Editörler : E.Kayı Han
10 Ekim 2019 21:48

mülakatlarda puanlama

mülakatlarda her soru kaç puan

Zortladik
Aday Memur
10 Ekim 2019 22:26

Adalet bakanlihinda yazılana göre

Mesleki bilgi 40

Kavrayış ve kendini ifade 20

Genel kültür 20

İlke inklaplar 20

Bı tane daha bişi vardı aklıma gelmedi. Oda görgü saygı kulalari Dilan gibi bisi

10 Ekim 2019 23:01

Torpil 100 puan
Zortladik, 5 yıl önce

Adalet bakanlihinda yazılana göre

Mesleki bilgi 40

Kavrayış ve kendini ifade 20

Genel kültür 20

İlke inklaplar 20

Bı tane daha bişi vardı aklıma gelmedi. Oda görgü saygı kulalari Dilan gibi bisi

tmmz
Aday Memur
10 Ekim 2019 23:04

al benden de o kadar torpil oynamayacağını bilsem hemen başvuracağım ama torpil olayı biraz

kafamı bulandırıyor

Adayadayı1604, 5 yıl önce
Torpil 100 puan
11 Ekim 2019 01:51

mesleki bilgi 40 atatürk ilke ve inkılap 20 ...... diye devam ediyor ama içeri girdiğin zaman minimum 5 soru sormaları lazım. bazı yerler tek soru sormuş ( girenler öyle dedi ) benim girdigim yerde bana 4 tane mesleki 1 tane coğrafya sorusu sordu. eğer hepsini bilene tam puan veriyorlarsa benim puan sıralama zaten yükseklerdeydi kesin işe almaları lazım. sorulan soruların bence hiçbir önemi yok. büyük oranda maalesef torpilli kişiler girecek. kalan yer olursa evli çocuklu vs askerlik yapmış ya da soruları çok net bilenleri alırlar.

tmmz
Aday Memur
11 Ekim 2019 15:32

başka alanlarda bilmem ama şoförlük mülakatlarında kardeşime üç soru sorulmuş

muhendisgaliba, 5 yıl önce
mesleki bilgi 40 atatürk ilke ve inkılap 20 ...... diye devam ediyor ama içeri girdiğin zaman minimum 5 soru sormaları lazım. bazı yerler tek soru sormuş ( girenler öyle dedi ) benim girdigim yerde bana 4 tane mesleki 1 tane coğrafya sorusu sordu. eğer hepsini bilene tam puan veriyorlarsa benim puan sıralama zaten yükseklerdeydi kesin işe almaları lazım. sorulan soruların bence hiçbir önemi yok. büyük oranda maalesef torpilli kişiler girecek. kalan yer olursa evli çocuklu vs askerlik yapmış ya da soruları çok net bilenleri alırlar.
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi