Editörler : swat3410
«686970717273747576777879»

Bahadır46
Genel Müdür
02 Kasım 2019 03:03

Yürürlüğün durdurulması

MADDE 10- (1) Bu Kanun kapsamında alınan kararlar ve yapılan işlemler nedeniyle açılan davalarda yürütmenin durdurulmasına karar verilemez

Bahadır46
Genel Müdür
02 Kasım 2019 03:06

AYM bu maddeyi iptal etmiş. Yani OHAL sonrasında yürütmeyi durdurma talepli dava açabilirsin demiş.

Bahadır46, 4 yıl önce

Yürürlüğün durdurulması

MADDE 10- (1) Bu Kanun kapsamında alınan kararlar ve yapılan işlemler nedeniyle açılan davalarda yürütmenin durdurulmasına karar verilemez

Bahadır46
Genel Müdür
02 Kasım 2019 03:11

AYM kararından önce yürütmeyi durdurma talepli dava açtığınızda mahkeme YD talebimizi kabul etmiyordu. Acaba ayrıyeten ek bir dilekçe göndersek mi arkadaşlar.

Bahadır46
Genel Müdür
02 Kasım 2019 03:14

Birde petrol istasyonlarında çalışan veya çalışmış arkadaş varmı. Hiç yanlış yakıt türü verdiğiniz oldu mu. Yanlış yakıt vermemek için ne yapmak gerekir.

ah7823
Memur
02 Kasım 2019 08:14

Arkadaslar ankara idare mahkemesinden davali kurum 1. Savunma geldi,matbu evrak ekinde fisleme ea eklenmis.buna cevap yazcam.internetten bulamadim.davali kurum savunmasina karsi cevap dilekcesi lazim yardimci olur musunuz.emniyet icin elinde olan varsa

mt0602
Daire Başkanı
02 Kasım 2019 10:27

Devre savunma ne zaman geldi tarihi ne acaba

Neden sordun dersen;

Bu hafta içinde iki arkadaşa kurum savunması geldi. Savunmada EA dan hiç bahsedilmemiş, ohal ret kararında ea var idare mahkemesine egm nin gönderdiği savunmada bir kelime bile deginilmemis, bizler yorum olarak ya savunacak bir delil olmaktan çıkardılar. Yada yanlış yazdılar. Beklide mesut tarımın dediği gibi kodlama bitti

ah7823, 4 yıl önce

Arkadaslar ankara idare mahkemesinden davali kurum 1. Savunma geldi,matbu evrak ekinde fisleme ea eklenmis.buna cevap yazcam.internetten bulamadim.davali kurum savunmasina karsi cevap dilekcesi lazim yardimci olur musunuz.emniyet icin elinde olan varsa

ah7823
Memur
02 Kasım 2019 12:42

Orgutu anlatmis bu nedenle ihrac ettik demis,ekte veri inceleme bu durumu teyit ediyo gibi bir cumle var

mt0602, 4 yıl önce

Devre savunma ne zaman geldi tarihi ne acaba

Neden sordun dersen;

Bu hafta içinde iki arkadaşa kurum savunması geldi. Savunmada EA dan hiç bahsedilmemiş, ohal ret kararında ea var idare mahkemesine egm nin gönderdiği savunmada bir kelime bile deginilmemis, bizler yorum olarak ya savunacak bir delil olmaktan çıkardılar. Yada yanlış yazdılar. Beklide mesut tarımın dediği gibi kodlama bitti

Fatih1338
Aday Memur
02 Kasım 2019 22:38

Ben 9 ay benzin istasyonunda calistim bir kez mazotlu diye mazot koydum pikap turu benzinli imis tabi sokme tekrar doldurma ve masraflar bende kaldi hic hata yapmam diyen yalan soyler 20 yildir bu isi yapanlar hata yapiyor insan kendinden cok emin olursada hata yapıyor

30 eyllül.
Genel Müdür
03 Kasım 2019 16:52

15 Temmuz'dan sonra çıakrılan Kanun Hükmünde Karaname (KHK) ile cezalandırılan birçok kişi, suçlu olmadığı halde mağduriyet yaşıyor. "Kurunun yanında yaş da yanar" mantığı ile cezalandırılan birçok KHK'lı adalet arıyor. Mağduriyetlerin artması ve gündemde önemli yer tutması siyaseti de konuya dahil etti. Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, KHK konusunu önemseyen ve sürekli olarak gündeme getiren isimlerden biri. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde konuyu tekrar hatırlatan Karamollaoğlu, görüşme sonrası yaptığı açıklamada "Mağduriyetlerin giderilmesi anlamında bir çalışma olduğu kanaati edindim" demişti. KHK DOSYASI ERDOĞAN'IN MASASINDA Gazeteci Hadi Özışık, KHK'lılarla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne dosya gittiğini açıkladı. Hadi Özışık, Youtube kanalında gerçekleştirdiği programda Çağlar Cilara'yı konuk etti. Özışık gündemde geniş yer tutan KHK'lılar konusunda dikkat çeken açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önce KHK ile ilgili olarak 'mağduriyet falan yok' deyip kestirip attığını söyleyen Özışık, şu anda KHK mağdurları ile ilgili yeni bilgilerin var olduğunu açıkladı. KHK'lılarla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne dosya gittiğini ileri süren Özışık, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın artık mağduriyetlerin farkında olduğunu da kaydetti. Özışık "Eğer bugün Barış Pınarı Harekatı olmasaydı belki çözüme kavuşacak konu buydu" dedi.

gencpoll26
Aday Memur
04 Kasım 2019 14:49

Merhaba arkadaşlar İdare mahkemesine sunulmak üzere Garson fişlemesiyle alakalı , Veri İnceleme Raporu (01.01.2018 tarih ve 345678 sayılı) nerden temin edebilirim.Ek 2e koyacağım ama bulamadım elinde olan arkadaşlar varsa mergun03@gmail adresine gönderebilirmi? Acil sürem doluyo az kaldı..

88my
Genel Müdür
05 Kasım 2019 10:53

Ben kısa bir süre çalıştım, yanlış yakıt koymadım, fakat sürekli teyakkuzdaydım, her defasında soruyordum, müşteriyi tanısam bile soruyordum, çünkü farklı bir araçla gelip sürekli mazot alan benzin alabiliyor, sen kişinin yüzüne aşina olduğun için benzinli araca mazot doldurabiliyorsun,

bu işlemi plaka girmek gibi her defasında yapıyordum, tabi saçma sapan cevap verenlerde oluyordu, yok 95 koy, yok inceden olsun, kırsal olsun, ucuzu olsun...

Bahadır46, 4 yıl önce

Birde petrol istasyonlarında çalışan veya çalışmış arkadaş varmı. Hiç yanlış yakıt türü verdiğiniz oldu mu. Yanlış yakıt vermemek için ne yapmak gerekir.

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Kasım 2019 12:45

Kral alıntı:Bulent Arinc gunlerdir konusup neye isaret ediyordu saniyordunuz? Zemin hazir Halk sakinledi tahliyeler basladi. Hemde ne tahliyeler.. Sizler icin yani AF ve KHK iadeleri bekleyenler icin ilk adimdi bugun yasanilanlar... Ne alakasi var demeyin tamda sizler icin hazirlandi bu oyun.

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Kasım 2019 12:49

Bir ay önce terör suçlarına af yok denirken Kral ikinci pakette var diyordu gerçekten varmış.Geçenlerde gündem khk olacak deniyordu oldu hatta arınç bayağı bir linç edildi .kral bayağı bir gazeteciymiş tabii Hadi Özışık olma ihtimalide var ama kafamızı iyi karıştırıyor vesselam.
30 eyllül., 4 yıl önce
Kral alıntı:Bulent Arinc gunlerdir konusup neye isaret ediyordu saniyordunuz? Zemin hazir Halk sakinledi tahliyeler basladi. Hemde ne tahliyeler.. Sizler icin yani AF ve KHK iadeleri bekleyenler icin ilk adimdi bugun yasanilanlar... Ne alakasi var demeyin tamda sizler icin hazirlandi bu oyun.

joak06
Daire Başkanı
05 Kasım 2019 13:30

şef troller yüzünden millet bu sayfalara olumlu bir şey yazmaya korkuyor kral denilen sayfayı ilk günden bu yana sesiz takipçisiyim ne dese çıktı 25 ekim hariç onuda hadi özışık Suriye operasyonu olmasa KHK sorunu bitmişti dedi şimdi hadi özışık kim diyecekler adam cumhurbaşkanımız ile aynı uçağa binen gazetecilerden senin dediğin gibi Bir ay önce terör suçlarına af yok denirken Kral ikinci pakette var diyordu gerçekten varmış.Geçenlerde gündem khk olacak deniyordu oldu ben inanıyorum inanıp inanmamak size kalmış.

30 eyllül., 4 yıl önce
Bir ay önce terör suçlarına af yok denirken Kral ikinci pakette var diyordu gerçekten varmış.Geçenlerde gündem khk olacak deniyordu oldu hatta arınç bayağı bir linç edildi .kral bayağı bir gazeteciymiş tabii Hadi Özışık olma ihtimalide var ama kafamızı iyi karıştırıyor vesselam.

ah7823
Memur
05 Kasım 2019 14:08

Arkadaslar davali kurum 1. Savunmasina karsi,dilekce hazirlayan olmadi mi.3 gundur cevap vermedi kimse.yardimlasalim ki bu forumlarin bir amaci olmus olsun.simdiden tesekkurler. Orgutun yapisini anlatip,ekine fisleme eklenmis o kadar.lutfen bekliyorum hazirlayan varsa

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Kasım 2019 14:12

Devre ben yapmadım zaten gerekde yok ilk dava dilekcemde yazdığım şeylerin aynısı.kurum zaten herkese aynı savunmayı gönderiyor .
ah7823, 4 yıl önce

Arkadaslar davali kurum 1. Savunmasina karsi,dilekce hazirlayan olmadi mi.3 gundur cevap vermedi kimse.yardimlasalim ki bu forumlarin bir amaci olmus olsun.simdiden tesekkurler. Orgutun yapisini anlatip,ekine fisleme eklenmis o kadar.lutfen bekliyorum hazirlayan varsa

30 eyllül.
Genel Müdür
05 Kasım 2019 14:14

Devre temkinli davranmaya devam inşaallah khk iadeside gerçekleşir ne diyelim.
joak06, 4 yıl önce

şef troller yüzünden millet bu sayfalara olumlu bir şey yazmaya korkuyor kral denilen sayfayı ilk günden bu yana sesiz takipçisiyim ne dese çıktı 25 ekim hariç onuda hadi özışık Suriye operasyonu olmasa KHK sorunu bitmişti dedi şimdi hadi özışık kim diyecekler adam cumhurbaşkanımız ile aynı uçağa binen gazetecilerden senin dediğin gibi Bir ay önce terör suçlarına af yok denirken Kral ikinci pakette var diyordu gerçekten varmış.Geçenlerde gündem khk olacak deniyordu oldu ben inanıyorum inanıp inanmamak size kalmış.

La Tahzen76
Aday Memur
05 Kasım 2019 22:01

kral zeus ne derse cıkıyo bu hafta khk magdurlari konusulacak dedi butun kanallarda konusuluyo dedigi cıkti ya

se2424
Genel Müdür
05 Kasım 2019 22:07

Pekte iyi konuşulmuyor sanki
La Tahzen76, 4 yıl önce
kral zeus ne derse cıkıyo bu hafta khk magdurlari konusulacak dedi butun kanallarda konusuluyo dedigi cıkti ya

Bahadır46
Genel Müdür
05 Kasım 2019 22:09

Kral Zeus un her dediği çıkmıyor. 25 ekim de iade oluyordu hani.

Toplam 1875 mesaj
«686970717273747576777879»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi