Editörler : F16 Gökçen

lysyslk
Aday Memur
14 Mart 2023 00:25

20 yıldır yapılan tüm anketler gibi bu anketin de galibi tabiki muhalefet olacak ama 14 Mayıs gecesi balkon konuşmasını elbette Recep Tayyip Erdoğan yapacak....

Muy4t01
Memur
14 Mart 2023 01:56

14 Mayısta trollerden de kurtulacağız inşallah.

elibolonline
Aday Memur
14 Mart 2023 07:53

2018 seçimlerin de muhalefet, çok adayla girip seçimi 2.tura bırakıp kazanmayı planlamıştı. Şuan ise tam tersi iktidar muhalefetten ne kadar çok aday çıkarsa oyları bölüp 2.tura bırakma çabasında, ancak öngörüm o ki ilk başta bir miktar muhalif seçmende oy bölünmeleri nisan ayının ortalarına kadar anketlerde gözükecek ama seçime doğru Kılıçdaroğlunun CB olması yönünde konsolide olacak. Akp nin Hüda par ile yaptığı görüşmeler nedeniyle oyu çok güçlü bir şekilde eriyeceğini tahmin ediyorum.

berkehan83
Aday Memur
14 Mart 2023 08:03

Yazdığın cümlelerin bir anlamı olsun ve kardeş, yazdığın bir tutar tarifi olsun. Anlamsız saçma sapan. Sen hükümet karşıtı değil , bir yerden acın var belli ondan düşmanca konusuyorsun
Ezxelefim, 1 yıl önce

Hahahh bütün medyayı eline almış propagandanın Allah'ını yapmış ama gerçekten din tüccarı bunları sonra gelmişler yok medya yok dış güçler yok ebesinin şeyi.. bu ülkede tek dış güç varsa o da akpnin cumhurbaskanıdır ülkenin ırzına geçtiniz kuma mı alacaksınız

berkehan83
Aday Memur
14 Mart 2023 08:14

Senin dinden alıp vermedigin nedir ya. Ha bire o pis ağzına din i alip kendin burda din sömürüsü yapıyorsun. Üniversiteyi ve diplomayı zihniyetiniz batsın kendi milletvekiliz benim sınıf arkadaşımdı dedi ya. Ama amacın pravakötörlük. Diploma adam etmediği senin gibi insanlara bakınca .. tövbe yarabbim
Ezxelefim, 1 yıl önce

Yaz oraya reisçike 3ün 1ini diplomasız din tüccarına oy mu verilir

1emeklikisi
Aday Memur
14 Mart 2023 09:44

Hdpkk dan iyidir HÜDA-PAR hiç bir askerimizi polisimizi şehit etmedi. En azından
Emir ka, 1 yıl önce
Hüdaparın oyuylamı:))

1emeklikisi
Aday Memur
14 Mart 2023 09:47

Sen hakikaten memurmusun resmi bir ittifak varsa derken resmimi olması gerekiyor herşey ortada
Euphratestigris, 1 yıl önce

Resmi bir ittifakları varsa konuş yoksa boş yapma lale

1emeklikisi
Aday Memur
14 Mart 2023 09:48

Kendi zekanı kontrol ettir. Besikteki bebek biliyor neyin ne olduğunu sen gerçekten memurdan vah ülkemin haline

Olsa ederdim de görünen o ki senin gibilerde bulunmuyor.

1emeklikisi
Aday Memur
14 Mart 2023 09:50

İşine gelmedimi yemiyor bal gibi ortakları

Bu chp hdp ortak lafı artık yemiyor. Kendinize yeni bir şeyler bulmanız lazım.

dostar
Kapalı
14 Mart 2023 09:51

abd ıscısı ayda 60 bin tl alıyor vekılde 60 alıyor buradakı ıscı ıse 10 da 1 i oyleyse akp amerıkadır.

1emeklikisi
Aday Memur
14 Mart 2023 09:56

Bbutun gençlerin zillete vereceğini bütün ölenlerin cumhurdan olduğunu nerden biliyonbenimde etrafımda bir çok genç var hicde senin dediğin gibi değil.ayrica CHP ye oy vermiş ama vefat etmiş birçok insan var. Siz hayal aleminde yaşamaya devam edin siz iyi Parti'nin tüm oylarını alabilecek misiniz. Hatta CHP nin ulusalcı kanadının oyları bile şüpheli
uzmpskdan, 1 yıl önce

Basit bir analiz: 2018 seçiminden bu yana ilk kez oy kullanacak yaklaşık 6 milyon genç var, vefat eden yaşlı sayısı da yaklaşık 3 milyon. Toplam 9 milyona yakın seçmen, bu da toplam seçmen sayısının yaklaşık %15'ine denk geliyor. Vefat edenlerin yaklaşık %60-80'i A partisine oy verdiği, yeni seçmenlerin ise %20'sinin A partisine oy vereceği düşünüldüğünde: A partisinin ortalama %6-9 oy kaybedeceği hesaplanabilir. Geriye kalan tüm seçmenlerin geçen seçimle aynı oyu kullanacak olduğu düşünüldüğünde böyle oluyor. Ancak muhalefetten hükümete kayan seçmen hiç duymadım, tam tersini çok duydum. Analiz bu kadar, gerisini siz düşünün. Matematik basittir.

1emeklikisi
Aday Memur
14 Mart 2023 10:05

Kılıçdaroğlu cumaya bile başlamış subhaneyi okuyamaz . Yakında sarık cübbe de giyersetesbih elde sakalida bırakırsa hiç şaşırmayın. Ankara'da bir gecekondu ya iftara gidiyor. Ezan okumadan yemeğe başlıyor. Yanındaki milletvekili engelliyor. Oruç tutsa gerçekten basınla iftara gidiyor.ezan okumadan yemeğe başlıyor.. din tuccarligi bu esas yaşamadığı dini yaşıyormuş gibi göstermek
hacegan5584, 1 yıl önce
Din tüccarı kimdir biliyor musun? Dini yaşamadığı halde seçim olana kadar yaşıyormuş gibi görünendir. Seçim zamanı camide Yasin okuma şovu yapanlardır. Ateist olduğu halde seçmene şirin görünmek için Allah'a dua ediyor görünenlerdir. "Yüzünde Rabbi Yessir gördümcüler."dir. Diğer iddiana gelince. Şuan 60'tan fazla TV kanalı ve gazete var. Muhalifliğin de ötesinde oluk oluk hakaret, yalan, iftira ve provokasyon akıyor. Twitter'daki mavi tikli provokatörleri saymıyorum bile. Havaya kurusıkı atmayın. Beni de uğraştırmayın.

dostar
Kapalı
14 Mart 2023 10:12

para için öz cocuguma bile acımam ve sen bana para vermıyorsun bu verdıgın para degıl

1emeklikisi, 1 yıl önce
Kılıçdaroğlu cumaya bile başlamış subhaneyi okuyamaz . Yakında sarık cübbe de giyersetesbih elde sakalida bırakırsa hiç şaşırmayın. Ankara'da bir gecekondu ya iftara gidiyor. Ezan okumadan yemeğe başlıyor. Yanındaki milletvekili engelliyor. Oruç tutsa gerçekten basınla iftara gidiyor.ezan okumadan yemeğe başlıyor.. din tuccarligi bu esas yaşamadığı dini yaşıyormuş gibi göstermek

yorumsuz 34
Aday Memur
14 Mart 2023 11:05

Tuvaletten yönetilmeye bu kadar meraklı olmanıza anlam veremedim. Diğer maddelerin tamamı yuvarlak hayali cümleler. Düşünmeden oy vereceğin tuvalet esrafinin ikisine bu ülke için vaadi yaz da memleket sevdanızı öğrenelim.
drogba-70, 1 yıl önce

Essege semer vurup aday yapsalar

Tuvalet terligini önüme sunsalar

B@k kokan kanalizasyon borusunu aday yapsalar

Vs vs. Hicbiri fark etmez ama oyumu kime vermeyeceğim belli.

+ vatandaslik verilen suriyelilerin doldurulup ulkenin copluge cevrilmesi

+ ulkenin ekonomik olarak batirilmasi

+ hukuk adalet liyakat gibi kavramlarin yok edilmesi

+ fakirin daha fakir zenginin daha zengin edilmesi

+ dini kalkan yapip kumar ( iddia) faiz ( kur korumali hesap) gibi haramlarin normal hale getirilmesi.

+ çiftçinin üretimin bitirilmesi

+ yap islet mantiginda yandas sirketlerin ulkeyi soymasi

Cok var cok.

14 Mart 2023 12:28

Muhalefet öyle bir aday çıkardı ki güvenim 0 Mansur Yavaş aday olarak çıksa ona oy verebilirdim ama Kemal Kılıçdaroğlu bırak ekonomiyi düzeltmeyi birde başımıza terör ile LGBT yi bela edecek açıklamalarıda bu yönde zaten daha dün FETÖ ile PKK ile mücadele haritanız hazır mı sorusuna öyle bir kaçamak cevap verdi ki gelde güven buna.

Euphratestigris
Yasaklı
14 Mart 2023 13:11

Bırak kılıçdarı bizim okulun hizmetlisini getirsek bundan iyi yönetir. Boş yapma maaşlı troll. Sen haram paranı yemeye devam et.

aslanparçalar, 1 yıl önce

Muhalefet öyle bir aday çıkardı ki güvenim 0 Mansur Yavaş aday olarak çıksa ona oy verebilirdim ama Kemal Kılıçdaroğlu bırak ekonomiyi düzeltmeyi birde başımıza terör ile LGBT yi bela edecek açıklamalarıda bu yönde zaten daha dün FETÖ ile PKK ile mücadele haritanız hazır mı sorusuna öyle bir kaçamak cevap verdi ki gelde güven buna.

14 Mart 2023 13:19

İkimizden bir troll ama ben değilim :D

Bırak kılıçdarı bizim okulun hizmetlisini getirsek bundan iyi yönetir. Boş yapma maaşlı troll. Sen haram paranı yemeye devam et.

diyanetimam
Memur
14 Mart 2023 13:27

2016 yılında atanmış sözleşmeli bir imam hatiptim 2019 yılının sonlarına doğru facebook paylaşımlarımda siyaset gerekcesi ile görevden alındım. Esas sebep haksızlık ve tarikatlara geçit vermemdi.Bölgede kuranı para ile okumadım mevlitlerden para almadım.Cok rahatsız oldular.Sosyal medyada BAŞTA İSMAİLAĞA DİYANETİ YÖNLENDİRİYOR DİN İLE İNSANLAR KANDIRIYOR DİYE BELİRTTİM

GÖREVDEN ATACAK BİR MALZEME BULAMADILAR.ANNEM AÇIK DİYE KÖFTECİ YUSUFTA FOTO ÇEKTİRDİM ONU SORUŞTURMADAN CIKARMIŞLAR ANNEM OLUNCA DAHA SONRA GÖREVİNİ YAPIYORMU DİYE ARAŞTIRMIŞLAR TABİ BİR AÇIK YOK

SENEDE 1 KERE BİLE HATTA 3 YILDIR BÖLGEDE 1 KERE BİLE DENETLEMEYE GİTMEYEN MURAKIP BANA SENEDE 3 KERE GELDİ HER SEFERİNDE EN GÜZEL ŞEKİLDE AĞIRLADIM.....

TABİ YETMEDİ DÜZMECE İÇİN GÖREV YERİMDE BİLE OLMAYAN BİR İNSAN CİMER ŞİKAYETİ İLE GÖREVDEN APART TOPAR ATTILAR........

BU AKP HÜKÜMETİ DEMEK HUKUKSUZLUK ADALETSİZLİK ÜNİTER REJİMİ YIKMAKTIR.ALLAH BÜYÜK DANIŞTAYDA DOSYAM AMA CEKTİRDİĞİNİZ 5 YILLIK AÇI BU SECİMLE İNŞALLAH TARİH OLUR GECE GÜNDÜZ COK ÇALIŞALIM KARDEŞLER.BUNLARIN TROL ORDULARINI KISMEN KEŞFETTİM SOSYAL MEDYADA AMA NE KADAR ŞİKAYET EDİLSEDE İŞLEM YAPILMADI CİMERLİ ISPATLI DİYANETTE AYNI ŞEKİLDE İŞGAL EDİLMİŞTİR. UMARIM BUNLAR SECİMLE BİRLİKTE YERLE BİR OLUR VE HESAP VERİP YARGILANIR.....AMİN.

Fatihhn
Kapalı
14 Mart 2023 14:24

Muharrem İnce olayların iç yüzüyle bilgilendirdigi için daha şeffaf ve inandırıcı artı adam bilimle konuşuyor hurafeyle değil

Euphratestigris
Yasaklı
14 Mart 2023 17:04

Ne olduğunuz belirsiz zaten. Seçimden sonra chp gelirse bi bakmışsın en ateşli kılıçdar savunucusu bile olmuşsun. Tek işiniz menfaat ve yalakalık.

aslanparçalar, 1 yıl önce

İkimizden bir troll ama ben değilim :D

Toplam 152 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi