Editörler : Pangaea

Mevsim-mevsim
Aday Memur
14 Aralık 2019 12:30

Siz de paylaşsaydınız keşke hocam bölümü puanı tercihleri :)
bikimmse, 4 yıl önce

Bence bu çok faydalı bir başlık. Herkes nereyi hangi bölümle kaç puanla tercih yaptığını yazsa herkes tercihlerinden hangisinin yandığını bilir az çok. Ben burada şu ana kadar yazılanlarla 2 tercihimin öldüğünü öğrendim bile. Başlık üstte tutulmalı ve herkes yazmalı tercih-bölüm-puan şeklinde.

foreverfox176
Genel Müdür
14 Aralık 2019 15:43

Bu saatten sonra tercih değişmeyeceğine göre totem yapıyor herhalde

Medii04
Aday Memur
14 Aralık 2019 21:17

88.408 Bölüm Ekonometri .Ankara karayolları Dışişleri bak. Ticaret bak. Çanakkale il özel idare Sinop il özel idareKars il özel idare dokuz Eylül üni. Bandırma üni Kastamonu üni Çukurova üni Boğaziçi üni Yazma eserler kurumu

ahmet06730
Aday Memur
14 Aralık 2019 22:51

84,9 la şırnak gelir mi

123asdf, 4 yıl önce

İktisat 85.9 puan. Edirne'den Ardahan'a yazdım hatta bir ara gaza geldim Batum sgk Sivastopol işkur Varna Bükreş Burgaz diye tüm karadeniz kıyısını yazacaktım olmadı 30 tercih varmış meğer bir de buralar olmuyormuş :(

15 Aralık 2019 00:47

85 ben de hakkari şırnak yazdım ama pek umudum yok açıkçası
ahmet06730, 4 yıl önce

84,9 la şırnak gelir mi

by_nct
Şef
15 Aralık 2019 00:53

Gelmez

ahmet06730, 4 yıl önce

84,9 la şırnak gelir mi

foreverfox176
Genel Müdür
15 Aralık 2019 14:43

Güncel.

123asdf
Şef
15 Aralık 2019 18:53

Kesin gelmez diyemem belli olmaz. Bazı yerlerin tahmin edilenden daha düşük kapatacağını düşünüyorum şahsen ama gelir de diyemem tabii ki.

ahmet06730, 4 yıl önce

84,9 la şırnak gelir mi

bikimmse
Aday Memur
16 Aralık 2019 09:58

BEnim puanım 84 olduğu için, kimse için ölçüt ya da belirleyici olmaz zaten diye yazmadım hocam :)

Mevsim-mevsim, 4 yıl önce
Siz de paylaşsaydınız keşke hocam bölümü puanı tercihleri :)

bikimmse
Aday Memur
16 Aralık 2019 09:59

Anlamada kıtlık mı var hocam, nerelerin gelmeyeceğinden emin olmuş oluruz herkes tercih ve puan yazarsa en azından diye belirttim, böyle totem mi olur haha benim gibi atanma ihtimali neredeyse olmayan insanlar boş yere ümit bağlamaz sonuç açıklanana kadar diye faydalı olurdu.

foreverfox176, 4 yıl önce

Bu saatten sonra tercih değişmeyeceğine göre totem yapıyor herhalde

foreverfox176
Genel Müdür
16 Aralık 2019 12:36

Terbiyeni takın, totem yapıyor heralde demek senin yaptığın gibi hakaret etmek değildir!, anlam karmaşıklığına sebep olan başlığa göre uzun süre birşey yazmayarak sen oldun, burada önemli olan puan ve sıralama dikkat edersen başlığı açan arkadaş da senden bunu istemiş... Bir ikincisiverdiğin cevap görecelilik katıyor hani ona bakarsan yukarıda çok yüksek puanlar da var yani 87.5 alan birisi de yukarıdakilere göre senin verdiğin cevabı verebilirdi,, şu kişi şurayı yazmış benim zaten gitti bir iki tercih diye...

bikimmse, 4 yıl önce

Anlamada kıtlık mı var hocam, nerelerin gelmeyeceğinden emin olmuş oluruz herkes tercih ve puan yazarsa en azından diye belirttim, böyle totem mi olur haha benim gibi atanma ihtimali neredeyse olmayan insanlar boş yere ümit bağlamaz sonuç açıklanana kadar diye faydalı olurdu.

foreverfox176
Genel Müdür
16 Aralık 2019 12:39

Dostum tam olarak yazar mısın lütfen 1 numaraya yazdığın 6. derece olan Uşak İl özel idaresi mi veya diğer 9. derece olan Uşak?ı da yazdın mı? Nası yaptın açıklık getirirsen sevinirim...

muhammetkaya1, 4 yıl önce

88,8 iktisat. 1) uşak il özel idare 2) Isparta il özel idare 3) Adapazarı Belediyesi 4) Gebze SGK 5) Karabağlar zabita 6) dokuz Eylül memur 7) İzmir sgk

asuscumemur
Aday Memur
16 Aralık 2019 14:18

86.57 ile umutsuzuz

bikimmse
Aday Memur
16 Aralık 2019 15:38

tabii ki önemli olan puan ve sıralama ben de herkesin burayı görüp yazması için üstte tutulması gerektiğini söyledim? Bölümümüzdeki insanların puan ve sıralamalarını görelim ki sonuçlar açıklanana kadar en azından nerenin gelme ihtimali olmadığını öğrenmiş olalım dedim. Sizde gerçekten kıtlık var sanırım. Ayrıca 87 alan kişinin atanma ihtimali 84 alan kişi ile aynı değil. Büyük ihtimalle 87 altına düşecek zaten. Mukayese ettiğiniz şeye bakar mısınız. Ortada anlam karmaşası yaratacak herhangi bir şey de yok. Sadece başlığın altına kel alaka bir şey yazmışsınız. Her neyse.

Terbiyeni takın, totem yapıyor heralde demek senin yaptığın gibi hakaret etmek değildir!, anlam karmaşıklığına sebep olan başlığa göre uzun süre birşey yazmayarak sen oldun, burada önemli olan puan ve sıralama dikkat edersen başlığı açan arkadaş da senden bunu istemiş... Bir ikincisiverdiğin cevap görecelilik katıyor hani ona bakarsan yukarıda çok yüksek puanlar da var yani 87.5 alan birisi de yukarıdakilere göre senin verdiğin cevabı verebilirdi,, şu kişi şurayı yazmış benim zaten gitti bir iki tercih diye...

foreverfox176
Genel Müdür
16 Aralık 2019 16:13

Bak hala terbiyesizliğine devam ediyor ve uzatıyorsun,, ben senin gibi çalışarak 84 almadım; o 86. 8 küsür puanı 2. y. lisansımın makale ve tez aşamasında olduğum ve halehazırda çalışmakta olduğum için çalışmadan aldım matematik tarih ve hukuk altyapımdan dolayı,, yani bu kadar yazmazdım ama kıtlık mıtlık diyip akıl kasıyorsun aklınca!, seni cebimden çıkarırım demiyorum çıkarmaya bile tenezzül etmem, istediğin her türlü şekilde de haddini bildiririm rahat oll!!! Asıl kıtlık sende olmasa yazılanlar çizilenler belli bu kadar uzatmazsın, senin söylediğinde anlaşılmayacak bir durum yok zaten.. Sadece istenilene göre yaz denildi,, bir daha yamuk yumuk yazarsan gerekli mercilere şikayetimi ileteceğim, terbiyesiz olmasan buraya varmayacaktı, hala inadım inat yapıyorsun..

bikimmse, 4 yıl önce

tabii ki önemli olan puan ve sıralama ben de herkesin burayı görüp yazması için üstte tutulması gerektiğini söyledim? Bölümümüzdeki insanların puan ve sıralamalarını görelim ki sonuçlar açıklanana kadar en azından nerenin gelme ihtimali olmadığını öğrenmiş olalım dedim. Sizde gerçekten kıtlık var sanırım. Ayrıca 87 alan kişinin atanma ihtimali 84 alan kişi ile aynı değil. Büyük ihtimalle 87 altına düşecek zaten. Mukayese ettiğiniz şeye bakar mısınız. Ortada anlam karmaşası yaratacak herhangi bir şey de yok. Sadece başlığın altına kel alaka bir şey yazmışsınız. Her neyse.

bikimmse
Aday Memur
16 Aralık 2019 18:00

Benim çalışıp aldığımı nereden biliyorsunuz? Ben zaten hali hazırda eli yüzü düzgün bir işte çalışırken bu sınava girip bu puanı aldım. Hala daha çalışıyorum. Saçma sapan uzatıp saçma yapan yerlere vardıran da sizsiniz, kendiniz benim yazdığım bir şeye alakasız şekilde salça oldunuz. Bir de gelip bana uzatma diyorsunuz. Gelmiş üzerimden ego kasmaya çalışmışsınız. Ego kastığınız şey de yl yapıyor olmak. Herneyse, ne haliniz varsa görebilirsiniz.

Bak hala terbiyesizliğine devam ediyor ve uzatıyorsun,, ben senin gibi çalışarak 84 almadım; o 86. 8 küsür puanı 2. y. lisansımın makale ve tez aşamasında olduğum ve halehazırda çalışmakta olduğum için çalışmadan aldım matematik tarih ve hukuk altyapımdan dolayı,, yani bu kadar yazmazdım ama kıtlık mıtlık diyip akıl kasıyorsun aklınca!, seni cebimden çıkarırım demiyorum çıkarmaya bile tenezzül etmem, istediğin her türlü şekilde de haddini bildiririm rahat oll!!! Asıl kıtlık sende olmasa yazılanlar çizilenler belli bu kadar uzatmazsın, senin söylediğinde anlaşılmayacak bir durum yok zaten.. Sadece istenilene göre yaz denildi,, bir daha yamuk yumuk yazarsan gerekli mercilere şikayetimi ileteceğim, terbiyesiz olmasan buraya varmayacaktı, hala inadım inat yapıyorsun..

16 Aralık 2019 18:06

azına salık
bikimmse, 4 yıl önce

Benim çalışıp aldığımı nereden biliyorsunuz? Ben zaten hali hazırda eli yüzü düzgün bir işte çalışırken bu sınava girip bu puanı aldım. Hala daha çalışıyorum. Saçma sapan uzatıp saçma yapan yerlere vardıran da sizsiniz, kendiniz benim yazdığım bir şeye alakasız şekilde salça oldunuz. Bir de gelip bana uzatma diyorsunuz. Gelmiş üzerimden ego kasmaya çalışmışsınız. Ego kastığınız şey de yl yapıyor olmak. Herneyse, ne haliniz varsa görebilirsiniz.

Mevsim-mevsim
Aday Memur
17 Aralık 2019 01:31

Sayın foreverfox176 ve bikimmse hocalarım, kalp kırmaya gerek yok, hepimiz gergin bir dönemdeyiz, art niyetli değilsiniz ikiniz de eminim, biraz daha anlayışlı ve size yakışan üsluplarla konuşursanız daha güzel olur. Yazı dilinde yanlış anlaşılmalar olur, uzatmayalım lütfen sizden rica ediyorum :) konu başlığı amacına uygun cevaplarla devam ederse hepimiz için daha verimli olur diye düşünüyorum :) Saygılarımla...

foreverfox176
Genel Müdür
17 Aralık 2019 22:04

Haklısınız hocam konunun başlığı dışında bu şekilde başka mecralara gitmesi gereksizdi hatta ben de bi ara yazacaktım ama bakınca gereksiz tartıştığımı görüyorum, kimsenin kalbini kırmak gibi birniyetim yok, nickimi daha doğrusu beni tanıyanlar iyi bilir,, iibf mücadeledede çok koşturmuştum zamanında ve forumlarda aktiftim işte sonrası malum sözleşmeli memurluk, evlilik iş güç okul atamalar derken... pek sık giremedim forumlara,,

Mevsim-mevsim, 4 yıl önce
Sayın foreverfox176 ve bikimmse hocalarım, kalp kırmaya gerek yok, hepimiz gergin bir dönemdeyiz, art niyetli değilsiniz ikiniz de eminim, biraz daha anlayışlı ve size yakışan üsluplarla konuşursanız daha güzel olur. Yazı dilinde yanlış anlaşılmalar olur, uzatmayalım lütfen sizden rica ediyorum :) konu başlığı amacına uygun cevaplarla devam ederse hepimiz için daha verimli olur diye düşünüyorum :) Saygılarımla...
Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi