Editörler : Lanet

gölge*06
Aday Memur
03 Eylül 2010 02:39

yeni alan var mı içinizde fiyatları nasıl ve hangi marka ?

gölge*06
Aday Memur
03 Eylül 2010 02:41

güncelll

se_li_n
Kapalı
07 Eylül 2010 10:14

asus kullanıyorum.3 yıl oldu.şimdiye kadar hiçbir problem olmadı.fakat bir ay falan oluyor laptopum önden çatladı.ve bu çatlak git gide büyüyor:(.arka tarafındada bi çatlak oluşmuş..

ve ben laptopumu çok dikkatli kullanırım .neden böyle olduğunu anlamış değilim.

se_li_n
Kapalı
07 Eylül 2010 10:21

sonra netten araştırdım.

http://forum.donanimhaber.com/m_21798443/tm.htm

bir çok kişi benimle aynı problemi yaşıyormuş.aman dikkat

aydınlıkyarınlar
Daire Başkanı
12 Eylül 2010 19:33

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/111630/toshiba-l500-1ug.aspx

şu makina nasıl sizce

aydınlıkyarınlar
Daire Başkanı
12 Eylül 2010 20:01

.........

ogretmen23
Aday Memur
14 Eylül 2010 12:12

Bilgisayar alırken markadan ziyade özellikleri daha çok ilgilendirir. Marka şu anlamda önemli. Kimi bilgisayarların aynı seri üretimerinde benzer hatalar söz konusu oluyor. Mesela Acer EZ5630 serisinde ekran ile anakart arasındaki iletişimi sağlayan donanımda yanma problemi var, Casper'in bir serisinde fazla işlemci ısınması sorunu, Cbox'ta şarj problemi gibi. Ancak bu sorunlar en iyi firmanın en iyi bilgisayarını aldığınızdada başınıza gelmeyecek diye bir kaide yok. Netice itibarı ile kul yapımı...

Bu nedenle size tavsiyem işlemci serisi ve hızı iyi olan, Ram kapasitesi yüksek, ekran kalitesi iyi ve ekran kartı geforce olan bir bilgisayar tercih etmenizdir. Şu marka alın bu marka alın önerileri çok sağlıklı değil, çünkü herkes kullandığı bilgisayarın özelliklerini bilir ve ona göre konuşur. Ha yok yol göstersin derseniz en fazla Acer ve Casper'dan uzak durun. Hp'nin teknik desteği iyi daha çok onun için seçim sebebidir, Lenova özellik açısından iyi fiyat bakımından uygun bir marka teknik servisi kısıtlı, Asus ilk tercih edeceğim üründür yalnız pahalıdır, toshiba ve dell iyi özellikli olanlar seçildiğinde ihtiyacı haylice gören ürünlerdir diyebilirim. Aklınıza yatan ürünlerin bir listesini çıkarıp bilgisayar özelliklerinden anlayan birilerine kontrol ettirirseniz daha sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz. Şimdiden hayırlı olsun diyorum. Dilediğiniz gibi sorun yaşamayacağınız bir bilgisayar diliyorum.

yaksahin84
Aday Memur
22 Eylül 2010 15:14

sony ve toshibadan şaşma,özellikleri iyi incele casper ve acer pc ye sakın yaklaşma

DIRAL
Daire Başkanı
22 Eylül 2010 23:09

Asus 61jq güzel ve hızlı bir laptop, fiyatını hakediyor tavsiye ederim.

MOBDECOR
Aday Memur
28 Temmuz 2011 14:33

arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum sizce nasıl?

Asus K53SJ-SX079V

İşlemci ÜreticisiIntel®

İşlemci ModeliCore? i5

İşlemci Numarası2410M

İşlemci Hızı2,3 GHz

İşlemci Hızı-Hızlandırılmışİntel Turbo Boost 2.0 ile 2.9 Ghz

Bellek4 GB

Disk Kapasitesi640 GB

Disk Dönüş Hızı5400 rpm

Ekran Boyutu15,6"

Ekran Kartı Belleği1 GB

Ekran Çözünürlüğü1366 x 768 px

Ekran KartıNvidia GeForce NV520

İşletim SistemiWindows 7 Home Premium

Ağırlık2,50 kg

Ön Bellek (L2 Cache)3 MB

Veri yolu Hızı1333 MHz

kozmaca
Aday Memur
29 Temmuz 2011 14:00

Tatrışmasız en iyi laptop markası Sony dir.Onun dışında Toshiba Dell Hp Samsung markalarıda tercih edilebilir.Unutulmamalıdırki sadece marka önemli değildir.Kullanım amacı ve bu amacı karşılayacak özelliklere sahip bir Laptop seçimi daha doğru olacaktır.

ingilizceöğretmeni33
Şube Müdürü
09 Aralık 2018 16:33

2009 yılında hp g62 almıştım günün 12 saati en az açık kalır makinem sadece batarya değişimi oldu 10 yıl olacak hala taş gibi tabi narin cihazlar dikkatli kullanırım hr zaman. Sadece Casper exper acer falan gibi markalardan uzak durulmalı özellik açısından iyi dursa da sonradan belli eder kalite farkını.

kozmaca, 13 yıl önce

Tatrışmasız en iyi laptop markası Sony dir.Onun dışında Toshiba Dell Hp Samsung markalarıda tercih edilebilir.Unutulmamalıdırki sadece marka önemli değildir.Kullanım amacı ve bu amacı karşılayacak özelliklere sahip bir Laptop seçimi daha doğru olacaktır.

DdUyGuD
Aday Memur
11 Ocak 2019 12:43

güncel

cagrisahinfb
Aday Memur
12 Ocak 2019 18:49

casper alabilirsiniz ülkemizde diğer markalara göre daha ucuz

tencere 1540
Aday Memur
23 Ocak 2019 14:25

Önemli olan bütçeniz ve satın alma amacınız. Marka o kadar da önemli değil. Önemli olan laptop'un donanımı. Aşağıdaki rehberi okumanızı öneririm:

https://www.bizesoral.com/2018/07/laptop-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler.html

10 Mart 2019 23:35

Marka önemli değil özelliklerine bak dostum
Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi