Editörler : Pangaea

wolf chandler
Kapalı
01 Aralık 2022 19:28

ablacım devlet zaten bu kadroları 4001 koduyla alıyordu yani herhangi bir lisans bölümünden mezun olma şartı ile. muhtemelen 4001 kodundan haberiniz bile yok iibf'nin kodu zannediyorsun

ehil iş: büro personelliği

her neyse okuyorum zaten 10 gün sonra vizelerim var sonrasında mühendislikten atanamazsam iibf'den KİT yolu gözüküyor inşallah

prometheuz, 1 yıl önce
Mantiga bak Allah askina. Sanki kadro acanlar İİBFliler. Devlet memurlari aliyor onlarda işi ehline veriyor. İİBFlilerin sizin hakkinizi yedigi yok. Bu kadar kabaracagina okusaydin kardesim kim elini tuttu sıkışınca mi aklin başına geldi.

prometheuz
Memur
01 Aralık 2022 19:31

Yaw hu ne zaman 4001 koduyla aliyordu uydurma bur yerinden vallahu aksam aksam iyi geldin ha zerre kadar bilgin yok kim sana bilgi vermisse belgesiz vermis sende yemissin. Git arastir link at buraya senin dedigin dogruysa söz aniracam. Bilgisiz herif. Ben kadin degilim erkegim kadin oldugumu nerden anladin valla komedisin ya. Sen bu kafayla hayatta masa basina oturtmazlar muhakemen zayif arastirman zayif zaten mulakatta elenirsin
wolf chandler, 1 yıl önce

ablacım devlet zaten bu kadroları 4001 koduyla alıyordu yani herhangi bir lisans bölümünden mezun olma şartı ile. muhtemelen 4001 kodundan haberiniz bile yok iibf'nin kodu zannediyorsun

her neyse okuyorum zaten 10 gün sonra vizelerim var sonrasında mühendislikten atanamazsam iibf'den KİT yolu gözüküyor inşallah

prometheuz
Memur
01 Aralık 2022 19:32

4001den haberim yokmus hakketen guluyorum sana. Ben mezun olali 3 yil olmus sen kpss bilmeden ben universite okuyordum cocuk seni. Bilgisiz

Konumalum
Memur
01 Aralık 2022 23:20

iyi ki varsın iibf sende olmasan mühendislikten asla atanamayacağız. Bekle bizi 2024 geliyoruz

yorum.X
Daire Başkanı
03 Aralık 2022 10:45

yapacak bir şey yoksa işe girip diğer yandan iibf den bir bölüm bitirmek..iki yıllıklar hepsinden avantajlı gerçi..

03 Aralık 2022 13:04

Dalga geçme belki arkadaşın ehil olduğu iş büro personelliğidir.

wolf chandler
Kapalı
08 Aralık 2022 18:44

safları sıklaştıralım

ozcandumul
Kapalı
08 Aralık 2022 18:50

Açıköğretimliler için mühendislik bölümlerine giriş ne vakit olacak?

wolf chandler
Kapalı
08 Aralık 2022 18:53

keşke olsa sizi diferansiyel denklem çözerken hayal edebiliyorum ya da bernoulli denklemiyle akışkanlar sorusu çözerken

ozcandumul, 1 yıl önce

Açıköğretimliler için mühendislik bölümlerine giriş ne vakit olacak?

ozcandumul
Kapalı
08 Aralık 2022 18:53

Oldu olacak mühendislik açıköğretim bölümleri açılsın öyle ya adam koskoca mühendislik bitiriyorda iibflerle aynı sahada top oynama sevdasına giriyor

wolf chandler
Kapalı
08 Aralık 2022 18:55

kişisel challenge yapıyorum iibf'den bir bölümü kaç ayda bitirebilirim diye sonuçlarını buradan paylaşacağım

ozcandumul, 1 yıl önce

Oldu olacak mühendislik açıköğretim bölümleri açılsın öyle ya adam koskoca mühendislik bitiriyorda iibflerle aynı sahada top oynama sevdasına giriyor

wolf chandler
Kapalı
08 Aralık 2022 18:57

sakin ol karaçocuk 4001i iibf'nin virüsü ilan edenlerin inlerine gireceğiz

wolf chandler
Kapalı
08 Aralık 2022 18:59

Ağlayın lan. Kudurun. İibf ler öğretmenler gibi olacak. Sız de gidin asgari ücrete sanayide çalışın

bu cümleyi kuran adamdan kalbimizin pis olduğuna dair iftiraya maruz kalıyorum inanılmaz

kimsenin kadrosuna falan göz dikmiyorum aöf'ten okuduğumuz bölümün kadrosuna atanacağız sakin olur musun

08 Aralık 2022 19:02

Bu cümleleri bana kurduran sizsiniz. Her gün iibf muhabbeti görmekten sıkıldım. Kendinizi hep birileri ile kiyaslamayin. Sadece kendi bölümünüz adina konuşun

Ağlayın lan. Kudurun. İibf ler öğretmenler gibi olacak. Sız de gidin asgari ücrete sanayide çalışın

bu cümleyi kuran adamdan kalbimizin pis olduğuna dair iftiraya maruz kalıyorum inanılmaz

kimsenin kadrosuna falan göz dikmiyorum aöf'ten okuduğumuz bölümün kadrosuna atanacağız sakin olur musun

wolf chandler
Kapalı
08 Aralık 2022 19:08

forumda daha sert ve saçma uslupla yazanlar var ama kendi adıma konuşuyorum

4001 nitelik kodunu bitirenlerin puanıyla 4001'le atanma ümidi kuran insanların puanını kıyaslıyorum en az 10 puan belki de 20 net fark var

bi zahmet kendimizi kıyaslayabilelim

her neyse herkes öğrendi zaten KİTlerde iibflilerin maaşı güzelmiş bunu öğrenince 4001in gitmesine çok üzülmedim

KARAÇOCUKALİ, 1 yıl önce
Bu cümleleri bana kurduran sizsiniz. Her gün iibf muhabbeti görmekten sıkıldım. Kendinizi hep birileri ile kiyaslamayin. Sadece kendi bölümünüz adina konuşun

ozcandumul
Kapalı
08 Aralık 2022 19:39

Ülkemizdeki üniversite mezunu iş güç sahibi insanların neden evlenemediğini şu açılan başlıktan bile anlamak mümkün belliki şimdiki okumuş kadınların bile %80 ninin mühendislik, doktorluk, hukuk v.s. çıkışlı olduğunu tahmin ediyorum hatta burda yazışan mühendislik mezunu kadınların yazım üslubundan bile durumların vehametini anlamak mümkün sonuçta mühendisler herşeye rakam sayı teknik fonksiyon uzunluk ağırlık yükseklik hareket basınç olmak ya da olmamak v.s. mantığıyla bakar bu durum özel hayat dengelerini bile etkiler öyle ki evlerinde oturdukları koltuğun bile hangi maddelerden ne zaman nerede hangi şartlarda kaç kişi tarafından üretildiğini hatta üreten işçilerin kimliklerinden biyolojik özelliklerine kadar sorgulama eğilimine sahiplerdir, sen sevdiğin bir yemekten aldığın zevki o an yaşarken mühendis sevdiği bir yemekten neden bu kadar zevk aldığını belki 1 yıl boyunca sorgular hatta kendini bile suçlayacak boyuta gelir hele mesleki psikolojinin içine kadınlık psikolojiside girdimi durum dahada ileri bir boyuta girer o bakımdan bu devirde eğitimli çalışan bir kadınla evlenmek için 10 kez düşünmek gerekiyorsa mühendis, doktor, muhasebeci, bankacı ve hukukçu bir kadınla evlenebilmek için 1000 kez düşünmek gerekir.

Mühendisler için yol yakın gidin avrupaya amerikaya size oralarda iş fırsatları çook benim bile yakın çevremde pekçok mühendis bayan arkadaşım yıllar önce avrupaya amerikaya kanadaya geçip gittiler oralarda evlenip barklanıp düzenlerini kurdular yıllardır yüzlerini bile görmüyorum, iibflilere o şans yok.

bunudagormedik
Genel Müdür
09 Aralık 2022 11:20

havacılık yönetimi-anadolu üni

dhmi'de apron memuru olursunuz

drali_
Şef
10 Aralık 2022 09:37

..

7066
Aday Memur
16 Aralık 2022 12:20

https://forum.memurlar.net/konu/2516346/

bu başlığa bakarak neden aöften İİBF okumalısınızın cevabını alabilirsiniz

ffengineer
Aday Memur
16 Aralık 2022 12:41

Anadolu aöf vize sonuçları muhtemelen akşama doğru açıklanır.tüm mühendis ve mimar arkadaşlarıma yüksek notlar diliyorum.Unutmayın iyi bir vize demek büyük oranda geçtiğinizi gösterir.

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi