Editörler : E.Kayı Han
«283284285286287288289290291292293294»

Erdembicen
Aday Memur
23 Temmuz 2019 13:52

Türkiye Kamu sen talepleri arasına sözleşmelilerin durumunuda eklemiş, malum sen kadro falan almaz bize hatta süresiz sözleşmelilerle ilgili düzenlemede yapmazda çok merak ediyorum acaba toplu sözleşmede gündeme getirebilecekler mi 😄

onursentepe
Memur
23 Temmuz 2019 14:53

sağlık sen ordu sendika il başkanı toplu sözleşmede süzeriz sözleşmelerin hepsine kesin direk kadro geliyor demiş benim arkadaşa. gerçek mi bilmem ? pek inanmıyorum ama çok iddalı konuşmuş. kesin geliyor fln demiş.

muhtemelen birşey çıkmaz, boş vaattir. memur-sende başka illerde bu şekilde konuşan var mı ?

Erdembicen, 5 yıl önce

Türkiye Kamu sen talepleri arasına sözleşmelilerin durumunuda eklemiş, malum sen kadro falan almaz bize hatta süresiz sözleşmelilerle ilgili düzenlemede yapmazda çok merak ediyorum acaba toplu sözleşmede gündeme getirebilecekler mi 😄

Duranumitt
Aday Memur
23 Temmuz 2019 15:03

kardeşim ağrı sağlık sen başkanını arayıp konuşmuştum. adam bana: ''iki hafta içinde bu iş hallolacak bende sırf o yüzden İstanbul'a geldim'' demişti. Ancak aradan neredeyse dört hafta geçti ve hiçbir şey yok ortada. Anlayacağın adamlar sendikalarından adam kaybetmemek adına insanları uyutmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

onursentepe, 5 yıl önce

sağlık sen ordu sendika il başkanı toplu sözleşmede süzeriz sözleşmelerin hepsine kesin direk kadro geliyor demiş benim arkadaşa. gerçek mi bilmem ? pek inanmıyorum ama çok iddalı konuşmuş. kesin geliyor fln demiş.

muhtemelen birşey çıkmaz, boş vaattir. memur-sende başka illerde bu şekilde konuşan var mı ?

23 Temmuz 2019 15:04

27 sinde ankara da toplanılacakmış gidecek olan var mı facebook daki grupta yazıyordu

Nozdormu
Daire Başkanı
23 Temmuz 2019 16:14

Çok afedersinde "BAŞI" geliyor.

Toplu sözleşmede kadro olsun hadi kadroyu geçtim herkes için 3+1 olsun. Forumdaki herkese 2 şer kilo çay gönderecem, ALi YALÇINında ağaçtan heykelini yapıp bahçeye koyacam.

onursentepe, 5 yıl önce

Nozdormu
Daire Başkanı
23 Temmuz 2019 16:26

Memursen de s400 değerlendirmesi yapmış. Valla bunlar zombilik ya.

pinar776
Şef
23 Temmuz 2019 18:26

Hangi sendikanın ne dediği artık umrumda değil. Çünkü artık kadroya alınmamız gerekiyor ve bu saatten sonra kadroya alınmamız, lütuf değildir zaten, senelerdir üzerinde tepindikleri hakkımızı vermeleridir sadece. Sendikal başarı falan diye de yutturulamaz zira 6 senenin sonunda hala kadro bekliyor olmamız ve literatüre süresiz sözleşmeli tabirini kazandırmış olmaları sendikal hezimettir, yüz karası bir durumdur.

Hakç
Daire Başkanı
23 Temmuz 2019 19:50

Süresiz sözleşmeli kadro bekliyor aileler ayrı yavrular ayrı tayin hakkı yok görevde yükselme yok ey yetkililer duyun sesimizi

cemil1905
Şube Müdürü
23 Temmuz 2019 20:13

2 sene önceki toplu sözleşme görüşmelerinde de 4/b lilere kadro gündemdeydi. Ama sözleşme masasında 4/b lilerin adi bile anılmadı. O yüzden benim hicbir sendikadan bir beklentim yok. Toplu sözleşme görüşmelerinde de kadro almayı becereceklerini hiç sanmıyorum. Tüm sözleşmeliler 3+1 almayı bile başaramaz bunlar. Meclis görüşmelerine bile katılmıyor adamlar.

erenass
Şef
24 Temmuz 2019 08:31

ankarada olupta bu 27 temmuzda ki toplanmaya hangi sendikalar katılıyor bilgi verme şansınız var mı o değil de bu sendikalar ne işe yarar

Lnmsl
Memur
24 Temmuz 2019 16:14

https://www.memurlar.net/haber/844036/memur-sen-toplu-sozlesme-talebini-iletti.html

Nerdesiniz arkadaşlar yaa,ne habere sözleşmeliye kadro diye doğru dürüst yorum var,ne de cumartesi günü için :(

gncgokhan
Aday Memur
24 Temmuz 2019 16:15

mücadeleye devam sözleşmelilere kadro verilmeli

hemmalatya
Şube Müdürü
25 Temmuz 2019 13:27

toplanalım ,sesimizi duyuralım diyen a rkadaşlar.. bu ayın 27 sinde haksen öncülüğünde ankara da ulustaki zafer anıtı önünde saat 15 te basın açıklaması yapılacaktır..samimiyseniz gelirsiniz..sonra burda kimse bişey yazmasın

Lnmsl
Memur
25 Temmuz 2019 13:58

Valla öyle.şu olsun ,bu olsun gidelim toplanalım konuşalım diyen arkadaşlar;fırsatı gelince de yok umudu kalmamış,yok öncülük eden sendikayı beğenmemiş,yok bundan bişey çıkmazmış vs.vs.

Bu güne kadar yapılanlarında bir sonuç garantisi yoktu ama emek verdik,bir umut

Yorum dahi yapılmıyor kaç gündür,yapan da bu konuya değinmiyor

Lnmsl
Memur
25 Temmuz 2019 14:05

Neyse cumartrsinden sonrada bi eytliler kadar olamadık diye hayıflanırız olur biter

Hakç
Daire Başkanı
25 Temmuz 2019 20:14

Esasında buraya yazmaya gerek kalmadan devlet büyükleri millet vekilleri 4 bli memurlara yapılan çifte standarta karşılık sorunları çözmeli ama nerdeee yazık

rev6
Aday Memur
25 Temmuz 2019 22:45

DUYURU..!

26 Temmuz Cuma günü

Saat:17.30?da başlayıp geceye kadar devam edecek

Sözleşmelilerin 27 Temmuz Ankara/Ulus-Anıt buluşmasına atıfta bulunmak amacı ile twitter etkinliğimiz olacaktır.

RT yapalım.

taquli
Aday Memur
26 Temmuz 2019 00:16

Ali Yalçın trt haberde toplu sözleşme ile alakalı konuştu sözleşmeli memurluk süreli süresiz sözleşm

taquli
Aday Memur
26 Temmuz 2019 00:22

Süreli süresiz sözleşmeli memurlar hakkında konuşmaları vardı

Nozdormu
Daire Başkanı
26 Temmuz 2019 08:17

Bomboş bir konuşma idi. Neden 6 yıldır kadro alamadılar hiç anlatmıyor.

taquli, 5 yıl önce

Ali Yalçın trt haberde toplu sözleşme ile alakalı konuştu sözleşmeli memurluk süreli süresiz sözleşm

Toplam 15990 mesaj
«283284285286287288289290291292293294»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi