Editörler : E.Kayı Han
«1530153115321533153415351536153715381539154015411542

BahtsizzzBedevi
Aday Memur
27 Aralık 2018 23:02

Bugün 27 Aralık 2018..Alcak fetonun morbeyin kumpasının ortaya çıkmasının yıldönümü..akla hayale gelmeyecek sikintilar yasadık bir kısmımız malesef hala yasamaya devam ediyor bir kısmımız her ne kadar normal hayatına dönse de içindeki yaralar iyileşmiyor. Bugünlerimize şükürler olsun .Selam olsun burdan bu kumpasın ortaya çıkmasında büyük emeği olan güzel insanlar Alı Aktas, Koray Peksayar, Levent Maziliguney, Gizem Dulkadir, Tuncay Besikci ve emeği geçen isimsiz kahramanlara.Allah bir daha kimseye böyle acılar yaşatmasın geride kalan arkadaşların da yardımcısı olsun.

Saygılarımla.

Tgşt
Müsteşar Yardımcısı
12 Ocak 2019 18:05

Şu forumda bu başlık altına az yazmadım. Hâlâ ihracım. 3 sinyalle beş ay tutukluluk. Sebep cep interneti paylaşımı... Ardından tahliye. Ve ardından yakın zamanda beraat. Sıfır kriter. Kararı komisyona gönderdim.

2 bucuk yıl olacak. Tarihe not düşeyim dedim.

bernazs
Aday Memur
10 Şubat 2019 16:05

inşallah bize de nasip olur hocam. benimde 3. duruşmam olacak 15 martta. 2.duruşmada mahkeme başkanı morbeyine benziyor dedi. ancak yinede erteledi. 30 sinyal kullanıcı adı şifre yok. 2 gün gözaltı durum bundan ibaret. inşallah beraatlerimiz ve iadelerimiz biran evvel olur lakin takat kalmadı bizde.

Tgşt, 5 yıl önce

Şu forumda bu başlık altına az yazmadım. Hâlâ ihracım. 3 sinyalle beş ay tutukluluk. Sebep cep interneti paylaşımı... Ardından tahliye. Ve ardından yakın zamanda beraat. Sıfır kriter. Kararı komisyona gönderdim.

2 bucuk yıl olacak. Tarihe not düşeyim dedim.

Açiktayim
Aday Memur
16 Mart 2019 13:17

Merhaba arkadaşlar,bugün 14 Ekim'de başlayan kabusun bir kısmı sona erdi. 30 sinyal ile beraat aldım. Çok şükür. Darısı diğer bekleyenlerin başına. Allah bu sıkıntıdan herkesi kurtarsın. inşallah iade de nasip olsun.

abdrahimben
Aday Memur
12 Mayıs 2019 22:58

ilk açığa alındığım zamanlar IP FinderFree IP Geolocation APIadresinden ip me bakıyordum. Şehirler sürekli değişiyordu. Kayseri, Konya, Rize, istanbul. Ben istanbulda ikamet ediyorum şehirler değişiyordu. Şimdi bakıyorum genelde istanbul çıkıyor.

29ekimkhk, 7 yıl önce
Arkadaşlar yaşadığınız problemin nedenini bilgim el verdikçe yorumlamaya çalışcağım. İstihbarat, yurt dışındaki ByLock serverlarına erişerek bu uygulamaya bağlanmak için kullanılan IP numara verilerini elde etmiştir. Daha sonra servis sağlayıcılarından(Türk Telekom, Türksat, Avea vb.) bu IP numaralarının kime ait olduğu bilgisini istemiştir. Burda can alıcı nokta ise servis sağlayıcınızın daha önce size sağlamış olduğu bu IP numarasını, daha sonra bu lanet uygulamayı kullanan kişiye tahsis etmiş olma ihtimali. Veyahut tam tersi, yani bu uygulayı kullananan kişiye tahsis ettiği IP numarasını daha sonra size tahsis etmiş olma olasılığı.

ayerclk
Daire Başkanı
07 Temmuz 2019 23:25

Vay arkadaş bir ben kaldım şu koskoca camiada açıkta bekleyen önceleri iade olursak şöyle buluşur böyle yaparız diyorduk herkes topuk :))

Gök44
Aday Memur
09 Temmuz 2019 12:04

Bitecek inşallah. Az kaldı sayın hocam
ayerclk, 5 yıl önce

Vay arkadaş bir ben kaldım şu koskoca camiada açıkta bekleyen önceleri iade olursak şöyle buluşur böyle yaparız diyorduk herkes topuk :))

ayerclk
Daire Başkanı
09 Temmuz 2019 15:30

İnşallah hocam sağolun

Gök44, 5 yıl önce
Bitecek inşallah. Az kaldı sayın hocam

ahmes
Aday Memur
10 Temmuz 2019 17:02

hocam takipteyiz ama yazacak bişey de bulamadığımız için beklemedeyiz. bu arada bana da takipsizlik geldi ama müfettiş gelecekmiş, sonra kurul karar verecekmiş falan da filan. sabrım tükenmiş öylece bekliyorum. takipsizliğe rağmen sanki işleri hep yokuşa sürüyorlar
ayerclk, 5 yıl önce

ayerclk
Daire Başkanı
15 Temmuz 2019 20:39

Hocam adlı olarak bitmiş en azindan çok geçmiş olsun aynen öyle iade etmemek için hala direniyorlar ama eninde sonunda yapacaklar artık

ahmes, 5 yıl önce
hocam takipteyiz ama yazacak bişey de bulamadığımız için beklemedeyiz. bu arada bana da takipsizlik geldi ama müfettiş gelecekmiş, sonra kurul karar verecekmiş falan da filan. sabrım tükenmiş öylece bekliyorum. takipsizliğe rağmen sanki işleri hep yokuşa sürüyorlar

ahmes
Aday Memur
16 Temmuz 2019 11:53

darısı başınıza inş hocam..
ayerclk, 5 yıl önce

Hocam adlı olarak bitmiş en azindan çok geçmiş olsun aynen öyle iade etmemek için hala direniyorlar ama eninde sonunda yapacaklar artık

oguzua
Aday Memur
16 Temmuz 2019 20:09

Arkadaslar merhaba bugun benide ilk defa ifadeye cagirdilar.

İfade gorunuyor. E devlette felanda dosyam gorunmuyor. Ne çikar daha once ifade veren varmi. Nelere dikkat etmeliyim ?

RhegoTargaryen
Aday Memur
18 Temmuz 2019 11:25

Arkadaşlar Merhaba. Hepiniz gibi bende 14 ekim de açığa alınmıştım. Yakınıma verdiğim hatta program olduğu iddiasıyla. Ben 16 ay sonra 11400 kişilik listede numaram olduğu için 2018 şubat ayında göreve dönmüştüm. 2017 mart ayında gözaltı yaşamış ve cihazlarıma el konulmuştu. Cihazlarımı tam 18 ay sonra verdiler. Ancak ne gariptirki açığa alınınca kendi elimizle savcılığa verdiğimiz telefon hala incelenemedi. Çünki incelensin diye verdiğimiz telefon adli eöanette bekletilip ben göreve döndükten sonra incelemeye yollanmış.Neyse yakınım bu hat yüzünden tutuklandı 10 ay yattı 6 yıl 3 ay cevza verip bıraktılar dosya bölge istinafta beklerken 11480 kişilik morbeyin listesi çıktı neredeyse 2 yıldır dosya bölge mahkemesinde beklemedeyiz.Hattı kullanında benim kriter mriter yok bekliyoruz. Yakınım ihraç edildi. Emeklilik hakkı olduğu için emekli oldu ama özels ektörde sigorta girişi olduğundan emekli ikramiyesini vermediler. Ona dava açmıştık çok şükğr onuda kazandık. Ohal komisyonuna müracat etmiştik morbeyin listesinin evrağını yolladık savcılık onaylı adamlar bakmamıl bile direk mahkeme kararına göre ret kararı vermiş. Şimdilik hayırlusı ile bölgeden cıkacak kararı bekliyoruz umarım ınlarda dosyaya bakmadan karar vermez suçsuz yere yeterince skıntı çektik umarım burda talih yüzümüze güler. Umarım masum olan herkrs için hayırlı haberler tez zamanda çıkar

ahmes
Aday Memur
26 Temmuz 2019 14:56

arkadaşlar bugün itibariyle iade yazım gelmiş bulunmakta. darısı hayırlı haber bekleyen herkesin başına. yaklaşık kırk gün önce takipsizlik gelmişti. 14 ekim tekirdağ ili açığıydım. hem emniyete hem müfettişlere ifade verdim..

ayerclk
Daire Başkanı
27 Temmuz 2019 01:16

Gözünüz aydın hocam Allah bir daha böyle şeyler yasatmasin Yolunuz açık olsun..

ahmes, 5 yıl önce
arkadaşlar bugün itibariyle iade yazım gelmiş bulunmakta. darısı hayırlı haber bekleyen herkesin başına. yaklaşık kırk gün önce takipsizlik gelmişti. 14 ekim tekirdağ ili açığıydım. hem emniyete hem müfettişlere ifade verdim..

ahmes
Aday Memur
27 Temmuz 2019 17:59

çok sağolun hocam. darısı inş sizşn başınıza olsun..
ayerclk, 5 yıl önce

Gözünüz aydın hocam Allah bir daha böyle şeyler yasatmasin Yolunuz açık olsun..

asil2009
Aday Memur
23 Ağustos 2019 10:51

morbeyinden göreve dönenler görevlendirme müd yard oldu.Sonra meb okul müd yard sınavına (2018) girdi atandı.Ama valilik atama kararnamesini göndermedi gerekçe KHK maddesi...yöneticilik görevi verilemez diye yorumluyorlar maddeyi.Halbuki ankara tem şube müdürü emniyet genel müd tem daire başk yardımcısı oldu.yani terfi etti.Bunun gibi durumla karşılaşan var mı?buna benzer durumda olup Kamu Denetçiliği Kurumu veya İdare mahkemesine başvuran var mı

13 Kasım 2019 01:43

Bu başlıkta az yazmadım bilenler bilir en başlarda yenimağdur ismiyle yazıyordum dibe vurduğum cok oldu burda toparlandık. 16 ay açıkta kaldım twitterda etkinlikler düzenledim ankaraya gittim uğrastım didimdim ağladım yıkıldım. Neden yaşıyorum ki bunu diye çok sordum kendime en sonubda mor beyin kumpası ortaya cıktı malesef tam bir Urım yapamadılar geride kalan kardeşlerim bu sğreç benim tam 50 40 kilo almama ve aylarca depresyonda kalmama neden oldu. Fakat şimdi sevdipim kadınla evlendim oda benim gibi mağdurdu twitter etkinliklerinde tanıştık. Kader mi tesadüf mü bilmem Her şerde bir hayır var Allah inşallah her sıkıntıda olanın derdini çözsün. Başka da dert göstermesin. Sağlık ve mutlulukla kalın eminim ki önümüzdeki aylarda çogu yanlışlar düzeltilecek selamatle

ayerclk
Daire Başkanı
14 Kasım 2019 06:35

Çok yordular... İnsanlar ne haldeler beraat alan var ama ihraç millet coluguna çocuğa ekmek götürmenin derdine düştü siz çok vefalisiniz hocam çok mücadele verdiniz iade olan hocaların çoğu artık dönüp arkasına bakmak istemiyor çok haklılar bizde az kişi kaldık mücadele etsekte sesiniz çıkmıyor 3 yıl bitti 4.yıldan gün aldık hiç bir düzenleme yok hala çatır çatır ceza veriyorlar bazı yerel mahkemeler temyizi beklemeden MEB ihraç ediyor.Ben ise Açıkta kalarak, mahkemelerim ertelenerek resmen rekora kosuyorum bıraktım ne olacaksa olsun daha zorda olanları gördükçe sinirlerim bozuluyor

Kiblemsasti, 4 yıl önce

Bu başlıkta az yazmadım bilenler bilir en başlarda yenimağdur ismiyle yazıyordum dibe vurduğum cok oldu burda toparlandık. 16 ay açıkta kaldım twitterda etkinlikler düzenledim ankaraya gittim uğrastım didimdim ağladım yıkıldım. Neden yaşıyorum ki bunu diye çok sordum kendime en sonubda mor beyin kumpası ortaya cıktı malesef tam bir Urım yapamadılar geride kalan kardeşlerim bu sğreç benim tam 50 40 kilo almama ve aylarca depresyonda kalmama neden oldu. Fakat şimdi sevdipim kadınla evlendim oda benim gibi mağdurdu twitter etkinliklerinde tanıştık. Kader mi tesadüf mü bilmem Her şerde bir hayır var Allah inşallah her sıkıntıda olanın derdini çözsün. Başka da dert göstermesin. Sağlık ve mutlulukla kalın eminim ki önümüzdeki aylarda çogu yanlışlar düzeltilecek selamatle

17 Kasım 2019 11:49

Hocam inşallah geride kalanlar da bu rezalet işten kurtulacak eninde sonunda ama süreç çok uzadı insanları zor durumlara soktular malesef biz döndük biz bile hala atlatamadık İnşallah artık bi.çözüm bulunur dualar sizinle

ayerclk, 4 yıl önce

Çok yordular... İnsanlar ne haldeler beraat alan var ama ihraç millet coluguna çocuğa ekmek götürmenin derdine düştü siz çok vefalisiniz hocam çok mücadele verdiniz iade olan hocaların çoğu artık dönüp arkasına bakmak istemiyor çok haklılar bizde az kişi kaldık mücadele etsekte sesiniz çıkmıyor 3 yıl bitti 4.yıldan gün aldık hiç bir düzenleme yok hala çatır çatır ceza veriyorlar bazı yerel mahkemeler temyizi beklemeden MEB ihraç ediyor.Ben ise Açıkta kalarak, mahkemelerim ertelenerek resmen rekora kosuyorum bıraktım ne olacaksa olsun daha zorda olanları gördükçe sinirlerim bozuluyor

Toplam 30829 mesaj
«1530153115321533153415351536153715381539154015411542

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi