Editörler : ayşegül bgm
02 Eylül 2019 14:38

Hastanıza Kimin Bakım Vermesini İstersiniz?

Bu ankete 30 günde, 107 kişi oy kullandı ve 02/10/2019 14:38 tarihinde sona erdi.

BüyücüHemşire
Aday Memur
02 Eylül 2019 14:46

Tabiki lisans hemşire. Çünkü onlar hastalara bakım yaparken ellerinin değdiği su ilahi bir güçle birden kutsanıyor ve daha berrak oluyor ve daha iyi temizliyor,dokundukları ıslak mendilin kokusu bütün cihana yayılmıştır, bunu bilmeyen de kendine hemşireyim demesin.

frodoBagins
Memur
02 Eylül 2019 15:00

+

ronigaliba
Kapalı
02 Eylül 2019 15:21

Duydular duydular eksilemişler hunharca öyle bi duyma:d

ronigaliba
Kapalı
02 Eylül 2019 15:28

:D Başlığı açanın bana böyle bi şey söylemesi üzdüüü

02 Eylül 2019 15:29

BİR ERGEN SAĞLIK AÇISINDAN RISK GRUBUDUR...

Bence bunu lise hemşireside biliyor...

Mehmethemşire02
Aday Memur
02 Eylül 2019 15:43

Anket sonuçları ortada, herkes lisans hemşire tercih eder.

Mesela şimdi liseli hemşireler hastane de yatsalar hasta olarak, kendilerine lisans hemşirenin bakmasını isterler onlarda lise hemşiresi istemez

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 15:53

valla ben şahsi olarak 75 barajını geçememiş kimsenin bana müdahale etmesini istemem KLAVYE yazarken ı kulkanan adam bana ne yapmaz :))))))
Mehmethemşire02, 5 yıl önce

Mesela şimdi liseli hemşireler hastane de yatsalar hasta olarak, kendilerine lisans hemşirenin bakmasını isterler onlarda lise hemşiresi istemez

Mehmethemşire02
Aday Memur
02 Eylül 2019 16:00

'' kulkanan '' ne demek ?

Nazilli0, 5 yıl önce
valla ben şahsi olarak 75 barajını geçememiş kimsenin bana müdahale etmesini istemem KLAVYE yazarken ı kulkanan adam bana ne yapmaz :))))))

frodoBagins
Memur
02 Eylül 2019 16:04

yeni bir dil icat etmiş :D

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 16:05

Bir kuş türü :)

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 16:06

he böğle de var sen pek seversin:))
frodoBagins, 5 yıl önce

yeni bir dil icat etmiş :D

Kaan1238
Aday Memur
02 Eylül 2019 16:07

Frodo efsanesin ya asdd Benim cevabim Gandalf :D

frodoBagins
Memur
02 Eylül 2019 16:17

Hahaha yaaa işte öyle olur, başkasının yazım yanlışıyla dalga geçersin sonra döner sen de yazım yanlışı yapınca, öyle maal maaal bakarsın hadi defol rezil oldun.

Git bak fazla kaşınma! Gandalf yakınlarda dolanıyor, elindeki asası ççookkk büyükmüş anladın sen ;) Mazallah :D :D :D :D :D :D

Bu lafın üzerine gitmezse eksileyin bunu. Hadi bu sana son yazışım beni ararsan şayet torba köydeyim, torba köylü bagins de tarif ederler.

Nazilli0, 5 yıl önce
he böğle de var sen pek seversin:))

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 16:22

Klavye (-ı yok öğren ) hatası yanyana kelimeler arasında olur. Defalarca olmaz. K ve l harfi arasında 0 harf y ve ğ arasında ise 4 harf vardır. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır ;))
frodoBagins, 5 yıl önce

Hahaha yaaa işte öyle olur, başkasının yazım yanlışıyla dalga geçersin sonra döner sen de yazım yanlışı yapınca, öyle maal maaal bakarsın hadi defol rezil oldun.

Git bak fazla kaşınma! Gandalf yakınlarda dolanıyor, elindeki asası ççookkk büyükmüş anladın sen ;) Mazallah :D :D :D :D :D :D

Bu lafın üzerine gitmezse eksileyin bunu. Hadi bu sana son yazışım beni ararsan şayet torba köydeyim, torba köylü bagins de tarif ederler.

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 16:23

(harf bu arada ) Sana bi tavsiye bi hata yapınca kabul et .Öğren komik olan hatan değil. Terbiyesizliğinle konuyu kapatmaya çalışman ;)
frodoBagins, 5 yıl önce

frodoBagins
Memur
02 Eylül 2019 16:24

Gömebilirsiniz bunu arkadaşlar, hayırlı gömülmeler :D

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 16:28

A aa böğle yapma alınırım :)) 60 almış adamın verdiği eksiden ne olur ya vermezsen hatrım kalır :)))
frodoBagins, 5 yıl önce

Gömebilirsiniz bunu arkadaşlar, hayırlı gömülmeler :D

ronigaliba
Kapalı
02 Eylül 2019 16:28

Liseliler niye liseli istemesin:d Şahsen ben işini iyi yapanı isterim damar yolu açamayan liseli de var lisans da var. Sizin gibi ayrımcı mıyız l*n:d

Nazilli0
Kapalı
02 Eylül 2019 16:33

Arkadaşlar bu arada önünüzde kaç kişi kaldı bilmiyorsanız eksilere bakabilirsiniz her eksi bi 60 :))

Hemsiree7890
Kapalı
02 Eylül 2019 16:48

ergen ergen diyorsunuz da en küçüğümüz 21 yaşında o zaman siz de ergensiniz :)

Toplam 142 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi