Editörler : swat3410E.Kayı Han

abdullah ara
Aday Memur
18 Eylül 2021 15:56

o kanaalı takip ediyorum zaten , sağ ol paylaştıkların için ayrıca paylaşmak istediğin olursa yaz ben okurum

BİLGİHAN08, 3 yıl önce

Polis vursaydı da açığa alınacaktı, vursaydı silahına el konulacak kriminale gönderilecek mahkemeye çıkacak neden vurdun diyecekler adam ölseydi hapse girecekti ölmeseydi yine açığa alınacaktı. YouTube da asayiş berkemal çok iyi anlatıyor kanalın sahibi polis ondan da dinle istersen.

adaypolis111
Memur
18 Eylül 2021 15:58

Şu kutsal mesleğe adım atayımda cefasına katlanırım sefasını sürmesemde olur butonuyum +1

BİLGİHAN08
Kapalı
18 Eylül 2021 16:02

Rica ederim kardeşim her zaman anlatırım yardımcı olmaya çalışırım.

abdullah ara, 3 yıl önce

o kanaalı takip ediyorum zaten , sağ ol paylaştıkların için ayrıca paylaşmak istediğin olursa yaz ben okurum

castr
Kapalı
18 Eylül 2021 19:00

Kardeş teşkilatta dayısı amcası olan geçer şubeye sivil rahat rahat takılır. 8-5 bile çalışırsın bazı yerlerde. Torpili olmayan karakolda ekipte mesleğin çilesini çeker. Emniyet teşkilatında bütün işi karakol ekip yapar. Şubeler operasyonel şubeler hariç yatış.

Polis4606
Aday Memur
19 Eylül 2021 18:34

Benim 10 yıl oldu çok sıkıntılı gunler de yaşadım çok keyifli anlarda Allaha şükürler olsun. Aslında kıymetini ihraç olan adama sormak lazım biz ne desek boş

acelik45
Kapalı
19 Eylül 2021 18:54

Katiplik mi Polislik mi usta sence?
JudgeTOworLd, 3 yıl önce
Ben anlatayım kardeşim.. 7 yıldır meslekteyim.. Üni bitti iş bulamadık polisliğe başvurduk olmadı sonra dene dene şükür kazandık.. Ben bide geç girdim iyimi geç girmişim meslek çok zor ve yorucu!! Batıda başlar Bi süre çalışır sonra şark sonra batıya gelir 15 sene falan kalır sonra emeklilik gelmez ise ikinci şark a gidersiniz... Öğrenmek istediğin yada merak ettiğin konular nedir? Soru cevap gidebiliriz elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım
19 Eylül 2021 19:02

Kişiden kişiye değişir... Ben akşam evde olayım, hafta sonum olsun, izinli günümde kafam rahat etsin, tayin görmeyeyim, bayram seyran tatil olsun, ailemle iyi vakit geçirip 65 yaşına kadar çalışırım vs vs deyip 5 bin maaş yeter dersen KATİPLİK yazdıklarımın tam aksi ama 6.5 maaş alayım dersen ve 55 yaşımda emekli olayım dersen polislik... Umarım açıklayıcı olmuştur.. NOT: POLİSİN TÜRKİYE DE YAŞAM ORTALAMASI EN SON 54.4 TÜ galiba.. İsteyen araştırabilir yani finish çizgisine yaklaşmak bile büyük bir başarıdır.. Aslında bütün sorunlar o kadar kolay çözülür ki işte yöneticiler varya... Bazen düşünüyorum nasıl hesap verip toprağın altına girecekler.. Çok mu zor bir mesai mefhumu getirmek yada haftalık maksimum 40saat çalışabilir ibaresini getirmek... Emin olun maaş verilmesin %95 i hemen bırakır.. Eskiden di o yaparım ederim vs vs insanların yanında bile kıymeti kalmadı polisin maalesef...
acelik45, 3 yıl önce
Katiplik mi Polislik mi usta sence?

acelik45
Kapalı
19 Eylül 2021 19:08

Teşekkür ederim usta.
JudgeTOworLd, 3 yıl önce
Kişiden kişiye değişir... Ben akşam evde olayım, hafta sonum olsun, izinli günümde kafam rahat etsin, tayin görmeyeyim, bayram seyran tatil olsun, ailemle iyi vakit geçirip 65 yaşına kadar çalışırım vs vs deyip 5 bin maaş yeter dersen KATİPLİK yazdıklarımın tam aksi ama 6.5 maaş alayım dersen ve 55 yaşımda emekli olayım dersen polislik... Umarım açıklayıcı olmuştur.. NOT: POLİSİN TÜRKİYE DE YAŞAM ORTALAMASI EN SON 54.4 TÜ galiba.. İsteyen araştırabilir yani finish çizgisine yaklaşmak bile büyük bir başarıdır.. Aslında bütün sorunlar o kadar kolay çözülür ki işte yöneticiler varya... Bazen düşünüyorum nasıl hesap verip toprağın altına girecekler.. Çok mu zor bir mesai mefhumu getirmek yada haftalık maksimum 40saat çalışabilir ibaresini getirmek... Emin olun maaş verilmesin %95 i hemen bırakır.. Eskiden di o yaparım ederim vs vs insanların yanında bile kıymeti kalmadı polisin maalesef...

Mkbal
Aday Memur
19 Eylül 2021 19:09

24 yıl bitti bu yıllar içerisinde torpil adı altında bir yerlere gelenler hep geçici mutlu olmuşlardır..onların torpilleri bir noktada sona erer .bu ya torpili tayine gider ya konum makam değiştirir emekli olur bu sivil hayattada böyledir ..asıl torpil insanın kendisine yaptığı torpildir buda çalışmakla olur ..o nasıl olacak diyenler vardır şimdi .kendini geliştirir bilgisayar kullanmayı profesyonel öğrenirsin bu sosyal medyada bilgisayara takılmak değil tabi ..yabancı dil bilirsin bu seni misyon koruma için yutd dışı kapılarını açar çünkü sınavında değişmesiyle 15 soru yabancı dilden çıkar 55 puanı gazete okuyan biraz meslek bilgisi olan zaten alır toplamda 70 olur .teknik konularda elektronikte bilgili olursan farklı birimlerde rahat çalışırsın bir sürü örnekleri çoğaltabiliriz ..yani torpilin kendin olacaksın

Sonayıyakjack
Aday Memur
19 Eylül 2021 21:40

Polislik çok zor diyen arkadaşlar zor meslek görmemişler galiba ondan bu kadar şikayetçiler.

Soldierm
Yasaklı
22 Eylül 2021 22:10

Mesleği bu kadar kötüleyenler kusura bakmasın da sanayide günlük 50 lira yevmiyeye iş bulamayacak tipler meslek güzel kardeşim Allah'a şükür sonkurusuna kadar helal kazancımız yukarda bir arkadaş mesleği ihraç ya da açıkta olan kişiye sor demiş çok doğru söylüyor özel sektörde hiç çalışmayan apartman çocuğu olarak babasının parasını çatır çatır yiyenler yaygara yaparak ağlıyorlar kimse kimseyi zorla bu meslekte tutmuyor tamam olumsuz yönleri vardır Tabiki fedakarlık ister yeri gelir senelik izin yapamazsın yeri gelir herkes ikramiye alırken sen almazsın yeri gelir ülke gündemine düşen her olay seni birebir etkiler vs vs bunları çoğaltabiliriz ama hele bir özel sektörde çalışsın bu yaygara yapan arkadaşlar kimse kimseye yattığı yerden 5 lira bile vermez onun için en azından Kutsal bir mesleğimiz var Furkan isimli arkadaş kafana takma kardeşim meslek güzel gönlünü hoş tut..

furkannn38
Aday Memur
22 Eylül 2021 22:34

Aynen bende öyle düşünüyorum bu mesleğe laf atanlar genelde 2+2yi bilemeyen işsiz güçsüz veya egolu tiplerdir. Hayrlısı olsun hakkımızda tüm polis ve askerlerimize Allah yardım etsin

Soldierm, 3 yıl önce

Mesleği bu kadar kötüleyenler kusura bakmasın da sanayide günlük 50 lira yevmiyeye iş bulamayacak tipler meslek güzel kardeşim Allah'a şükür sonkurusuna kadar helal kazancımız yukarda bir arkadaş mesleği ihraç ya da açıkta olan kişiye sor demiş çok doğru söylüyor özel sektörde hiç çalışmayan apartman çocuğu olarak babasının parasını çatır çatır yiyenler yaygara yaparak ağlıyorlar kimse kimseyi zorla bu meslekte tutmuyor tamam olumsuz yönleri vardır Tabiki fedakarlık ister yeri gelir senelik izin yapamazsın yeri gelir herkes ikramiye alırken sen almazsın yeri gelir ülke gündemine düşen her olay seni birebir etkiler vs vs bunları çoğaltabiliriz ama hele bir özel sektörde çalışsın bu yaygara yapan arkadaşlar kimse kimseye yattığı yerden 5 lira bile vermez onun için en azından Kutsal bir mesleğimiz var Furkan isimli arkadaş kafana takma kardeşim meslek güzel gönlünü hoş tut..

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi