Editörler : Pangaea

Arnava
Şef
16 Aralık 2019 12:29

Meb danışma hattını arayanlara da bu hafta veya en geç haftaya ilan gelecek denmiş. Hala ya engelli atamasıysa diyen olursa art niyet arayacağım:)

Max weber
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 12:31

haftaya kalmasın hocam ya meraktan olucez :)

Arnava, 4 yıl önce

Meb danışma hattını arayanlara da bu hafta veya en geç haftaya ilan gelecek denmiş. Hala ya engelli atamasıysa diyen olursa art niyet arayacağım:)

sefa-24
Daire Başkanı
16 Aralık 2019 12:31

Yok tamam hocam ben ikna oldum artık :) ama en geç haftaya dendiyse bu hafta gelmeme ihtimaline hazır olmak gerek. Hatta bence bu hafta gelmez

Arnava, 4 yıl önce

Max weber
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 12:32

bence bu hafta gelicek

sefa-24, 4 yıl önce

Yok tamam hocam ben ikna oldum artık :) ama en geç haftaya dendiyse bu hafta gelmeme ihtimaline hazır olmak gerek. Hatta bence bu hafta gelmez

Arnava
Şef
16 Aralık 2019 12:32

Yok yok kalmasın zaten :D Hatta mümkünse bugün yayımlansın :) Bilginim doğruluğunu teyit için yazdım sadece :))

sefa-24
Daire Başkanı
16 Aralık 2019 12:33

İnşallah hocam yıldık gerçekten

Max weber, 4 yıl önce

bence bu hafta gelicek

16 Aralık 2019 12:36

Bunlar karamsar kuşkucu garantici tipler hepsi çok itici. Bu tipler genellikle yalnız yaşarlar. ömür boyu da böyle giderler. ve bunlardan ne yazık ki çok var
Arnava, 4 yıl önce

EZY15
Aday Memur
16 Aralık 2019 12:38

Bizde İnanmak istiyoruz . Atanan atansın kalanlarda çalışabilsin diye süreç sebebiyle hepten

kuşkucu olduk

Cenk911
Kapalı
16 Aralık 2019 12:56

6 ssayfa boyunca bazı insanlara laf anlatmakla geçmiş ama sonunda anlamışlar.

sefa-24
Daire Başkanı
16 Aralık 2019 12:56

Kimse karamsar kuşkucu değildi. İnsanların yaşadıkları ortada. Yeni hayal kırıklıkları yaşamak istemeyen erken sevinmeye temkinli olmak iticilik değildir. Bu insanları MEB bu hale soktu. Size mi düştü insanlar hakkında yargıda bulunmak. İnsanlara saldırmak için bahane aramaya lüzum yok.

Human Rights Watch, 4 yıl önce
Bunlar karamsar kuşkucu garantici tipler hepsi çok itici. Bu tipler genellikle yalnız yaşarlar. ömür boyu da böyle giderler. ve bunlardan ne yazık ki çok var

sefa-24
Daire Başkanı
16 Aralık 2019 13:32

Yandaş hürriyet de engelli atamasından bahsediyor :D

T1903
Şube Müdürü
16 Aralık 2019 14:04

Keşke bu hafta değil bugün ge lse ama nedense hiç öyle olacakmış gibi hissetmiyorum valla ne umut bıraktılar ne de bisey

22grace
Memur
16 Aralık 2019 14:15

Hocam bir an once aciklanir da rahatlarsiniz insallah ya Size mi dustu yargilamak diyorsunuz da acaba engelli atamasi takvimi olacagi inancinizi daha ne kadar okumak zorundayiz ? Tmm belirttiniz fikrinizi, buradakiler de aciklamasini yapti ustune Hamza Bey in meb danisma hattinin haberini de verdiler. Bir sakin olun artik.

sefa-24, 4 yıl önce

Yandaş hürriyet de engelli atamasından bahsediyor :D

sefa-24
Daire Başkanı
16 Aralık 2019 14:23

Hocam yanlış anladınız kuşkuyu bıraktım çoktan. Hürriyet örneğini sadece hürriyetle dalga geçmek için verdim. Mesela sabah da aylardır 2020 atama haberi yapıyor ve bakanın bazı cümlelerini kopyala yapıştır yapıp haber diye sunuyor. Onu demek istedim

22grace, 4 yıl önce

Hocam bir an once aciklanir da rahatlarsiniz insallah ya Size mi dustu yargilamak diyorsunuz da acaba engelli atamasi takvimi olacagi inancinizi daha ne kadar okumak zorundayiz ? Tmm belirttiniz fikrinizi, buradakiler de aciklamasini yapti ustune Hamza Bey in meb danisma hattinin haberini de verdiler. Bir sakin olun artik.

nikneyme
Şef
19 Aralık 2019 14:56

Ekpss tercih kılavuzu yayınlandı. Bakan beyin önümüzdeki hafta açıklayacağız dediği gerçekten bu muydu acaba? Bizim duyuru başka bahara kalacak herhalde.

cansizsin
Memur
19 Aralık 2019 15:02

Açıklanan engelli öğretmenlik bile değil hocam engelli memur. Bunu kasdetmemistir

.Bu başlık tekrar aktif olmuş:)

nikneyme, 4 yıl önce

Ekpss tercih kılavuzu yayınlandı. Bakan beyin önümüzdeki hafta açıklayacağız dediği gerçekten bu muydu acaba? Bizim duyuru başka bahara kalacak herhalde.

nikneyme
Şef
19 Aralık 2019 22:47

Ben farklı anlamışım hocam teşekkür ederim :)

cansizsin, 4 yıl önce

Açıklanan engelli öğretmenlik bile değil hocam engelli memur. Bunu kasdetmemistir

.Bu başlık tekrar aktif olmuş:)

Toplam 137 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi