Editörler : ayşegül bgm

bonnenuit
Aday Memur
29 Mart 2023 17:46

diğer alım derken? alım iki etapta olacaktı ikincisi de bu. üçüncü bir alım olacağını hiç sanmıyorum.

Hemlika, 1 yıl önce

İnşallah düşer ama ben 74.8 le Ankara?ya atanamam diğer alımı bekleyim diyorum

bonnenuit
Aday Memur
29 Mart 2023 17:49

olup olmayacağı belli olmayan diğer bir alımı bu puanla bekleyeceğinize hiç inanmasam da hakkınızda hayırlısı olsun sizin de.

Hyorin
Aday Memur
29 Mart 2023 18:35

Mezun olmayan sayısını bilsek çok iyi ama bilemiyoruz.sizce 74 üstü kaç mezun olmayan vardır tahmini.ona göre sapar herhalde.

Hyorin
Aday Memur
29 Mart 2023 18:37

Valla alım olsada teee seneye olur. O zamana kadar beklemek isteyen bekler.o da belirsiz işte. Valla hicbirsey kolay olmicak hepimiz içinde insallah Rabbim kolaylaştırsın.
bonnenuit, 1 yıl önce

olup olmayacağı belli olmayan diğer bir alımı bu puanla bekleyeceğinize hiç inanmasam da hakkınızda hayırlısı olsun sizin de.

Hemlika
Aday Memur
29 Mart 2023 18:42

31 yaşındayım özel bir kurumda diyabet eğitim hemşiresiyim neden beklemeyim ki

Hemlika
Aday Memur
29 Mart 2023 18:43

Eğer daha küçük yaşta olsam kesinlikle giderdim.herkesin gönlünden geçeni nasip etsin Allah.Fakat sapma en fazla 71 olur

Hyorin
Aday Memur
29 Mart 2023 19:22

Katılıyorum bende 71 de kalacağını düşünüyorum
Hemlika, 1 yıl önce

Eğer daha küçük yaşta olsam kesinlikle giderdim.herkesin gönlünden geçeni nasip etsin Allah.Fakat sapma en fazla 71 olur

30 Mart 2023 13:11

Deprem bölgeleri mi en düşük kapatır sizce istanbul mu

Hyorin, 1 yıl önce
Katılıyorum bende 71 de kalacağını düşünüyorum

Hyorin
Aday Memur
30 Mart 2023 13:45

İstanbul diye düşünüyorum. Sonuçta orasida olası deprem bölgesi
Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

Deprem bölgeleri mi en düşük kapatır sizce istanbul mu

30 Mart 2023 14:36

İki yer de düşük kapatma konusunda yarışacak gibi ama sanki çoğu kişi deprem bölgelerinden önce istanbul yazacak gibi görünüyor. Bir yandan da düşünüyorum bu şehirler deprem öncesi çok yüksek puanlarda olan yerlerdi. Ama çok değişik bir kılavuz.

Hyorin, 1 yıl önce
İstanbul diye düşünüyorum. Sonuçta orasida olası deprem bölgesi

Hyorin
Aday Memur
03 Nisan 2023 02:21

Aynen ya tercih yaparken bile saçma geldi bana.bu sonuçlar bizi şaşırtacak gibi geliyor
Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

İki yer de düşük kapatma konusunda yarışacak gibi ama sanki çoğu kişi deprem bölgelerinden önce istanbul yazacak gibi görünüyor. Bir yandan da düşünüyorum bu şehirler deprem öncesi çok yüksek puanlarda olan yerlerdi. Ama çok değişik bir kılavuz.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi