Editörler : "eskiyara"Pangaea

b3rn4
Müsteşar
18 Ocak 2021 17:51

Vekalet lazım hocam

Barbaros198, 3 yıl önce
İlişik kesme için okula gitmeye gerek var mı? Yoksa atandığımız yere eski okul evrakları gönderse ilişik kesilebilir mi acaba

Barbaros198
Memur
18 Ocak 2021 18:35

Sağolun hocam.
b3rn4, 3 yıl önce

Vekalet lazım hocam

18 Ocak 2021 19:44

Başvurularda genel olarak ilk günün sonlarına doğru açılır sistem arkadaşlar bu yıllardır alışılagelmiş bir durumdur ben ilk günde ilk saatlerde sistemin açıldığını görmedim henüz telaş yapmaya altında farklı şeyler aramaya gerek yok katakulli ile yapılan atamalar sessiz sedasız yapılır zaten...

berfin-meb
Müsteşar
18 Ocak 2021 20:38

fizikçisedat, 3 yıl önce

Başvurularda genel olarak ilk günün sonlarına doğru açılır sistem arkadaşlar bu yıllardır alışılagelmiş bir durumdur ben ilk günde ilk saatlerde sistemin açıldığını görmedim henüz telaş yapmaya altında farklı şeyler aramaya gerek yok katakulli ile yapılan atamalar sessiz sedasız yapılır zaten...

18 Ocak 2021 22:19

Okudum hocam bilgilendirme yazısını bu sene için değil genelde gerçekleşen durumu belirtmek istemiştim bu sene pandemi dolayisiyla diger yillarin aksine ertelemeler gerceklesebiliyor.Hayırlısı olsun tüm arkadaşlarımız için İnşallah...

berfin-meb, 3 yıl önce

Bir gün gecikme değil 22 Ocak'a ertelenmiş..

https://personel.meb.gov.tr/www/2021-yariyil-tatili-mazerete-bagli-yer-degistirme-islemine-iliskin-duyuru/icerik/1143

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi