Editörler : cihan27E.Kayı Han

aşkim
Aday Memur
31 Mart 2023 10:01

Temmuzda

tolgperperek
Daire Başkanı
31 Mart 2023 12:20

MEMURA tecavüz ettirildi, yarası olan eğleniyor bu durumdan. Eğitimli, yetişmiş,dürüst memur hertürlü yerde iş bulur o kadrolar boşalıp apaçiler yerleştiğinde bu ülkedeki sevinenleri göreceğim.

Maxplancx, 1 yıl önce
Bi

fatih384
Aday Memur
31 Mart 2023 12:27

Populizmle çalışan beyninize urlar Girsin memuru ve memuriyeti kişisel heveslerinizle hiç ettiniz tarihte ilk defa sinavlara başvurularda düşüş var.

Millet memur olmak istemiyor sizin sisteminizin yüzünde .

Memuriyeti vasifsizlarin arka bahçesi ettiniz.

Hakkımı helal etmiyorum ve seçimlerden sonra durum değişmezse istifa ediyorum!!!!!!!

inanoner
Yasaklı
31 Mart 2023 14:50

bugüne kadar istifa etmeyen durum değişmese de istifa etmez bırakın bu değişmezse laflarını. değimeyeceğini herkes biliyor istifa etmek istemeyince bahane aramayın

fatih384, 1 yıl önce

Populizmle çalışan beyninize urlar Girsin memuru ve memuriyeti kişisel heveslerinizle hiç ettiniz tarihte ilk defa sinavlara başvurularda düşüş var.

Millet memur olmak istemiyor sizin sisteminizin yüzünde .

Memuriyeti vasifsizlarin arka bahçesi ettiniz.

Hakkımı helal etmiyorum ve seçimlerden sonra durum değişmezse istifa ediyorum!!!!!!!

DARK LORD
Memur
31 Mart 2023 15:53

MEMURLUK KAPATILSIN

levent4445
Aday Memur
31 Mart 2023 16:37

Memursen üyesi tüm memurlar, o sendikadan ayrılmadığı sürece daha çook bekleriz. Maaşlarımızın yıllar içerisinde nasıl eridiğini göremeyecek kadar kör olmuşsunuz. Arkadaşlar; aklınızı başınıza alın, Futbol takımı tutmuyorsunuz. Sendika emek ekmek mücadelesidir. Her yıl asgari ücretten daha düşük zam oranı alıyoruz. Bu sizi mutlu mu ediyor.

levent4445
Aday Memur
31 Mart 2023 16:47

Ondan mı memursen üyesi 1 milyonun üzerinde. Muhalif olan istifa eder ve başka sendikanın masada olmasını sağlar. Buçukçu sendikanın değil.

MaDMaxiBo, 1 yıl önce

Ek zam verilir diyen çok var, mantıksız da değil hani ama.

Memurun çoğu zaten muhalefeti destekliyor, o yüzden verilmese de çok şaşırmam.

gladio0634
Şef
01 Nisan 2023 12:15

Gündemimiz memur maaş değil. Deprem olmalı. Sevgili arkadaşlar. Bira insaf
01 Nisan 2023 12:26

Boş konuşma herkes koltugunun peşinde hergun siyaset konuşuluyor memur zam bekleyince mi deprem akıllara geliyor, görende seni hergün yas tutup aglıyo sanacak geçin bu ayakları, depremi düşünecekler siyasiler depremzedelere yardım edecekler ve bir an evvel kentsel dönüşüm yapacaklar ama depremin üstünden 2 ay geçti ne değişti ülkede?
gladio0634, 1 yıl önce

EMRE YALCİN
Daire Başkanı
01 Nisan 2023 12:57

Bı siktir git ya
gladio0634, 1 yıl önce

huseyin4518
Aday Memur
01 Nisan 2023 13:34

Bu süreçte sessiz kalıp kafasını kuma sokan yetkili konfederasyona olan memurlar bence tepki için sendikalarından istifa etsin Ali Yalçın olduğu sürece biz halkımızı alamıcaz

huseyin4518
Aday Memur
01 Nisan 2023 13:36

Televizyonlar normale döndü siyasetçiler seçim propagandasına başladı da memurlar hakkını isteyince mi gündemimiz deprem olmalı
gladio0634, 1 yıl önce

gladio0634
Şef
01 Nisan 2023 14:46

Ağzına alma öyle şeyleri emre yalçın. Ramazandayiz
EMRE YALCİN, 1 yıl önce
Bı siktir git ya

gladio0634
Şef
01 Nisan 2023 14:49

Ayrıca emre yalçınin yaptigi pisliği takdir edip begenenlerde ağzına almasin o pis şeyi.
gladio0634, 1 yıl önce
Ağzına alma öyle şeyleri emre yalçın. Ramazandayiz

gladio0634
Şef
01 Nisan 2023 14:52

Sen ilgilenme kardeş. Ben fikrimi beyan ettim. Ama biraz saygılı ol
huseyin4518, 1 yıl önce
Televizyonlar normale döndü siyasetçiler seçim propagandasına başladı da memurlar hakkını isteyince mi gündemimiz deprem olmalı

ebegumecii
Kapalı
01 Nisan 2023 14:53

Zammın meclisten geçmesi gerekiyor. Birkaç gün sonra meclis kapanıyor. Bilgisizce paylaşımlar yapmayın, insanları kandırmayın, boşuna umut vermeyin. Bu saatten sonra zam y a p ı l a m a z .

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi