Editörler : Pangaea
06 Şubat 2015 12:20

Taban puanlar açıklandı. ihl 58,72 ile kapatmış

dkab da 63,63 ile.....

asrınmücahidesi
Genel Müdür
06 Şubat 2015 12:20

demedik mi ihl den yüksek alan yok 84 kont. da 58 puan

kbrzeynep
Aday Memur
06 Şubat 2015 12:33

ihlden yapmadım yine kaldım yine pişman oldum

asrınmücahidesi
Genel Müdür
06 Şubat 2015 12:37

böyle olacağı belliydi iyi analiz etmek lazım. bi de 300 kontenjanda tutturmuşlardı 60 ta kalacak :) inanmayın işte. iyice düşünüp tartacaksınız.

asrınmücahidesi
Genel Müdür
06 Şubat 2015 12:38

o yüzden kimse kızmasın ihl den az kadro veriyorlar diye... çünkü kızmaya hakkı yok kimsenin.

asrınmücahidesi
Genel Müdür
06 Şubat 2015 12:42

dkabtan 68 le hakkari yüksekova ya atanmışlar, ihl den 67 ile g.antep şahinbey e....

asrınmücahidesi
Genel Müdür
06 Şubat 2015 12:46

ayrıca p10 u yüksek olan var da tercih eden pek yok demiştim. hatta bazı arkadaşlarımız p121 i 60 ın altında olanlar dkab tan tercih yapmayın diye başlıklar da açmıştı.

asrınmücahidesi
Genel Müdür
06 Şubat 2015 14:00

ihl den 67 ile antalya manavgat a gibi gibi :)

asrınmücahidesi, 9 yıl önce

dkabtan 68 le hakkari yüksekova ya atanmışlar, ihl den 67 ile g.antep şahinbey e....

Mamudo47
Aday Memur
07 Şubat 2015 17:43

Bu ihl ye atanan meslek dersi hocası ne yapıyor? Yani meslek derken nedir bu meslek?

semakunduz
Şef
08 Şubat 2015 09:38

Bilmiyorsanız hiç öğrenmeyin insanların aklıyla dalga m geçiyorsunuz

Mamudo47
Aday Memur
08 Şubat 2015 10:07

Sema kunduz sen buranın muhtarı mısın? Artistliğin kime? Bilmediğimiz bir şey soruyoruz.

Mamudo47
Aday Memur
08 Şubat 2015 10:09

Biliyorsan söyle bilmiyorsan cevap vermek zorunda değilsin.

semakunduz
Şef
08 Şubat 2015 10:11

Öyle görüyorsan öyle olsun seviyeyi ilkokula düşürmeyin sizde imam hatip meslek dersleri öğretmeninin girdiği dersleri googla sor sonra daha da anlamazsan burada ayrıntılı anlatılır.

semakunduz
Şef
08 Şubat 2015 10:13

Sakin sakin yazınca insanın aklıyla dalga geçiliyor uslup bu bundan sonra

Mamudo47
Aday Memur
08 Şubat 2015 10:15

Kendi kendine komplekse giriyorsun haberin yok

Mamudo47
Aday Memur
08 Şubat 2015 10:18

Seviye filan yok düşürme filan? Beni ne kadar tanıyorsun?

semakunduz
Şef
08 Şubat 2015 11:04

İlahiyat fakültesi mezunları forumuna girip turist gibi " ya bu ihl meslek nedir dostum yeah " tarzında soru sorarsanız tuhaf duruma düşersiniz.Daha düne kadar din kültürü taban puanı hakkında ayrıntılı analiz yapan kişinin imam hatipten, ilahiyattan bi haber olması beklenemez.

merrilyisme
Kapalı
08 Şubat 2015 11:15

uzak olunca insan atama sevincini bile buruk yaşıyor :(

Mamudo47
Aday Memur
08 Şubat 2015 11:38

neyse hocam komiksin bunu itiraf ediyorum. bilmediğin şey ben din kültürü bölümündeyim.

İHL hakkında bilgim yok. İHL ile ilgili sormak istediğim meslek dersi hocası olarak giren insan hangi dersi veriyor. Sonuçta birçok ders var. Kuran mı arapça mı siyer mi? kendisi mi seçiyor yoksa okul yönetiminin verdiği derse mi giriyor. Sen girmeyeceksin ki? neden merak ediyorsun gibi abuk subuk şeyler söyleyip polemiği uzatma. Biliyorsan söyle bilmiyorsan müsaade et başkası söylesin.

asrınmücahidesi
Genel Müdür
08 Şubat 2015 12:48

arkadaşım idare sana hangi meslek dersini (fıkıh, hadis, islam tarihi, kur'an,kelam, arapça ...) verirse o derslere giriyorsun.

Mamudo47, 9 yıl önce

neyse hocam komiksin bunu itiraf ediyorum. bilmediğin şey ben din kültürü bölümündeyim.

İHL hakkında bilgim yok. İHL ile ilgili sormak istediğim meslek dersi hocası olarak giren insan hangi dersi veriyor. Sonuçta birçok ders var. Kuran mı arapça mı siyer mi? kendisi mi seçiyor yoksa okul yönetiminin verdiği derse mi giriyor. Sen girmeyeceksin ki? neden merak ediyorsun gibi abuk subuk şeyler söyleyip polemiği uzatma. Biliyorsan söyle bilmiyorsan müsaade et başkası söylesin.

Mamudo47
Aday Memur
08 Şubat 2015 13:04

Tamam hocam teşekkürler. Yalnız ilahiyat dışında hiçbir bölümde böyle sivri dilli insanlarla karşılaşmadım. buradakiler ne hikmetse birbirine saldırıyor kalp kırıyor. Psikolojiyle ilgili bir insanım bunun altında yatan nedeni düşünüyorum inşallah ilerde bulurum da kalbim mutmain olur. Yoksa bu alandaki insanlar beni gerçekten soğutuyor. İlerde mesleği ön yargısız sağlıklı icra edebilir miyim bilemiyorum. Menfaat işin içine girince işin rengi değişiyor. Huzur dini oluyor sana çatışma dini.

asrınmücahidesi, 9 yıl önce

arkadaşım idare sana hangi meslek dersini (fıkıh, hadis, islam tarihi, kur'an,kelam, arapça ...) verirse o derslere giriyorsun.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi