

asıl siz hazirandan önce olmaz diyenlere inanmayın bakın nisan mayıs gibi alım olursa hepsi burada ciyaklamaya başlar isimlerini unutmayın :)

22 Şubat 2021 22:03

Neden böyle düşündünüz? Siz nasıl daha fazla beklemek istemiyorsanız "mezun olmayan arkadaşlar" da beklemek istemiyor mezun olunca. Haziran öncesi yapılacak muhtemel bir alımdan sonra, tekrar 2021 yılında alım yapılacağının garantisini veriyor musunuz? Hayır.
Bayblade, 3 yıl önce

Aman hocam mezun olmayan arkadaşlar linç yapar şimdi. Haziran ay i hassas noktaları

Bayblade
Kapalı
22 Şubat 2021 23:23

Alım ne kadar erken olursa bu herkes için en iyisidir mezun olanın da olmayanın da. Yeni atama için hak talep edilmesi açısından kısa sürede atama yapılması elzemdir. Temmuz da Ağustos da yapılacak alım ne mezun olana ne de olmayana YARAMAYACAKTİR...

sarıyelekliparamedik, 3 yıl önce
Neden böyle düşündünüz? Siz nasıl daha fazla beklemek istemiyorsanız "mezun olmayan arkadaşlar" da beklemek istemiyor mezun olunca. Haziran öncesi yapılacak muhtemel bir alımdan sonra, tekrar 2021 yılında alım yapılacağının garantisini veriyor musunuz? Hayır.

agizdis
Kapalı
23 Şubat 2021 10:54

merkezi atamadan önce olacağı kesin de 1 ay mı 2 ay mı o kadarını da bakan bilir

Tucehem
Aday Memur
23 Şubat 2021 12:16

Merkezi ya da başka atama çeşitleri mı var? Kusura bakmayın pek bilgim yok merak ettim

agizdis, 3 yıl önce

merkezi atamadan önce olacağı kesin de 1 ay mı 2 ay mı o kadarını da bakan bilir

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi