Editörler : Pangaea

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:13

sana mı sorcam nasıl öğretmen olacağımı öğretmen de küfreder beyinsiz:)) önemli olan öğrencilerine yansıtmamaktır özel hayatını sen bunu beceremezsin yüzüne gözüne bulaştırırsın müdür odasında basılırsın hademe ile..:)))

black eyed peace
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:14

bu yasar tek basına herkese cevap verio:)ee sosyalci nede olsa zeki

derya_42_21
Memur
18 Eylül 2009 23:15

sizde in san olacaksınız allah hepinizin zaten belasını vermiş günah ya şu yaptığınız ayıba bakın yazıklar olsun size hiç mi ananız kardeşiniz yok sizin hala utanmadan küfür ediyosunuz allah sizi bildiği gibi yapsın

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:16

diğer başlıkta küfür ettim bizere atılan bir laf vardı kendimi feda ettim ceza alacağım yine anlaşılan:)) bu salaklara meydanı bırakmayın yoksa akp gibi mahvederler ülkeyi....

kalın sağlıcakla:))

deeccaall
Aday Memur
18 Eylül 2009 23:17

öğretmende küfreder evet öyle bi küfür ederki şimdi duymuyosun ama kesin çınlıyodur sosyalciyaşar çınlıyacakta

black eyed peace
Genel Müdür

derya bizim verdiyse sizin de versin.))

Emille
Genel Müdür

okul öncesiceler şıp şıp düşmeye başladılar : ))

sercan_t
Şef

hademeyle basılırsınız ne demek yaa

terbıyelı olun.

okuloncesı demek o... demek mı terbıyesız.

hakkınızı savunuyoruz sızın gıbıler hıc bısı olmaz.

herkesı genellemeyın bee

hademeyle basılırmıs.yazıkkk bu laf cok agırr

black eyed peace
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:19

sercan valla ben sadece cok güldüm.seni gecen baslıktan tanıom oö yüm ama 10bine karsıyım demiştin.oölerde sana sınıfcı demişti.seni sap gibi bıraktılar .boşver kimseyi savunma

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:21

sercan sen karışma ben bi sürü kaşar tanıyorum burada.....sen erkeksin seninle işim olmaz benim...

ulufecii
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:21

okul öncesi alımasın eğitim kirlenmesin...

sercan_t
Şef
18 Eylül 2009 23:22

evet hakarete cok ugradım sevıyesız yazılar yazdılar ama dıkkat edersenız yazanlarda bu atamada 50 ıle gıdecekler.onlar sevıyelerını gosterdıler amaaa

bende okuloncesıyım resmen hademeyle basılırsınız derken hepımıze (ıısınede kotusunede o... muamelesı yaptınız.bende dahıl.yoksa haklı yonlerınız cok.ltfn daha sevıyelı yazın.

o...yakıstırması yapmayın

maturn
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:22

sosyalciyaşar adam gibi konuş bayanlara tamammı. bende senin anana bacına basacam oldumu şimdi?

sosyalciyaşar
Yasaklı
18 Eylül 2009 23:23

50 il atananlar aldığınız para zehir zıkkım olsun hepinize....

size de bu yakışır bebek bakıcılığı....:)))

elfin.38
Genel Müdür
18 Eylül 2009 23:24

YAZIKLAR OLSUN BAŞLIĞI AÇAN ŞAHSA VE ONU DESTEKLEYİP GÜLEN ZAVALLI YARATIKLARA.!!DEĞİL ÖĞRETMEN İNSAN BİLE OLAMAZSINIZ SİZ!!UTANIR OLDUM MESLEĞİMDEN..SOKAK ÇOCUKLARI BİLE SİZDEN DAHA EDEPLİ..

BAŞLIĞI AÇAN ŞAHIS VE ONU DESTEKLEYENLER SÖYLEDİĞİ TÜM İĞRENÇ SÖZLERİ ANASINDAN BACISINDA BULSUN!!YAZIKLAR OLSUN!!

ankakuşu08
Şube Müdürü
18 Eylül 2009 23:24

tebrikler meb insanlar ne hale gelmiş gülsek mi ağlasak mı şaşırdık kaldık şimdi

eylem&balım
Memur
18 Eylül 2009 23:25

ben bir okul öncesinin kocasıyım lan a...na koydugumun bebesi senin ananda sana dadılık yaptı anadamı o..pu şerefsiz erkeksin ama başka konularda göster ben senin gibi ögretmenin... insanlara iftira atma delikanlı ol

sosyalciyaşar
Yasaklı

sen git karının a..na koy itoğlu it....

black eyed peace
Genel Müdür

elfin senden zavallısı varmı burda yaa.hele yaratığı hiç yok

eflaa
Aday Memur
18 Eylül 2009 23:26

atamaları 0.50 ile kacıran biri olarak diyorumki 50-60 alan kişilerin meb de işi yok...olmamalı,nasıl bir savunma mekanizması takınırsanız takının.bu hiç adil degil...

ve tabikide sinir oluyoruz bu duruma..haklı olarak..

egitim bilimlerinden sallasanız dahi 50 puan alırsınız yaa:))

Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi