Editörler : swat3410

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 01:37

En büyük şansım PM ye gidip şikayet edilmemek heralde yoksa birde silah alınsın, psikoloğa git hiç kaldıramazdım. Tensip zaptı okudum hakim emniyete sadece maddi ataştırma yazmış ikimiz içinde. Zamanında biz yapardık şimdi konu olduk. Hiç kimse yazmamış demiş ki dilekçede 3-4 ay önce ölüm tehditi etmişim pekisen ölümden korksan niye benle yaşıyosun bu süre zarfında onuda anlamadım. Afedersin biri karakola gelse ben eşimden şikayetçiyim beni öldürecek ama şikayetim bitsin tedbir istemiyorum tekrar kocamla yaşamaya gidecek dese komik olmaz mı ? Bu olay tersten yaşandı gibi düşünün

Android60, 2 yıl önce

Egm ye dilekçe yazacak beni tehdit etti diye.. Egm de bana niye yazıyon. Nrden karakola şikayet etmiyon demeyecek mi senin iş bilmediğin burdan belli

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 01:48

Yapsak hiç gocunmayacam ama içimden adam mı vurduk vurun kelepçeyi bari müebbet verin demek geliyor. Tayinde olmak umrumda değil cocuğumu görebilecek mesafede olayım yeter. Eşim buralardan okumazsa o kadar düşünmez diye düşünüyorum. Şunu anladım kadın erkek eşit değilmiş biz gerideymişiz, ben aynı hitamda bulunsam acaba onu il dışı sürgün edebilecek miyim yada psikoloğa yollatabilecek miyim.

Luciferrrr, 2 yıl önce

Senin kafan 1 gram çalışıyorsa ben bu mesleği bırakırım. GEnel müdürlüğe dilekçe yazar beni tehdit ediyor bunun bu ilden gönderin die ki binlerce örneği var sadece 5-10 tanesinin evrakı bana geldi bi zmnlar idari büroculuk yaparken. sen bnce bilmediğin şeyerle yorum yapma. Ayrıca polis merkezi ( karakol değil) personelin tayiyini çıkarmaz ordalar müracaat alma mercileridir. Daha gecen hafta çok yakın bi tanıdıgım boşanıyor eşi asker bulundugu ildeki Tugaya dilekçe verdi beni tehdit ediyor ertesi gün boluya tayini çıktı asker eşinin. Sen belliki acemisin bu işlerde. Senin yaşın kadr bnm evrak yazmışlığım var işine bak..

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 01:57

Bu yazı burada kalsın bir daha evlenirsem bu konuya gelip kendimi ifşa edecem. Ne eşşek adamım akıllanmadım dicem. Yüzde 1 de olsa adam haklı olamaz mı? Ben dedim yıllık izine çıkacağım 3-5 gün izin ver bari memlekete götüreyim çocuğumu hayır diyor. Biz çocuğu nereye alıp gidiyosun diyemiyoz korkumuzdan.

Luciferrrr
Kapalı
08 Temmuz 2022 01:58

kardeş bak senin yaşadığın süreci ben ayne yaşadım. senle tek farkımız bende çocuk yoktu. 4 ay açıkta kaldım. Sİlahımı kımliğimi aldılar. Döndüm 3 büyük ilden birindeydim 2. senem dolmadan şarka tayinimi çıkardılar. 3 sene nafaka ödedim. vs vs vs Bunlara takılma. Sana tavsiyem Eşinle konuş belli siizn ipler kopmuş oturun ıkı medeni insan gibi ne sen zarar göre ne o ne de çocuk anlaşmalı şekilde boşanın. Bak çekişmeli boşanır avukatların eline düşerseniz onlar para almak için herşeyi, yapar. Oturur karşına çocugunun annesını sana kötüler gider ona seni kötüler. Napın edin anlaşmalı boşanmaya çalışın hem çabuk bıter hem yıpranmazsınız. Ben 4 snee ezıyet cektım resmen.. Allahtan çocuk yoktu dıyorum ya oda olsa tumden yanmııştım. Artık göserdın göstermedın geldın gelmedın belkı evlenecek başka adamla istemeden muhatap olcan vs vs Araya buyyuklerınızi fln sokun anlaşmalı boşanın sana tek tavsıyem o..

26es_es26, 2 yıl önce

Yapsak hiç gocunmayacam ama içimden adam mı vurduk vurun kelepçeyi bari müebbet verin demek geliyor. Tayinde olmak umrumda değil cocuğumu görebilecek mesafede olayım yeter. Eşim buralardan okumazsa o kadar düşünmez diye düşünüyorum. Şunu anladım kadın erkek eşit değilmiş biz gerideymişiz, ben aynı hitamda bulunsam acaba onu il dışı sürgün edebilecek miyim yada psikoloğa yollatabilecek miyim.

Luciferrrr
Kapalı
08 Temmuz 2022 02:01

eşin buraları okumazsa aklına gelmez değil. Bi avukatın eline düşer her hinliği yaptırır. Dediğim gibi anlaşmalı boşanmaya bak. Araya avukat fln sokmayın .. Onlar bu işe ticaret olarak bakar senın durumun çok ılgılendırmez onalrı

Luciferrrr, 2 yıl önce

kardeş bak senin yaşadığın süreci ben ayne yaşadım. senle tek farkımız bende çocuk yoktu. 4 ay açıkta kaldım. Sİlahımı kımliğimi aldılar. Döndüm 3 büyük ilden birindeydim 2. senem dolmadan şarka tayinimi çıkardılar. 3 sene nafaka ödedim. vs vs vs Bunlara takılma. Sana tavsiyem Eşinle konuş belli siizn ipler kopmuş oturun ıkı medeni insan gibi ne sen zarar göre ne o ne de çocuk anlaşmalı şekilde boşanın. Bak çekişmeli boşanır avukatların eline düşerseniz onlar para almak için herşeyi, yapar. Oturur karşına çocugunun annesını sana kötüler gider ona seni kötüler. Napın edin anlaşmalı boşanmaya çalışın hem çabuk bıter hem yıpranmazsınız. Ben 4 snee ezıyet cektım resmen.. Allahtan çocuk yoktu dıyorum ya oda olsa tumden yanmııştım. Artık göserdın göstermedın geldın gelmedın belkı evlenecek başka adamla istemeden muhatap olcan vs vs Araya buyyuklerınızi fln sokun anlaşmalı boşanın sana tek tavsıyem o..

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 02:05

Sağ ol kardeşim tavsiyen için Allah razı olsun. Yazın 1ay çok diyor çocuğu görmem için nasıl anlaşacam bir evimiz var al senin olsun yazın 1 ay göreyim ne olacak yavrumu.

Luciferrrr, 2 yıl önce

eşin buraları okumazsa aklına gelmez değil. Bi avukatın eline düşer her hinliği yaptırır. Dediğim gibi anlaşmalı boşanmaya bak. Araya avukat fln sokmayın .. Onlar bu işe ticaret olarak bakar senın durumun çok ılgılendırmez onalrı

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 02:08

Avukat dahil oldu zaten bir dilekçe yazmış, sanki ölümfermanı yazmış. Kaza ile talepleri kabul etsem tabutu açın gireyim desem daha iyi.

26es_es26, 2 yıl önce

Sağ ol kardeşim tavsiyen için Allah razı olsun. Yazın 1ay çok diyor çocuğu görmem için nasıl anlaşacam bir evimiz var al senin olsun yazın 1 ay göreyim ne olacak yavrumu.

26es_es26
Şube Müdürü
08 Temmuz 2022 02:13

Çok teşekkürler cevaplar için az çok fikrim oldu süreç için , hakkımızda hayırlısı artık yazmayacağım ama yazan olursada muhakkak okuyacağım. Kimileri forumda maaş derdinde kimileri benim gibi çocuk derdinde ,maaş az yatmış diyenlere selam olsun en azından derdiniz bu kalın sağlıcakla?

Cennet35
Kapalı
08 Temmuz 2022 02:54

Azmah hani karın beni boynuzladi dedin şimdi millete mj akıl veriyorsun çok komik bay sapık bay iftiracı

azmah, 2 yıl önce

Başına gelmiş en büyük felaket 6284 syk yürürlükte iken evlenmek olmuş,Dua et İstanbul sözleşmesi uygulanmıyor.. Silahın alınacak hastane sevkin olacak hizmet dışı resmi sıfatın saygınlığı maddesinden de ceza alacaksin adliye girmiyorum

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi