Editörler : E.Kayı Han
02 Mayıs 2013 01:57

Ağustos 2011 de kadroya alınan sözleşmeliler...

tam olarak hangi tarihte kadroya geçti _?
ne zamana kadar işe başlayanlar geçmisti? hani gün farkıyla kadroyu kaçıranlar olmustu....
Ocak 2013 te başladık 4b'li olarak...bizi kapsamama ihtimali de var sanırsam...

karakartalizm
Kapalı
02 Mayıs 2013 06:43

evet sizi kapsamaz kadro gelirse siz geçmezsiniz.

qokhan melek
Aday Memur
02 Mayıs 2013 08:54

Arkadaşım geçersin tabiki gün farkıyla kaçıranlar kadro geldikten sonra işe başlayanlar oldu..

quaddro
Memur
02 Mayıs 2013 10:02

Ataman yapılmış ve çalışıyosun neden kadroya geçemeyesin ? 04.06.2011 de KHK çıktı benim atamam 4 gün sonra yapıldı ve kaçırdım. Senin için böyle bir durum yok

quaddro
Memur
02 Mayıs 2013 10:03

Ataman yapılmış ve çalışıyosun neden kadroya geçemeyesin ? 04.06.2011 de KHK çıktı benim atamam 4 gün sonra yapıldı ve kaçırdım. Senin için böyle bir durum yok

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü
02 Mayıs 2013 16:13

hocam herşeye yorum yapıyorsun da bunu yanlış yapmışsın insanları yanlışa sevk etme bilmiyorsan yorum yapma. Atanırsın kardeşim 4 haziranda kadroya alınmıştı dosyası 3 haziranda işleme konan bir sözleşmeli gardiyan arkadaşım bir gün sözleşmeli çalışarak kadroya geçti.

karakartalizm, 11 yıl önce

evet sizi kapsamaz kadro gelirse siz geçmezsiniz.

sonses71
Memur
02 Mayıs 2013 19:51

yusufaltinkaynak arkadaşıma katılıyorum. tabii ki geçersin, o gün itibarıyla çalışan herkes geçer

karakartalizm
Kapalı
02 Mayıs 2013 20:19

DOSTUM BUNU yazan kişiye bunu ben mahsus yazdım yoksa bende biliyorum kadro gelince geçeceiğini ama o soruda cümlenin sonuna şöyle birşey yazmış ''bizi kapsamama ihtimali var sanırsam'' ne alaka ya neden kapsamasın hiç mi haber okumadı bu kişi hiç mi ilgilenmiyo daha önce bu işler nasıl olmuş dye insan merak eder bir bakar onun için bilerek o şekil yorum yaptım bana inanmazda kendi araştırır belki diye

yusufaltinkaynak, 11 yıl önce

hocam herşeye yorum yapıyorsun da bunu yanlış yapmışsın insanları yanlışa sevk etme bilmiyorsan yorum yapma. Atanırsın kardeşim 4 haziranda kadroya alınmıştı dosyası 3 haziranda işleme konan bir sözleşmeli gardiyan arkadaşım bir gün sözleşmeli çalışarak kadroya geçti.

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü
02 Mayıs 2013 20:23

senin şu takdiklerin varya beni kalpten götürecek :DD

karakartalizm, 11 yıl önce

DOSTUM BUNU yazan kişiye bunu ben mahsus yazdım yoksa bende biliyorum kadro gelince geçeceiğini ama o soruda cümlenin sonuna şöyle birşey yazmış ''bizi kapsamama ihtimali var sanırsam'' ne alaka ya neden kapsamasın hiç mi haber okumadı bu kişi hiç mi ilgilenmiyo daha önce bu işler nasıl olmuş dye insan merak eder bir bakar onun için bilerek o şekil yorum yaptım bana inanmazda kendi araştırır belki diye

hidayet_17
Memur
03 Mayıs 2013 08:41

sormak istediğim...kadro gelince...geriye dönük x tarihine kadar , işe girenlerden itibaren alıyoruz derlerse ? Örneğin , ben 2 ocak ta başladım derlerse ki , şimdilik şubat 2013 ten itibaren işe başlayanları , alıyoruz...2011 de buna benzer bişey olmusmuydu., kalan sözleşmeliler bu yüzden mi kalmıstı? onu merak ettiğim için sordum...
bana böyle taktiklerle gelme...

yusufaltinkaynak, 11 yıl önce

senin şu takdiklerin varya beni kalpten götürecek :DD

tryphanasoma
Memur
03 Mayıs 2013 09:18

söle açıklım. bazı sözleşmeliler kadroya geçmek istemedi. ondan geçmediler. ama benim gibi olan ki çok sayıda var mesela ben kadroyu 10 günle kaçırdım bakanın imzasını bekelrken başbakan açıklama yaptı ve gecemedik. ki benden önce atanan bir arkadaşımda özel durumlarından ötürü işe başbakanın açıklamasından sonra başladığı için oda geçemedi. sonuç olarak eğer açıklama yapılırsa khk de belirtilen tarihten önce atanmış olman yeterli

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi