Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Eylül 2022 09:24

Soruşturmayla yer degişikliği

Adli bir olay neticesinde oluşan soruşturmada müfettişlerin yer değiştirme yetkisi var mıdır? Varsa bu süreç nasıl işler? İşlerse nereden bilgi alabilirim? Yer değişirse tercih hakkı sunulur mu yoksa resen mi yapılır?

spock
Daire Başkanı
18 Eylül 2022 09:37

Müfettişler önerir. Amirleriniz de uygun gördükleri bir yere gönderir.

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 09:44

Bu amirler il mem ve valilik midir?

spock, 2 yıl önce

Müfettişler önerir. Amirleriniz de uygun gördükleri bir yere gönderir.

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 09:46

Ben ilçede çalışyorum artık ilçeden bagimsız mı bu olay il mem mi bakacak

spock
Daire Başkanı
18 Eylül 2022 10:20

Hocam ne fark eder? Bu seni neden ilgilendirsin ki? Yanlış yaptığın bir iş varsa karşılığında bir yaptırımı olur. Cezanı çeker işine bakarsın. Anlayamadım ben soruyu.

Egoistögretmen, 2 yıl önce

Ben ilçede çalışyorum artık ilçeden bagimsız mı bu olay il mem mi bakacak

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 12:40

Yanliş yaptığım bir sey yok ben şikayetçi olduğum için gwldiler zaten. Başkasıyla alakalı. Sadece ilçenin mi ilin mi onu bilmek istiyorum. Ona göre takip edeyim konuyu. Bu şikayetimden dolayı ilçedekiler bana tavırli doğru bilgiyi vermezler.

spock, 2 yıl önce

Hocam ne fark eder? Bu seni neden ilgilendirsin ki? Yanlış yaptığın bir iş varsa karşılığında bir yaptırımı olur. Cezanı çeker işine bakarsın. Anlayamadım ben soruyu.

spock
Daire Başkanı
18 Eylül 2022 12:47

Hocam sen şikayetini yaptıysan gerisi seni ilgilendirmez. Bu kentin zaptiyesi sen misin diye sorarlar adama.

Yanliş yaptığım bir sey yok ben şikayetçi olduğum için gwldiler zaten. Başkasıyla alakalı. Sadece ilçenin mi ilin mi onu bilmek istiyorum. Ona göre takip edeyim konuyu. Bu şikayetimden dolayı ilçedekiler bana tavırli doğru bilgiyi vermezler.

yalnizzlink
Genel Müdür
18 Eylül 2022 12:53

egoist öğretmen müfettişler senin bu forumda yazdıklarını görseler bırak yer değişikliğini meslekten atılma + zorun psikiyatrik tedavi önerirler bana kalırsa sen ücretsiz izine ayrılıp bulunduğun ildeki akıl ve ruh hastalıkları hastanesine yatmalısın. İyileştikten sonra mesleğine devam et.

Bu halinle senden öğretmen olmaz kardeşim haydi sağlıklı günler sana

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 12:54

Hocam bilmiyorum demek bu kadar zor değil. Anlamadığım bir iş de geç. Bu girdiğin haller nedir? Sana mı soracaktik takip edelim mi etmeyelim mi diye? Sonuçta resmi bir isin içindeyim ne demek seni ilgilendirmez. Sonucu öğrenmek ve talebimin karşilanıp karsilanmadogini bilmek en doğal hakkim. Kaldı ki soruşturma var işin içinde. Insan tabi ki merak eder. Benden yana olmasa da çektiğim zorluklarin ve sorunlarin bedelini odemeleri için takipçisi olacağim.

spock, 2 yıl önce

Hocam sen şikayetini yaptıysan gerisi seni ilgilendirmez. Bu kentin zaptiyesi sen misin diye sorarlar adama.

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 12:57

Tamam yalnız ve cahil gardeşim. Ne saçma insanlarsınız. Forumda 1 kişinin konusuna ne çözüm bulduğunuz var ne fayda. Durduk yere hakaret edip işsizliğinizi gideriyorsunuz. Yerim değişmeyecek benim. Neyse kardeşim. Canın laflamak isterse yaz bana boyle dikkat çekmej için hakaretle sataşma. İyi günler.

yalnizzlink, 2 yıl önce

egoist öğretmen müfettişler senin bu forumda yazdıklarını görseler bırak yer değişikliğini meslekten atılma + zorun psikiyatrik tedavi önerirler bana kalırsa sen ücretsiz izine ayrılıp bulunduğun ildeki akıl ve ruh hastalıkları hastanesine yatmalısın. İyileştikten sonra mesleğine devam et.

Bu halinle senden öğretmen olmaz kardeşim haydi sağlıklı günler sana

muallim_34
Genel Müdür
18 Eylül 2022 13:30

Il Milli eğitim seni il icin de bir yere verir..mjmkunse ücra bir yere..

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 14:10

Kardeşim benle ne alip vermediğin var? Neden öyle temennilerde bulundun? ALLAH gönlüne göre versin...

muallim_34, 2 yıl önce

Il Milli eğitim seni il icin de bir yere verir..mjmkunse ücra bir yere..

18 Eylül 2022 14:15

Soruşturma gizliliği diye bişey var haberin yok mu?Müfettişle kanka bile olsan sana bilgi vermez.Sonuç sana tebliğ edilecek.Süreç nasıl işliyor öğrenmek için yönetmeliği aç oku.Gerçekten burada yazdıklarını cimere göndersek seni meslekten almaları gerekir.İnsanların annelerine küfür etme bir daha.Soru soruyorsan her cevaba razı ol nazik ol

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 14:19

Kardeşim bilmediğimiz icin soruyoruz. Kimsenin annesine küfür etmedim her cevaba da razı olmuyorum ne biçim insanlarsıniz ya. Burada bir sey sorunca neden boyle davraniyorsunuz. Zorla da yazdirmiyoruz size. İnsanlar birbirine yardimci olmayacaksa neden burasi var? İşsizlikten birbirinize sariyorsunuz. Ben yazmasam da başkaalrina da aynisini yapiyorsunuz. Herkes haddini bilsin.

Memleketinogretmeni, 2 yıl önce

Soruşturma gizliliği diye bişey var haberin yok mu?Müfettişle kanka bile olsan sana bilgi vermez.Sonuç sana tebliğ edilecek.Süreç nasıl işliyor öğrenmek için yönetmeliği aç oku.Gerçekten burada yazdıklarını cimere göndersek seni meslekten almaları gerekir.İnsanların annelerine küfür etme bir daha.Soru soruyorsan her cevaba razı ol nazik ol

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 16:34

Güncelle bro

Esesle
Aday Memur
18 Eylül 2022 19:40

Soruşturmaya bakanlık müfettişi gelirse herşey değişir görevden alma veya sürgün yetkisine sahib tabi ilçe müdürü ve şube müdürlerinin rolü çok daha fazladır müfettiş seni görevden alır ama ilçe müdürü aldırmaz engel olur eskiye dayanan hukukları vardır görevden alınmak yerine ufak cezayla yırtarsın

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 20:49

Şöyle benim cezalık bir durumum yok. Başkası için geldiler ben şikayetçi oldum diye. Bakanlık derken il milli eğitimdekiler maarif müfettişi bunlar bakanlık değil mi? İlçe ve şubenin etkisinden çok artık il ve valilik ön planda değil mi?

Esesle, 2 yıl önce
Soruşturmaya bakanlık müfettişi gelirse herşey değişir görevden alma veya sürgün yetkisine sahib tabi ilçe müdürü ve şube müdürlerinin rolü çok daha fazladır müfettiş seni görevden alır ama ilçe müdürü aldırmaz engel olur eskiye dayanan hukukları vardır görevden alınmak yerine ufak cezayla yırtarsın

Egoistögretmen
Kapalı
18 Eylül 2022 20:54

Bir de raporlari onlar yazmiyor mu? Göruş mü aliniyor ilçeden?

Esesle, 2 yıl önce
19 Eylül 2022 00:27

Senin şikayetçi olman sonucun senin lehine olacağını garanti etmez.Aleyhine tanıklık edenler aynı şeyleri söyler ve sen haksız bulunursan bulunduğun yerden daha kötü bir yere gönderebilirler.İl milli eğitim müfettişi yaptırımı teklif eder amirin uygular.

Bir de raporlari onlar yazmiyor mu? Göruş mü aliniyor ilçeden?

Egoistögretmen
Kapalı
19 Eylül 2022 04:00

Benim olayim öyle tanikliklik bir şey değil her sey şeffaf kayitli belgeli zaten adli bir olay. Benkm amirim ilçe ama yer degistirme il den cikip vali onayina sunuluyor bildigim kadariyla. Artik bu ilçeden bagimsiz bir olay degil mi?

Memleketinogretmeni, 2 yıl önce

Senin şikayetçi olman sonucun senin lehine olacağını garanti etmez.Aleyhine tanıklık edenler aynı şeyleri söyler ve sen haksız bulunursan bulunduğun yerden daha kötü bir yere gönderebilirler.İl milli eğitim müfettişi yaptırımı teklif eder amirin uygular.

Egoistögretmen
Kapalı
19 Eylül 2022 04:46

Bu soruşturma işleri ne kadar sürede bitiyor arkadaşlar

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi