Editörler : F16 Gökçen
10 Eylül 2008 20:33

Açıköğretimde en iyi bölüm

mrb arkadaşlar..ben yeni açıkögretime yazılcamda..açık ögretimde en iyi bölüm ne acaba?işletme,iktisat,çalışma end,maliye,kamu yönetmi?hangisinin iş alanı iyi ve mezun olduğumda işe yarar..lütfen yardım edin..şimdiden çok tşkederim..

10 Eylül 2008 20:40

akadaşım işletme derim ben işletme mzunuyum bundan dolayı tavsiye edebilirim...

bubuu
Aday Memur
10 Eylül 2008 20:49

tşk ederim..arkadaşlar başka açık ögretimde okuyan yok mu??yardımlarınızı bekliyorum..

es-ra
Memur
10 Eylül 2008 21:22

sakın maliye yazma..tavsiye etmem...

bubuu
Aday Memur
10 Eylül 2008 21:26

neden es-ra arkadaşım?iş alanı mı kısıtlı?nedenlerinide söyleyebilimisniz?cvbın için çok tşk ederim bu arada..

es-ra
Memur
10 Eylül 2008 21:34

bu sene tapu ptt alım yapcak en fazla da galiba bu bölümler alım yapacak ama maliye bölümü alınmıyor malesef

enbivet
Kapalı
10 Eylül 2008 22:16

İşletme.

Kamu alımları öle bi yere gidiyoki.

İşletme mezunları sınavda sıraya oturup kalksalar devlet alcak onları.

İşletme abi yaz abi :)

10 Eylül 2008 22:19

arkadaşlar açık öğretim kayıtları nezaman başlıyo gerekli evraklar neler bulabilceğimiz bi link varsa yazarsanız sevinirim

red_sea
Şef
11 Eylül 2008 15:14

bence en iyisi kamu yönetimi...

bubuu
Aday Memur
11 Eylül 2008 16:41

sence neden kamu yönetimi red_sea?

derya@@@
Aday Memur
11 Eylül 2008 18:07

arkadaşım bende senin gibi araştırdım ve çoğunluk işletme dedi bende işletmeye istiyordum 22 sinde kayıtlar başlıyor işletmeye kayıt yaptırıcam...

hakkımızda hayırlısı :)

bubuu
Aday Memur
11 Eylül 2008 18:10

amin derya hayırlısı ben daha karar veremedim sayısalcı olduğum için iktisat istiom ama bilmiom mezun arkadaşlar olsada iş alanları nası öğrenebilsek keşke..

ARİFE01
Memur
12 Eylül 2008 04:16

bende işletme derim kamuda pek bişe yok işletmenin iş imkanı daha fazla arkadaşlar

ARİFE01
Memur
12 Eylül 2008 04:22

kayıt için size evrak gönderecekler zaten acık ögretım onun içinde kitapcık var hazırlamanız gereken evrakların neler oldugu yazıyo arkadaşlar bankaya ödeyecegınız parada yazıyo.evrakları hazırlayıp parayıda yatırınca aöf bürosuna götüreceksiniz hepsni kimlik kartlarınızda şubat veya martta bürodan alacaksınız

official_state
Kapalı
12 Eylül 2008 05:26

Devlet sektöründe yöneticiliği düşünüyorsan; Kamu Yönetimi, muhasebe alanında uzmanlaşmak ve hem özel sektör hem de devlet sektöründe bu alanda çalışmak istiyorsan; Maliye, Devlet sektöründe birçok alanda işe girebilmek için; İktisat ya da İşletme bölümünü yazabilirsin...

Seçilen bölümün, sevdiğin, ilgi duyduğun ve ilerde yapmayı düşündüğün meslekle uyumlu olması en mantıklı seçin olsa gerek...

ekfo
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2008 08:51

işletme mezunuyum...öncelikli olarak işletme yaz sonra iktisat..

sivil-ce
Aday Memur
12 Eylül 2008 09:02

işletme...

ama çok zor,

matematik,davr.bil,iktisat teorisi ııgghh...

nuhh
Aday Memur
12 Eylül 2008 09:19

kardesler nıye böle takıntılısınız işletme iktisat fasa fiso bölümler acık öğretimim ingilizce ve okul öncesi öğretmenliği bölümü var ama tabi orası puanla siz sınavsız gırmek istıyor hem de ıyı bölüm istiyonuz istersenız hemen bıtırınde 3 bın ytl maasla işte bulalım size ... Kısaca sizlere derim ki acık öğretimin değerının bılın oturum adam akıllı ders calışın ve okul öncesı ve ingilizce öğretmenliği bölümünü kazananın hem okuyun hem para kazanın devlet sız orda okurken sizi ücretlı öğretmen olarak alıyor....... ama acık öğretımın ingilizce ve okul öncesi öğretmenliği kontenjanla öğrencı alıyor yanı nsizin anlıyacağınız puanlar yüksek olacak öle beleşe gıremezsın bu bölümlere

vapi27
Kapalı
12 Eylül 2008 10:19

işe yaraması açısından soruyosan işletme. ama ben sözel yapabiliyorum sayısalım felan kötü diyosan ve okuması kolay olsun diyosan kamu yönetimi

stplazma
Aday Memur
12 Eylül 2008 10:21

ben formu araştırdım ingilizce öğretmenliği bulamadım dil sınavı istiyorlar mı koşulları hakkında bilgisi olan var mı

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2008 10:22

kamu yönetimi bence kolay değil.

ilk iki yıl aynı dersleri alıyoruz zaten bu yıl genelde sayısaldı derslerim genelde...

Toplam 166 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi