Editörler : oto-danisman-expert

Algos3578
Aday Memur
25 Şubat 2021 12:19

Askerliğimi yaptiğim sirada yedek astsubayin ve bir teğmenin konuşmasini duymuştum sen nasil komutansin daha uygun adimda yuruyemiyorsun diye firça atiyordu uygun adimda yuruyemediği halde kitaya atamasi yapilmasinin nedeni yedekastsubay olmasi mi? muvazzaf olsaydi okulda ona ne tepki verilirdi kitaya atanir miydi askerde bunu çok merak etmiştim ama komutanlarima maalesef soramadim cevaplarsaniz sevinirim

BirVatandaşşş
Aday Memur
25 Şubat 2021 13:53

Merhaba.İyi günler.Astsubay eğitimi sırasında eğitimden ayrılabiliyormuyuz? Ayrılabiliyorsak ne zamana kadar ayrılabiliriz ve ayrılmak zor mu? Bunu merak ediyorum.Kolay gelsin.

Skyk33
Aday Memur
25 Şubat 2021 21:18

Kk hava savunma astsubayı hakkında ne dersin görev yerleri iş bakımından önerir misin herkes farklı bişeyler söylüyor

Knowntorock
Aday Memur
26 Şubat 2021 00:25

buna ben cevap verebilirim askerliğimi yedek subay olarak yaptım ve yedek astsubaylar bizden bir dönem sonra alınmaya başladı.Genel olarak çok alım yaptıkları için yedek subayların eğitim yerlerinden kısıp onları birliklere sıkıştırmaya çalıştılar.Eğitimlerde başlarında benim devrelerimden de olan asteğmenler durdu ve çok kalabalık olduklarından pek verimli olmadı.Muvazzaflık sürecinde alcağın eğitim çok daha uzun ve kapsamlı.o yüzden kimsenin yürüyemeden kıtaya çıkacağını düşünmeyin

Algos3578, 3 yıl önce

Askerliğimi yaptiğim sirada yedek astsubayin ve bir teğmenin konuşmasini duymuştum sen nasil komutansin daha uygun adimda yuruyemiyorsun diye firça atiyordu uygun adimda yuruyemediği halde kitaya atamasi yapilmasinin nedeni yedekastsubay olmasi mi? muvazzaf olsaydi okulda ona ne tepki verilirdi kitaya atanir miydi askerde bunu çok merak etmiştim ama komutanlarima maalesef soramadim cevaplarsaniz sevinirim

Daryl
Aday Memur
27 Şubat 2021 09:37

Hocam havacı astsubayların sınıf eğitimine geçtikleri zaman dışarı çıkma ve garnizon içi izinleri oluyormuş ( pandemi yokken ) bu karacı astsubaylar da var mı ?

dahili123, 3 yıl önce

Sorulan soruları bilip bilmemeniz önemli değil öznel veya nesnel olarak sorulan sorulara kısa ve net cevap verin cevabınızı birkaç kelimede tutun uzatmayın yalan konuşmayın soruları bilmiyorsanız anımsayamadım gibi kelimeler kullanmayın bilmiyorum deyin eğer bilmediğiniz halde konu hakkında sizi zorlayıp bir cevap vermeniz istenirse kararınızın arkasında durun bilmediğim konu hakkında yorum yapamam deyin diksiyonunuzu ve ses tonunuzu sabit tutun kısık sesle konuşmayın

brkyclk23200
Memur
27 Şubat 2021 13:26

Hocam skolyoz hakkında bilgin varmı senin kaç çıkmıştı kaçla geçtin skolyozu

Mhmmet406
Aday Memur
27 Şubat 2021 16:37

Bu seneki astsubay alimina basvurdum sizce kackisi alirlar bir de yedeklere kalirsam tahminen sira kacinci yedege kadar gelebilir tesekkurler.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi