Editörler : Pangaea

Aysun.müh
Yasaklı
03 Kasım 2022 20:17

Hocam mesajlar herkese açık benim aslında.Size numaramı atıyorum hocam.
Merve Erdogn, 1 yıl önce
Aysun hocam özelden size mesaj atamıyorum

Aysun.müh
Yasaklı
03 Kasım 2022 20:22

Merve Hocam sanırım sizin mesaj kapalı.Telegramda @aysun_ackgz burdan bana yazabilirsin.
Merve Erdogn, 1 yıl önce
Aysun hocam özelden size mesaj atamıyorum

Merve Erdogn
Aday Memur
03 Kasım 2022 20:53

Telegram kullanmıyorum hocam
Aysun.müh, 1 yıl önce
Merve Hocam sanırım sizin mesaj kapalı.Telegramda @aysun_ackgz burdan bana yazabilirsin.

Aysun.müh
Yasaklı
03 Kasım 2022 21:46

Nasıl yapalım hocam tekrar denesen mesaj atmayı .
Merve Erdogn, 1 yıl önce

Aysun.müh
Yasaklı
03 Kasım 2022 21:49

Hocam ben mesaj attım bakarsınız .
Merve Erdogn, 1 yıl önce

Merve Erdogn
Aday Memur
03 Kasım 2022 21:54

İlginiz için teşekkür ederim Aysun hocam.
Aysun.müh, 1 yıl önce
Hocam ben mesaj attım bakarsınız .

Aysun.müh
Yasaklı
06 Kasım 2022 10:48

Yine ben hocalarım:-) Yine geleceğe yol göstermesi adına yazacağım bir mesaj olsun buda. ÖSYM branş sıralamaları sınav sonuçlarından 10 gün sonra açıklandı ve sıralamalarımızı gördük. Açıkçası beklediğimden çok daha iyi bir sıralama geldi. 26. kişiyim.Geçen yıllara bakıldığında en düşük alım yapılsa dahi atanabileceğim gibi duruyor:-) Şöyle bir bilgi paylaşalım hocalarım,geçen yıl 174 kişi alınmış ve 285. kişi son kişi olarak atanmış. Bu bilgi ileride sizin işinize çok yarar diye düşünüyorum. Tahminler kontenjanların artacağı yönünde, bakanımız teknik eğitime sürekli vurgu yapıyor ve bu durum biz teknik öğretmenlerin önünü açacak gibi:-)

Merve Erdogn
Aday Memur
06 Kasım 2022 10:54

Hocam sizce bu sene son kişi 350. Kişi olur mu ? Ya da en son bu rakam kaç olur?
Aysun.müh, 1 yıl önce
Yine ben hocalarım:-) Yine geleceğe yol göstermesi adına yazacağım bir mesaj olsun buda. ÖSYM branş sıralamaları sınav sonuçlarından 10 gün sonra açıklandı ve sıralamalarımızı gördük. Açıkçası beklediğimden çok daha iyi bir sıralama geldi. 26. kişiyim.Geçen yıllara bakıldığında en düşük alım yapılsa dahi atanabileceğim gibi duruyor:-) Şöyle bir bilgi paylaşalım hocalarım,geçen yıl 174 kişi alınmış ve 285. kişi son kişi olarak atanmış. Bu bilgi ileride sizin işinize çok yarar diye düşünüyorum. Tahminler kontenjanların artacağı yönünde, bakanımız teknik eğitime sürekli vurgu yapıyor ve bu durum biz teknik öğretmenlerin önünü açacak gibi:-)

Aysun.müh
Yasaklı
06 Kasım 2022 12:25

Merve hocam grupta çok deneyimli bir hocamız 300. kişinin gitme ihtimali olduğunu düşünüyor.Bizim bi whatsapp grubumuz var bundan bahsetmiştim daha önceki mesajlarında :-)Sizlerde katılıp sıralamalarınızı öğrenebilirsiniz. Tabi geçen yıl iki alım yapıldı.Bu yılda öyle yapılır mı bilmiyoruz.Ama bence yapılacak ve çok alım olacak.
Merve Erdogn, 1 yıl önce
Hocam sizce bu sene son kişi 350. Kişi olur mu ? Ya da en son bu rakam kaç olur?

Aysun.müh
Yasaklı
06 Kasım 2022 12:42

Bazı arkadaşlar bana telegram üzerinden ulaşabiliyor .Sizlerde ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. @aysun_ackgz bu benim telegram adım. Kendinize iyi bakın ve sınavların hayatınız olmasına izin vermeyin. Yine ara ara sohbet etmek için uğrarım.

Aysun.müh
Yasaklı
09 Kasım 2022 23:21

İyi geceler forum sakinleri. Herkes nefesleri tutmuş da sanki ilan gelsin diye bekliyor gibi bir hava esiyor. '24 Kasım'>>> Muhteşem tarih:-)) Yıllar yıllar önce bir çok arkadaşım sen öğretmen olmak için doğmuşsun derlerdi bana.Bir şeyi bilmek ve onu başkasına en sade şekliyle anlatabilmek ,bu gerçekten büyük bir beceri. Böyle bir şeye sahip miyim bilmiyorum ama bir şeyler için emek vermek ve sonucunu görmek hep hoşuma gitmiştir. Ama şu kesin bilgi evet ben 24 Kasımda doğmuşum:-) Sınavdan sonraki süreç için şunları söylemeden geçemiyorum, insan boşluğa düşüyor.Sınava hazırlanırken her gün hayaller kurduğun kesin bunu da yapacağım dediğin hiç bir şey sana cazip gelmiyor. Sebepsiz bir gerginlik , bilinmezin verdiği bir sinirlilik var üzerimde. Masaya oturup dil çalışsam diyorum, ales puanımın geçerliliği var.Acaba bu süreci bu şekilde doldurup kafamı meşgul mu etsem? İsg kursuna gitmiştim onun da sınavı var aralıkta belki ilk onunla başlamalıyım.Boş durmak yay burcuna göre bir şey değil.Bir amaç bir hedef belirlemeliyim kendime. Kendinize çok iyi bakın hocalarım, hadi Allah'a emanet olun.
10 Kasım 2022 11:30

evet sınava girdim ama sadece gk+gy'ye girdim. kpss p10 puanım yok

Aysun.müh, 1 yıl önce
Feyza ben grubu kurdum, gelmek istersen bana özelden yaz olur mu? Sınava girmiş miydin sen?
10 Kasım 2022 11:37

hocam devlette isg sertifikası bir şeye lazımoluyor mu? isg sertifikası nerelerde işe yarıyor?

Aysun.müh, 1 yıl önce
İyi geceler forum sakinleri. Herkes nefesleri tutmuş da sanki ilan gelsin diye bekliyor gibi bir hava esiyor. '24 Kasım'>>> Muhteşem tarih:-)) Yıllar yıllar önce bir çok arkadaşım sen öğretmen olmak için doğmuşsun derlerdi bana.Bir şeyi bilmek ve onu başkasına en sade şekliyle anlatabilmek ,bu gerçekten büyük bir beceri. Böyle bir şeye sahip miyim bilmiyorum ama bir şeyler için emek vermek ve sonucunu görmek hep hoşuma gitmiştir. Ama şu kesin bilgi evet ben 24 Kasımda doğmuşum:-) Sınavdan sonraki süreç için şunları söylemeden geçemiyorum, insan boşluğa düşüyor.Sınava hazırlanırken her gün hayaller kurduğun kesin bunu da yapacağım dediğin hiç bir şey sana cazip gelmiyor. Sebepsiz bir gerginlik , bilinmezin verdiği bir sinirlilik var üzerimde. Masaya oturup dil çalışsam diyorum, ales puanımın geçerliliği var.Acaba bu süreci bu şekilde doldurup kafamı meşgul mu etsem? İsg kursuna gitmiştim onun da sınavı var aralıkta belki ilk onunla başlamalıyım.Boş durmak yay burcuna göre bir şey değil.Bir amaç bir hedef belirlemeliyim kendime. Kendinize çok iyi bakın hocalarım, hadi Allah'a emanet olun.

Aysun.müh
Yasaklı
10 Kasım 2022 16:20

Bazı kurumlar açıktan alımlarda isg belgesi istiyor diye gitmiştim kursa.Sınavına girmek bir türlü kısmet olmamıştı.Dün bir arkadaşa sormuştum İlçe milli eğitim müdürlüklerinde isg birimleri oluyormuş.Ama buraya gidebilmek için öncelikle öğretmen olarak atanmak mı gerekiyor onu bilmiyorum hocam:-/Ama burada isg belgesi gerekiyormuş.
Feyza.1, 1 yıl önce

hocam devlette isg sertifikası bir şeye lazımoluyor mu? isg sertifikası nerelerde işe yarıyor?

fthsltnmhmt61
Kapalı
13 Kasım 2022 16:41

bir şey yapmadan duramıyorsanız bu dünyaya sadece dünyalık ilim için gelmedik derim. bir de sorum olacak bizim branş sıralaması için hangi öğretmenlik veya bölüm seçiliyor sıralamızı en doğru görebilmek için

Aysun.müh
Yasaklı
14 Kasım 2022 12:51

Hocam bizim bi telegram ve wp grubu var oradan bize ulaşın.Hangi bölümleri seçmeniz gerektiğini yöneticiler söyler size.
fthsltnmhmt61, 1 yıl önce

bir şey yapmadan duramıyorsanız bu dünyaya sadece dünyalık ilim için gelmedik derim. bir de sorum olacak bizim branş sıralaması için hangi öğretmenlik veya bölüm seçiliyor sıralamızı en doğru görebilmek için

fthsltnmhmt61
Kapalı
14 Kasım 2022 15:47

hocam çalışamadan girdim 68.5 gibi bir puan aldım imkansız gibi bir şey fakat kurumlar arası öğretmenliğe geçiş gelirse o zaman belki olur

Aysun.müh, 1 yıl önce
Hocam bizim bi telegram ve wp grubu var oradan bize ulaşın.Hangi bölümleri seçmeniz gerektiğini yöneticiler söyler size.

Aysun.müh
Yasaklı
14 Kasım 2022 16:33

Hocam 72 ile kapandı geçen alımda.Bu alım daha yüksek bir sayı bekleniyor.Grupta 92- 53 puan aralığında arkadşlar var.Tercih yaparken önümüzde kimler elektrik kimler elektronik seçmiş bunu bilmek gerekiyor.Bu sebepten gruplarda olmanız gerçekten önemli.

hocam çalışamadan girdim 68.5 gibi bir puan aldım imkansız gibi bir şey fakat kurumlar arası öğretmenliğe geçiş gelirse o zaman belki olur

fthsltnmhmt61
Kapalı
14 Kasım 2022 21:46

peki hocam haklısınız

Aysun.müh
Yasaklı
15 Kasım 2022 19:19

Hocam istersen özelden numaranı yaz sizi gruba alalım.

peki hocam haklısınız

Toplam 137 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi