Editörler : Pangaea

Kapalı
01 Ocak 2019 10:33

Tedaşa evrak teslimi

merhaba arkadaşlar tedaşa yerleşenlerin evrak teslimi hakkında bi duyuru göremedim kurumu arayan soran bu konuda bilgi edinmiş olan varmı ne zaman evrakları teslim ederiz veya daha önceden tecrübeli olanlar varsa bu evraklar nelerdir tahmini ne zaman atanırız

Tarımekonomisi18.
Aday Memur
01 Ocak 2019 13:45

Ben tedaşa gidip sordum internetteki duyuruyu bekleyin dediler. Bekliyoruz bakalım

Fatih06935
Kapalı
01 Ocak 2019 15:59

tedaşta yabancı dil tazminatı na kadar bilen varmı

batwo
Aday Memur
01 Ocak 2019 17:45

ben konustum carsamba persembe gunu yayinlanacak dediler

Fatih06935
Kapalı
02 Ocak 2019 14:50

tcdd ye atanan arkadaşlar evrakları toparlamaya başlamışlar heralde tedaştan haberi olan varmı kaç gün oldu ses seda yok

benrobotdegilim
Aday Memur
04 Ocak 2019 18:28

teiaşta açıkladı tedaşta gelişme yok artık pazartesiye kaldı

Fatih06935
Kapalı
07 Ocak 2019 12:30

duyurudan haberi olan varmı

onur113
Memur
07 Ocak 2019 14:34

Ne kadar zor olabilir bir duyuru yayınlamak acaba

Fatih06935, 5 yıl önce
duyurudan haberi olan varmı

yagamisan06
Aday Memur
07 Ocak 2019 14:37

Arkadaşlar aramamız lazımü, bir birimizden birşey bekleyerek olmaz .0312 212 69 30 ve 4228 den bağlanıp soralım.

murat199231
Aday Memur
07 Ocak 2019 15:23

Tedaştan mail geldi.

TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜKPSS 2018/2 DÖNEMİNDE TEŞEKKÜLÜMÜZE YERLEŞEN ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

İSTENİLEN BELGELER :

1- KPSS sonuç belgesi,

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

3- www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden veya Nüfus Müdürlüklerinden alınacak Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Bilgileri belgesi,

4- Öğrenim veya çıkış belgesinin aslı ile birlikte noter onaylı örneği,

5- Son 6 ay içinde çekilmiş 6 adet 4,5x6 cm ölçüsünde vesikalık fotoğraf (erkek adaylar için kravatlı),

6- www.tedas.gov.tr adresi duyurular kısmından temin edebileceğiniz bilgisayar ortamında doldurulmuş, fotoğrafları yapıştırılmış ve imzalanmış Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 suret),

7- Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Üniversite Hastanesinden alınmış Sağlık Kurulu Raporu,

8- www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden alınacak adli sicil belgesi (2 suret),

9- Kamuda hizmeti bulunan adaylar için daha önce veya halen görev yaptıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesi,

10- Varsa YDS sonuç belgesi (A, B veya C düzeyinde olanlar için),

11- Ortaokul veya lisede hazırlık eğitimi almış adayların buna ilişkin belge sureti,

12- Erkek adaylar için askerlik şubesinden veya www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden askerlik durum belgesi (Tecilli, Muaf, Er-erbaş,Yedek Subay vb.),

13- Askerde olan adayların birliklerinden alacakları terhis tarihini belirtir belge ile birlikte yukarıda istenilen belgeleri 17/01/2019 tarihine kadar İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığında olacak şekilde göndermeleri gerekmektedir.

NOT: KPSS 2018/2 DÖNEMİNDE TEŞEKKÜLÜMÜZE YERLEŞTİRİLEN TÜM ADAYLARIN DEĞERLENDİRME KOMİSYONU İLE GÖRÜŞMEK ÜZERE HANGİ TARİH VE SAATTE NEREDE BULUNACAĞI www.tedas.gov.tr ADRESİNDEN AYRICA DUYURULACAKTIR.

Bilgi İçin :

0312 212 69 30 / 4234-4020-4228



onur113
Memur
07 Ocak 2019 17:25

arkadaşlar bu edevletten evrakları çıkarırken verileceği kuruma tedaş mı yazıyoruz yoksa tedaş genel müdürlüğü mü yazalım, sicil kaydında nedeni yazıyor memuriyet seçilecek sanırım. Bu öğrenim veya çıkış belgesinin noter onaylı örneği diyor ben diploma götüreceğim, şimdi diploma fotokopimi notere onaylatmam mı lazım yani daha önce kimse böyle bir şey istemedi, aslını gösterip fotokopiyi verebiliyoruz sanıyordum. güvenlik soruşturması formuna fotoğrafı bilgisayar ortamında mı yapıştırıyoruz, yoksa sonradan yapıştırıcıyla mı yapıştırıyoruz

Barrus
Aday Memur
07 Ocak 2019 18:28

Kurum için tedaş yeterli galiba ama yarın tekrar arayıp soracağım ben, diplomanın aslını vermemek için sanırım noter onaylı belge isteniyor. Ben tedaş duyurular kısmında güvenlik soruşturması formu görmedim daha yayınlanmadı mı ?

onur113, 5 yıl önce

arkadaşlar bu edevletten evrakları çıkarırken verileceği kuruma tedaş mı yazıyoruz yoksa tedaş genel müdürlüğü mü yazalım, sicil kaydında nedeni yazıyor memuriyet seçilecek sanırım. Bu öğrenim veya çıkış belgesinin noter onaylı örneği diyor ben diploma götüreceğim, şimdi diploma fotokopimi notere onaylatmam mı lazım yani daha önce kimse böyle bir şey istemedi, aslını gösterip fotokopiyi verebiliyoruz sanıyordum. güvenlik soruşturması formuna fotoğrafı bilgisayar ortamında mı yapıştırıyoruz, yoksa sonradan yapıştırıcıyla mı yapıştırıyoruz

benrobotdegilim
Aday Memur
07 Ocak 2019 18:32

Aslı ile birlikte noter onaylı örneği denmiş yani ikisi de isteniyor bence bazı kurumlar fotokopisini orada onaylıyormuş ama tedaş öyle yapmayacak anlaşılan

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü edevlette kurum ismi böyle görünüyor ama çok takılacaklarını sanmam

onur113
Memur
07 Ocak 2019 19:04

formu maille beraber atmışlar ama 6'ıncı maddede arşiv tarama formu diye bir belgeden bahsetmişler arşiv tarama formu maille gelen var mı? nereden bulacağız acaba. Fotokopiyi notere onaylatacağız anlaşılan

Barrus, 5 yıl önce

Kurum için tedaş yeterli galiba ama yarın tekrar arayıp soracağım ben, diplomanın aslını vermemek için sanırım noter onaylı belge isteniyor. Ben tedaş duyurular kısmında güvenlik soruşturması formu görmedim daha yayınlanmadı mı ?

karanliksafha
Aday Memur
07 Ocak 2019 19:25

arkadaşlar evrakları tamamladıktan sonra atandığımız kuruma mı vereceğiz yoksa genel müdürlüğe mi gö

batwo
Aday Memur
07 Ocak 2019 22:34

bende diploma var ama asli gibidir yok. sadece gecici mezuniyet belgesinin asli gibidiri var yeterli olur mu ?
karanliksafha, 5 yıl önce

arkadaşlar evrakları tamamladıktan sonra atandığımız kuruma mı vereceğiz yoksa genel müdürlüğe mi gö

Fatih06935
Kapalı
08 Ocak 2019 10:53

arkadaşlar ankarada yıldırım beyazıt hastanese 15 günden önce sağlık kurulu raporu vermiyo haberiniz olsun şimdi gaziye gidiyom

Fatih06935
Kapalı
08 Ocak 2019 11:03

gazi 1 aydan önce vermiyo
Fatih06935, 5 yıl önce
arkadaşlar ankarada yıldırım beyazıt hastanese 15 günden önce sağlık kurulu raporu vermiyo haberiniz olsun şimdi gaziye gidiyom

Fatih06935
Kapalı
08 Ocak 2019 12:03

arkadaşlar ankara gazi mustafa kemal hastanesi çok iyi en kısa sürede veriyolar yarım saate alcam heralde
Fatih06935, 5 yıl önce
gazi 1 aydan önce vermiyo
08 Ocak 2019 12:38

yarım saat ve 1 ay çok alakasız süreler, ilginç

Fatih06935
Kapalı
08 Ocak 2019 13:17

farklı hastaneler kardeş hata yakalama meraklı olmayın
merkeziatamaisteruk, 5 yıl önce

yarım saat ve 1 ay çok alakasız süreler, ilginç

Toplam 166 mesaj

Çok Yazılan Konular