Editörler : swat3410
«475847594760476147624763476447654766476747684769»

Hamiltonyen
Memur
10 Eylül 2019 20:39

eşinden boşanan devrem var mi bana ulaşabilir mi

Aksserli
Aday Memur
10 Eylül 2019 22:05

Ben boşandım devrem ne gibi bi sorun var

Hamiltonyen, 5 yıl önce
eşinden boşanan devrem var mi bana ulaşabilir mi

Hamiltonyen
Memur
10 Eylül 2019 22:28

devrem herşeyi verdim tüm birikimler onda araba onda çocuk onda 100 bin tazminat istiyor anlaşmalı olarak
Aksserli, 5 yıl önce

Hamiltonyen
Memur
10 Eylül 2019 22:29

khk lı olarak tazminat muhabbetinde mahkemenin ne gibi tutumu olur.. Bu arada geçmiş olsun
Aksserli, 5 yıl önce

Aksserli
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:09

Ne diyeyim devrem Allah yardımcın olsun zaten herşeyi bırakmışsın ona rağmen tazminat istiyosa ben olsam bi avukatla görüşür ona göre bi yol çizerdim. Zaten olan olmuş niye herşeyi bırakıyosun mahkemere durumunu anlatırsın. Bu arada ben anlaşmalı boşandım bizimki öğretmen çalışıyor

Hamiltonyen, 5 yıl önce
khk lı olarak tazminat muhabbetinde mahkemenin ne gibi tutumu olur.. Bu arada geçmiş olsun

Aksserli
Aday Memur
10 Eylül 2019 23:17

Mahkemenin khk dan dolayı olumsuz yaklaşımı olacağını sanmıyprum. iş yok gelir yok. bizim konularda adalet yerini bulamasada bu konularda adalet yerini bulur

FREDY66
Şube Müdürü
10 Eylül 2019 23:29

yanı khk lı olmak dışında başka bir kriterinmi vardı neden herşeyi bıraktın ki birde tazminat istenmesi yıkıcı olmuş geçmiş olsun tavsiyem buşartlarda boşanma derim şartlar değişirse sana kalmış
Hamiltonyen, 5 yıl önce
devrem herşeyi verdim tüm birikimler onda araba onda çocuk onda 100 bin tazminat istiyor anlaşmalı olarak

Hamiltonyen
Memur
10 Eylül 2019 23:39

kriter yok sadece kodlama. o yuzden degil bırakma mevzusu.. araba onun üzerine paramizda onun banka hesapları da toplanırdı.bu yüzden bu arada bizimkide hemşire.
FREDY66, 5 yıl önce
yanı khk lı olmak dışında başka bir kriterinmi vardı neden herşeyi bıraktın ki birde tazminat istenmesi yıkıcı olmuş geçmiş olsun tavsiyem buşartlarda boşanma derim şartlar değişirse sana kalmış

FREDY66
Şube Müdürü
10 Eylül 2019 23:48

kriter derken onu kastetmedim boşanma kriteri yani bşka bi nedenmi yoksa ihraç khklı olmanızmı diye sormuştum. kimin hesabında olmasının bi önemi yok önemli olan mahkemede hakkınsa sahip çıkman bu şekilde boşanmamı olur.Olmuyorsa önce bi boşanın sonrada alacak verecek için hakimin kararını bekleyin bu işler çok detaylı onun hesapta kaldı onun olmaz o işler
Hamiltonyen, 5 yıl önce
kriter yok sadece kodlama. o yuzden degil bırakma mevzusu.. araba onun üzerine paramizda onun banka hesapları da toplanırdı.bu yüzden bu arada bizimkide hemşire.

Güngörecek
Aday Memur
11 Eylül 2019 00:48

Arkadaşlar Diyarbakır 8 ağır ceza mahkemesinde 05.12.2019 tarihinde mahkemem var ancak mahkeme ikamet ettiğim ildeki mahkemeye segbis el hazır olsun demiş neden Diyarbakır'a çağırmadı böyle durumu olan var mı

emre.0
Aday Memur
11 Eylül 2019 01:11

Arkadaşlar 223 2a dan beraat mı daha iyi bir karar yoksa 2b mi?

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 01:59

boşanmanın kriterini bende bilmiyorum avukatı söylemiyor şaka gibi kendisi zaten babasiyla evden iki blok uzağa gitti..sacma sapan bi hayat yasiyorum dengem şaştı..benimse 21 de askerlik var ..
FREDY66, 5 yıl önce
kriter derken onu kastetmedim boşanma kriteri yani bşka bi nedenmi yoksa ihraç khklı olmanızmı diye sormuştum. kimin hesabında olmasının bi önemi yok önemli olan mahkemede hakkınsa sahip çıkman bu şekilde boşanmamı olur.Olmuyorsa önce bi boşanın sonrada alacak verecek için hakimin kararını bekleyin bu işler çok detaylı onun hesapta kaldı onun olmaz o işler

Bahadır46
Genel Müdür
11 Eylül 2019 07:22

Geçmiş olsun devre. Bu süreçte binlerce kişi duydum. Erkek ihraç olupta bayanın memur olduğu. Bayanlar ne olursa olsun erkeği evde istemiyor. Sıkıntı burdan çıkıyor. Ama tam tersi kadın ihraç erkek memuriyete devam etse erkek kadının başına kakmaz.

Hamiltonyen, 5 yıl önce
boşanmanın kriterini bende bilmiyorum avukatı söylemiyor şaka gibi kendisi zaten babasiyla evden iki blok uzağa gitti..sacma sapan bi hayat yasiyorum dengem şaştı..benimse 21 de askerlik var ..

ramann
Aday Memur
11 Eylül 2019 08:30

Evet benim de öyle.dilekçe yazdım Diyarbakırda katılmak istiyorum diye.Ama sonradan öğrendim dilekçeye de gerek yokmuş, mahkemeye direk Diyarbakıra gidip katılabiliyormussun.
Güngörecek, 5 yıl önce
Arkadaşlar Diyarbakır 8 ağır ceza mahkemesinde 05.12.2019 tarihinde mahkemem var ancak mahkeme ikamet ettiğim ildeki mahkemeye segbis el hazır olsun demiş neden Diyarbakır'a çağırmadı böyle durumu olan var mı

oncevatan51
Memur
11 Eylül 2019 08:37

Boş yere Diyarbakır'a gelme diye senin için yani ama ben yinede bizzat gittim mahkemeye öyle yapmanı tavsiye ederim
Güngörecek, 5 yıl önce

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 10:13

böyle de oldu devrem. iş buldum çalıştım 5 ay ,yapamadım çıkmak zorunda kaldım iş bulucan diyip evi terk etti..ve şimdi boşanmak istediğini duyuyorum.. 2 yaşında kızım var ve beni tanımıyor.. en çok üzüldüğüm bu
Bahadır46, 5 yıl önce

Geçmiş olsun devre. Bu süreçte binlerce kişi duydum. Erkek ihraç olupta bayanın memur olduğu. Bayanlar ne olursa olsun erkeği evde istemiyor. Sıkıntı burdan çıkıyor. Ama tam tersi kadın ihraç erkek memuriyete devam etse erkek kadının başına kakmaz.

EL CHAPO
Genel Müdür
11 Eylül 2019 10:15

ismail in damatta fetodan araniyomus. ismaill bosatti mi acaba

Bahadır46
Genel Müdür
11 Eylül 2019 10:32

Ankara da eşi hemşire olan bir arkadaşta boşanma aşamasına gelmişti. Araya büyükler girdi. Arkadaşta bir ortakla oto yıkama açtılar. Şimdi iyiler. Bence yenge hanımla aile büyükleri konuşsa iyi olur.

Hamiltonyen, 5 yıl önce
böyle de oldu devrem. iş buldum çalıştım 5 ay ,yapamadım çıkmak zorunda kaldım iş bulucan diyip evi terk etti..ve şimdi boşanmak istediğini duyuyorum.. 2 yaşında kızım var ve beni tanımıyor.. en çok üzüldüğüm bu

Bahadır46
Genel Müdür
11 Eylül 2019 10:35

Bizim burda askeriyeden ihraç bir arkadaş seç market açtı. Güzel de iş yapıyor.

Hamiltonyen
Memur
11 Eylül 2019 10:56

o dağları yıktı..zaten ailemle arada kalmaktan da yoruldum.ailesi alıp götürdü bilmiyorum ne olacak
Bahadır46, 5 yıl önce

Ankara da eşi hemşire olan bir arkadaşta boşanma aşamasına gelmişti. Araya büyükler girdi. Arkadaşta bir ortakla oto yıkama açtılar. Şimdi iyiler. Bence yenge hanımla aile büyükleri konuşsa iyi olur.

Toplam 102884 mesaj
«475847594760476147624763476447654766476747684769»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi