Editörler : Pangaea

pnarnald
Memur
11 Temmuz 2019 11:04

Merhabalar. Diyetisyenler icin kurulan ilk 300 grubunda var mısınız acaba?

dytalper, 5 yıl önce

96,95 aim yazacağım batı ve karadeniz

ExternaLBio
Aday Memur
11 Temmuz 2019 11:07

ben bilemem ama muğla muhtemelen 96 /97 ile kapatır ben doğunun e ucra köşesi bile bana gelmez gibi geliyo

muge.aksy, 5 yıl önce

Aim için hangi illere tercih vermeyi düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Ben 93 puanla batı illerini yazacağım muğla ilk tercihim olacak.

dytalper
Memur
11 Temmuz 2019 11:17

O grupta yokum malesef.

pnarnald, 5 yıl önce

Vagon Necmi
Memur
11 Temmuz 2019 11:46

Hangi şehirleri seçiyorsunuz gençler doğu batı ayrımı yapıyor musunuz ? Muğla-Bodrum herkesin gözdesi galiba :))

ForumMaster
Memur
11 Temmuz 2019 11:51

Şırnak yazacak var mı bilgisi olan var mı şehir hakkında.

book05
Aday Memur
11 Temmuz 2019 11:54

92,...'e kadar iner bence merak etme

ExternaLBio, 5 yıl önce

ben bilemem ama muğla muhtemelen 96 /97 ile kapatır ben doğunun e ucra köşesi bile bana gelmez gibi geliyo

Vagon Necmi
Memur
11 Temmuz 2019 12:00

Şırnak'ta aim personeli yok bildiğim kadarıyla . uzun zaman sonra personel olarak siz gideceksiniz sanırım :)

ForumMaster, 5 yıl önce

Şırnak yazacak var mı bilgisi olan var mı şehir hakkında.

ForumMaster
Memur
11 Temmuz 2019 12:01

Yok mu ...

Vagon Necmi, 5 yıl önce

Şırnak'ta aim personeli yok bildiğim kadarıyla . uzun zaman sonra personel olarak siz gideceksiniz sanırım :)

Vagon Necmi
Memur
11 Temmuz 2019 12:07

Bazı meydanlarda aim personeli yoktur.Buralara başka meydanlardan geçici görevli olanlar geçici sürelerde giderler ya da bu meydanlar personel olmadığından çevre meydanlara bağlanır.Şırnak da bunlardan biri sanırım.

ForumMaster, 5 yıl önce

Yok mu ...

ForumMaster
Memur
11 Temmuz 2019 12:13

Hocam şırnağı önerir misiniz peki ? Terör vs güvenlik bakımından sıkıntısı var mıdır ?

Vagon Necmi, 5 yıl önce

Bazı meydanlarda aim personeli yoktur.Buralara başka meydanlardan geçici görevli olanlar geçici sürelerde giderler ya da bu meydanlar personel olmadığından çevre meydanlara bağlanır.Şırnak da bunlardan biri sanırım.

muhemre
Kapalı
11 Temmuz 2019 12:27

Şırnak'a AİM kadrosu yok. Giden yok.

3 kişilik memur kadrosu var.

Vagon Necmi, 5 yıl önce

Vagon Necmi
Memur
11 Temmuz 2019 12:45

O bölgenin insanı iseniz zorluk çekmezsiniz.Terör güvenlik sorunu olacağını sanmıyorum .Tavsiye ederim her türlü. Ama dediğim gibi oraya gidip uzun yıllar kalmayı göze alıyorsanız tercih yapmanız daha uygun olur.

ForumMaster, 5 yıl önce

Hocam şırnağı önerir misiniz peki ? Terör vs güvenlik bakımından sıkıntısı var mıdır ?

ExternaLBio
Aday Memur
11 Temmuz 2019 13:02

diyetisyenlerden mesleğini yapmayacak olup dhmi yazacak olan çok mu orda ki gruba göre

pnarnald, 5 yıl önce

ForumMaster
Memur
11 Temmuz 2019 13:44

Evet 3-4 sene oranın insanı değilim hatta Şırnakla çok alakasızım . o yüzden çok kafam karışık.

Vagon Necmi, 5 yıl önce

O bölgenin insanı iseniz zorluk çekmezsiniz.Terör güvenlik sorunu olacağını sanmıyorum .Tavsiye ederim her türlü. Ama dediğim gibi oraya gidip uzun yıllar kalmayı göze alıyorsanız tercih yapmanız daha uygun olur.

pnarnald
Memur
11 Temmuz 2019 15:40

Yazacak kişiler var ama puanlar cok üst sıkala. Gelir mi gelmez mi bilinmez

ExternaLBio, 5 yıl önce

diyetisyenlerden mesleğini yapmayacak olup dhmi yazacak olan çok mu orda ki gruba göre

carentan
Aday Memur
11 Temmuz 2019 16:30

Herkes yds d seviyeye sahip mi arkadaşlar, bu kadar çok olacağını tahmin etmemiştim vay be.

muge.aksy
Aday Memur
11 Temmuz 2019 16:32

Aim memurluğu için açılan şehirlerdeki havalimanlarından hangisinde en çok aim personeli var arkadaşlar ?

Vagon Necmi, 5 yıl önce

aim95plus
Kapalı
11 Temmuz 2019 18:46

Limanları ararsanız daha iyi olur.Burada kimse net cevap veremez bu sorunuza

muge.aksy, 5 yıl önce

Aim memurluğu için açılan şehirlerdeki havalimanlarından hangisinde en çok aim personeli var arkadaşlar ?

kyrn
Aday Memur
12 Temmuz 2019 00:35

Arkadaşlar şunu merak ediyorum

kyrn
Aday Memur
12 Temmuz 2019 00:37

93 üstü lan arkadaşlar kılavuzdaki tüm illerdeki stajer aim lere başvuracak mı

Toplam 257 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler