Editörler : crops35

asuscumemur
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:51

Ulan mal ne vebali. Boy kilo ölçümünde adam başarısız olmuş mülakata girmeye hak kazanamamış listede başarısız oldugu da var zaten. Bu adam sözlü mülakata girmis ve 100 puan alarak kazanmış. Hepsinin hakkıyla girdiğinden emin degilim ama ortada böyle bir sey varsa bunun duzeltilmesi gerek ve kazanan kişinin hakkı yedeğe geçmelidir. Senin gibilerde soytarılık yapmaya devam ettigi surece cok goruruz böyle haksızlıklar torpiller. Vebale giren sizlersiniz. Susarak.
mıdyatkatıp, 4 yıl önce

Milletide yönledirmeyin belkide adam hakkıyla girdi vebalini almaya razı mısın ?

ikmemurrr
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:56

Bunların harbiden ar damarı çatlamış...

asuscumemur, 4 yıl önce
Ulan mal ne vebali. Boy kilo ölçümünde adam başarısız olmuş mülakata girmeye hak kazanamamış listede başarısız oldugu da var zaten. Bu adam sözlü mülakata girmis ve 100 puan alarak kazanmış. Hepsinin hakkıyla girdiğinden emin degilim ama ortada böyle bir sey varsa bunun duzeltilmesi gerek ve kazanan kişinin hakkı yedeğe geçmelidir. Senin gibilerde soytarılık yapmaya devam ettigi surece cok goruruz böyle haksızlıklar torpiller. Vebale giren sizlersiniz. Susarak.

mıdyatkatıp
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:56

Eğer boy kilo ölçümünde başırılı yazılsaydı sesini çıkarcak mıydın torpil var haksızlık var diye ? 290 kişinin çoğunun referansla girdiğini çoğu kişi tahmin edebiliyor. Tüm türkiyede böyle durum ses çıkarcaksan buna ses çıkar bunuda ses çıkaramazsın hiç bir şekilde kanunsuzluk yok çünkü sen bi soğuk su iç sonra vur kafanı yastığa bidahki alımlara odaklan. Hadi hayırlı geceler

asuscumemur, 4 yıl önce

asuscumemur
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:59

Birincisi ben bu sınava girmedim katiplik falan da kovalamıyorum. İkincisi alımlarda torpil var ama ispatlayamadiktan sonra bir anlamı yok bilmenin ki hangisi torpilli hangisi hakkıyla biz bilemeyiz. Ama ortada apaçık bir haksızlık var gözümüzle gördüğümüz biz sesimizi çıkarıyoruz senin neden cikarmadigin belli.
mıdyatkatıp, 4 yıl önce

Eğer boy kilo ölçümünde başırılı yazılsaydı sesini çıkarcak mıydın torpil var haksızlık var diye ? 290 kişinin çoğunun referansla girdiğini çoğu kişi tahmin edebiliyor. Tüm türkiyede böyle durum ses çıkarcaksan buna ses çıkar bunuda ses çıkaramazsın hiç bir şekilde kanunsuzluk yok çünkü sen bi soğuk su iç sonra vur kafanı yastığa bidahki alımlara odaklan. Hadi hayırlı geceler

mıdyatkatıp
Aday Memur
09 Ocak 2020 00:01

En fazla adamı alırlar tekrar boy kilo ölçümüne adam da 3 kilo vererek 101 yada 100 kilo geldi diyelim ortada bi sıkıntı kalmıcak bunu mu istiyorsun bu olunca haksızlık giderilecek mi ? adam 3 kilo fazlası mı haksızlık ? Bütün olay 3 kilo mu

asuscumemur, 4 yıl önce
Birincisi ben bu sınava girmedim katiplik falan da kovalamıyorum. İkincisi alımlarda torpil var ama ispatlayamadiktan sonra bir anlamı yok bilmenin ki hangisi torpilli hangisi hakkıyla biz bilemeyiz. Ama ortada apaçık bir haksızlık var gözümüzle gördüğümüz biz sesimizi çıkarıyoruz senin neden cikarmadigin belli.

asuscumemur
Aday Memur
09 Ocak 2020 00:04

Durum oyle olmuyor. O kişinin asilligi iptal oluyor ve hak yedek olan kişiye geciyor. Yanı bir insanın hayatını gelecegini değiştirebilecek bir olay bu biz sesimizi bu yüzden duyurmaya çalışıyoruz. Memurlar net tarafından haber yapıldığı taktirde ilgililer konuyla ilgili açıklama yapacaklardır
mıdyatkatıp, 4 yıl önce

En fazla adamı alırlar tekrar boy kilo ölçümüne adam da 3 kilo vererek 101 yada 100 kilo geldi diyelim ortada bi sıkıntı kalmıcak bunu mu istiyorsun bu olunca haksızlık giderilecek mi ? adam 3 kilo fazlası mı haksızlık ? Bütün olay 3 kilo mu

mıdyatkatıp
Aday Memur
09 Ocak 2020 00:07

Hayırlısı olsun diyim ozaman

alioz51
Aday Memur
09 Ocak 2020 09:27

kardeşim 3 kilo fazlası mı haksızlık idyorsun da 3 kilo ve altı ile elenen kaç kişi vardır onlara haksızlık olmuyor mu sence ? 2 yıl önce ben 1 kilo fazlam var diye elenmiştim bana haksızlık değil mi ?

mıdyatkatıp, 4 yıl önce

ikmemurrr
Aday Memur
09 Ocak 2020 09:49

Mesele 3 kilo 5 kilo meselesi değil. Siz bu kafayla memur değil hicbir halt olmamalisiniz. Mevzu ortada kural ihlali olması. Orda 13 kilo yazıyorsa 10 gram bile geçemezsin. Mesela üniversite sınavlarına 10 saniye geç girenlerin bile alınmaması gibi.

ymrs46
Aday Memur
10 Ocak 2020 18:00

herkes halinden memnun galiba elenen 600 kişiden ses seda yok

pro1907
Daire Başkanı
15 Ocak 2020 09:41

arkadaşlar maraşta görevliyim duyum aldığım 2 veya 3 kiişinin boy kiloya itiraz edip hastaneden rapor aldığı yönünde tamamı ile araştırın bence sonuçta itham büyük

Gango
Aday Memur
15 Ocak 2020 14:11

Kahramanmaraş ikm yedegim. boy kiloyu gecemeyip asıl olarak kazanan arkadaş hakkında da konunun asilini astarini bilmeden bı ithamda bulunmak istemiyorum. Acaba boy kiloya itiraz vs. durumu söz konusu ise nerden öğrenebilirim?

cakiroglu90
Aday Memur
15 Ocak 2020 14:21

Bu forumda en aklı kıt eleman sen olabilirsin midyatkatip

mıdyatkatıp, 4 yıl önce

mıdyatkatıp
Aday Memur
15 Ocak 2020 18:29

Bir boş insan daha

cakiroglu90, 4 yıl önce

Bu forumda en aklı kıt eleman sen olabilirsin midyatkatip

furkangs
Yasaklı
20 Eylül 2020 20:35

bu başlıkta torpil yaptıran ve yaptırmayan savaşı var

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular