Editörler : E.Kayı Han
«281282283284285286287288289290291292»

Diyetisyen45
Memur
14 Temmuz 2019 22:00

Ben genel olarak katılıyorum 4 hesabımla ancak beni rahatsız eden konulardan biri çok yumuşak tagler belirleniyor olması bir de arkadaşların hiç kişi etiketlemiyor oluşu. Uzun uzun derdini anlatıyor herkes tweetlerde ama cumhurbaşkanı ya da bir tane bakan bile etiketlememiş

burak0644
Memur
15 Temmuz 2019 13:02

Ben bunu bahaneden saymıyorum, kendin için bişeyler yapmaya aciz misin, millet anasının karnında öğrenmiyor. bende bilmiyordum, ama mecburen haklarımızı kazanmak için ögrendim, Ayrıca Youtubede çeşitli videolar var "ınstagram nasıl kullanılır? hastag nasıl atılır?" gibisinden videolar izleyebilirsin.

sen Hastag atmaz iken, zamanını ayıran binlerce hastag atan insanın senin üzerinde hakları var.

İnsanların, senin üzerinde hakkı olmasını istemiyorsan, bir an önce Twitter'i ögren ve bizlere destek ol, ama eğer sözleşmeli olmaktan memnunsan buna mecbur değilsin.

Ama ileride, evlatlarına güzel bir gelecek vermek istiyorsan geç kalmadan sende Etkinliklerimize katıl

Muhammed4141, 5 yıl önce

+ cunku sosyal medyayla aram cok kotu twitter hesabim yok nasil kullanildigini bilmiyorum

hemmalatya
Şube Müdürü
15 Temmuz 2019 13:23

çalıştığın işyerinden veya arkadaşlarından twetter kullanan mutlaka vardır..bi hesap aç sen de aramıza katıl destek ol lütfen ..zor bi olay değil

Muhammed4141, 5 yıl önce

+ cunku sosyal medyayla aram cok kotu twitter hesabim yok nasil kullanildigini bilmiyorum

hemmalatya
Şube Müdürü
15 Temmuz 2019 13:30

en az 150 bin süresiz sözleşmeliden bahsediliyor..atılan twett sayısı 50 bin civarı..bu 50 bininde twett atan sayısı 1000 civarı ancak vardır..ben tek başıma 300 twett atıyorum her defasında..geri kalanlar uyusun..armut piş ağzıma düş misali..Muhammed4141 adlı arkadaşımız en azından dürüst bir şekilde olmadığını söyledi..ben en yakınımdaki arkadaşımı ikna edemedim..bir gün kadro mutlaka verecekler ama bizim gibi bi avuç imsanın sayesinde olacak belkide..kendi adıma hiç hakkımı helal etmiyorum..çünkü twett atmak saatlerimi alıyor

Muhammed4141
Daire Başkanı
15 Temmuz 2019 13:53

Evelallah onuda cozeriz biz uyap i cozmusuz twitteri de cozeriz

erenass
Şef
16 Temmuz 2019 08:32

allahın izni ile kadro verilecek çünkü şansları kalmadı.

Nozdormu
Daire Başkanı
16 Temmuz 2019 09:47

Türk Buro sen Yetkili sendika değil. Boşa konuşuyorlar.

Daha öncede MHP'nin teklifi(mustafa Kalaycı) meclise gelecek öyle kadro alacaksınız diyorlardı? TEKLİF daha komisyondan bile çıkmadı hey gidi hey. Görüşülmedi bile.

Bunun yanında Memursen yüzde 5 zamma imza atacak kadro falan da alamayacağız, büyük ihtimalle enflasyon farkıda gidecek.

olcaybeydiyeceksiniz, 5 yıl önce

türk buro senden arkadaşlar ağustosta masaya oturacağız hükümetin kadro vermekten başka şansı kalmadı diyorlar.Bakalım bekleyip göreceğiz

burak0644
Memur
16 Temmuz 2019 16:43

Arkadaşlar etkinlik zamanı, hani Twitter'da önceden duyuru yapılıyor ya, duyuru anketinde ;

" @RTErdogan

@dbdevletbahceli

@emrullahisler

@mehmedmus

... vb.

isimleri Etiketlemeyi unutmayın "

diye yazarsanız, kimse boş Hastag (etiketsiz Hastag) atmaz. O yüzden önceden yapılacak duyurularda, duyuru resminde sadece saat ve gün yazmasın, Etiketlenecek kişileride yazın.

bu arada kaç gündür diyorum, " Emrullah beyin profiline yüklenelim " diye, kimseden ses çıkmıyor, Eğer hakkımız olan KADRO'yu istiyorsak, çok çalışmamız lazım, sadece Hastağ değil, Parti sayfalarındaki Paylaşılan resımlerın altına yorumlarla yüklenelim, bir resim altında en az 50bin yorum olsa, acayip dikkat çekeriz.

Dikkat ettiyseniz Sayın Erdoğan'ın profilindeki paylaşımların altındaki yorumlar, en fazla 1000 veya 2000 tane yorum var

Düşünsenize 50bin yorum, ve bi açıyorsun hepsi Sözleşmeliyle iliğili.

Bunu sadece Erdoğan değil, Devlet Bahçeli, Mehmet muş, Emrullah İşler gibi diğerlerinin profilinede uygulayabiliriz. Bu konuyla ilğili neden hiçkimse düşüncesini söylemiyor?

Erdembicen
Aday Memur
16 Temmuz 2019 16:47

aramızda 5 kişilik bir ekip belirleyip sendikalardan randevu alarak genel başkanlarla görüşmeye

gitsek nasıl olur ? toplu sözleşme öncesi haklı kadro taleplerimizi dillendirsek, sosyal medyalarda ortak bir hesap belirleyip paylaşımlarımızı ve haberleri buradan gerçekleştirsek ? memurlar net forumunu mümkün olduğunca az kullansak haber yapmaya bile çekinen bir siteye daha fazla para kazandırmasak ? sadece fikirlerimi söyledim saygı çerçevesinde değerlendirirseniz sevinirim içinde bulunduğumuz çaresizlik çıkmazından bir çıkış yolu arıyorum

Diyetisyen45
Memur
16 Temmuz 2019 17:10

Bence de yorum olarak yüklenmek şart yani rahatsızlık verirsek çok iyi olur bir de gerçekten lütfen twitter etkinliklerinde kişi etiketleyin. Bilmiyorum sendikalar sadece geçiştirme politikası izliyor gibi geliyor bana

issiz.101
Memur
16 Temmuz 2019 21:28

Düz 4/B liler direkt kadro istemeli yada sözleşmeli çalıştıkları süre 3+1 sayılmalı. Eğer herkesi sıfırdan 3+1 e geçirirlerse yeni başladığım için bana koymaz ama 6 yıldır sözleşmeli çalışanlara çok ayıp olur bence.

Hakç
Daire Başkanı
16 Temmuz 2019 23:30

Hak ve adalet için iki kanun arasında sıkışmış ne zaman kadroya geçeceğini bile bilmeyen durumu belirsız 4bli memurlar kadro almalı 3+1 onlara da gelmeli sadece öğretmenler yok sağlıkçı yok diyanet personeli yok bu ülkede böyle ayrımcılık olmaz

ZM25
Kapalı
16 Temmuz 2019 23:45

Bakıyorum da şartsız koşulsuz kadro diyerek yola çıkıp, 3+1 bize de gelmeliye evrildi herkes..

Teknisyen2089
Genel Müdür
17 Temmuz 2019 09:22

Tek bir beklentimiz ve tek bir amacımız var, 6 yıldır kadro bekleyen Süresiz sözleşmelerin tamamına Şartsız KADRO. Hiç bir alternatifin bizi tatmin ve mutlu etmeyeceğini defaatle dile getiriyoruz. Tek dileğimiz yıllardır uğradığımız ayrım son bulsun, Adalet ve Eşitlik mefhumları gereği bizlerde meslektaşlarımız ile aynı statü de olmak istiyoruz. Bunun gerçekleşebilmesi içinde Tek çare var o da ŞARTSIZ KOŞULSUZ KADRO.
ZM25, 5 yıl önce

Bakıyorum da şartsız koşulsuz kadro diyerek yola çıkıp, 3+1 bize de gelmeliye evrildi herkes..

hemmalatya
Şube Müdürü
17 Temmuz 2019 10:05

herkese günaydın..öğretmenler şimdi de 3 yıl e çok fazla ailelerimizden ayrıyız diye veryansın ediyorlar..yine toplanmışlar sosyal medyada birlik olmuşlar..yakında onları direk kadroya geçerirler.ne de olsa bu sistem sadece onlara çalışıyor.

Nozdormu
Daire Başkanı
17 Temmuz 2019 10:45

Evli öğretmen alınmasın kardeşim bu sorun çözülsün.

Ben devlertin yerine olsam bunları 5 yıla çıkartırım.

hemmalatya, 5 yıl önce

herkese günaydın..öğretmenler şimdi de 3 yıl e çok fazla ailelerimizden ayrıyız diye veryansın ediyorlar..yine toplanmışlar sosyal medyada birlik olmuşlar..yakında onları direk kadroya geçerirler.ne de olsa bu sistem sadece onlara çalışıyor.

burak0644
Memur
17 Temmuz 2019 12:32

Neden kimse tınlamıyor acaba? Form sayfasından sadece 1 kişi iletişime geçti benimle, toplanıp randevu alalım diyoruz, ama görünen o ki kimse KADRO istemıyor, "yattıgım yerden KADRO ayağıma gelsin" derdinde herkes, böyle beklersenız hiçbirşey kazanamayız.

kimse fikir üretmiyor, üretilen fikirlere de cevap vermeye dahi tenezzül etmiyor. Siz böyle yaparsanız KADRO yu daha göremezsiniz.

burak0644
Memur
17 Temmuz 2019 13:59

O bencil grup bizden koptu, ve sayıları azaldı, önceden sözleşmeli etkinliğini toplu yapardık. Bu yuzden sesımız çok çıkardı.

şimdi onların sayıları azaldığı için Twitterda çok sesleri duyulmaz. İstedıklerı kadar Aile butunluğu diye seslerini duyurmaya çalışsınlar, ama sesleri eskisi kadar çok çıkmaz artık.

hemmalatya, 5 yıl önce

Hakç
Daire Başkanı
17 Temmuz 2019 19:56

Bu kadar emeğimiz boşa gitmeyecektir ümitsizlik müslümana yakışmaz süresiz sözleşmeli lere de elbet kadro gelecektir istiyorum ki adaletsizlik son bulsun esitlik sağlansın şartsız kadro 6 yıldır bekleyen personele yazık günah

OrganikSaglıkcı
Aday Memur
17 Temmuz 2019 21:21

Watsaap grubumu kursak bence 200-300 kişi bile olsa daha etkili bir çalışma olur. Daha organize oluruz.Buluşma gerçekleştiriz hep birlikte kararlar alırız.

Toplam 15990 mesaj
«281282283284285286287288289290291292»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi