Editörler : oto-danisman-expert
12 Mart 2010 15:57

opel astra benzinli olanları nasıldır

arkadaşlar 2006 model opel astra var bi tanıdığım da satcak yeni kasa olanlardan enjoy paketmiş 1,6 benzinli benzinli astra 1,3cdtı ye göre nasıldır. yakıt olarak illaki dizele göre fazla yakar ama lpg ile hallolur yakıt haricinde ki görüşleriniz nedir.

fenci44
Aday Memur
12 Mart 2010 16:44

bende var 2006 model 1.6 rahat bir araba konforlu.aslında az yakar ama malum benzin fiyaları.bende lpg işini araştırıyorum

uglykidjoe
Müsteşar
12 Mart 2010 18:56

Bir tanıdık 2005 enjoy sport easytronic aldı. İkinci el...

Dizel olanı düşük motor hacmi yüzünden motor soğukken , dik yokuşlarda kalkışta biraz zorlanır.1. vites yok gibidir. Ama yürüdükten sonra iyi gider.Tabi son hızda falan benzinliyi yakalamaz. Ama ne önemi var?

Benzinli olan alınır mı? Alınır. Fiyat önemli. Yukarıdaki aracı 2 sene önce 25.5 a aldı. O zaman 26-27 ye aynı sınıfta dizeller alınırdı. Tamam km biraz daha fazla olurdu ama...

Astra genel olarak iyidir. Eleştiri olarak iç mekanda ufak tefek gözler olmaması söylenir o kadar.

ahmethaşim
Yasaklı
12 Mart 2010 20:39

Bırakın böyle uyduruk işleri....Koç gibi araba alın;koyun gibi değil.....Araba arabaya benzesin...Bu arabalara binenlere bakınca

'Atın izi itin izine karıştı'diyorum....Eskiden araba denilince bir okkası bir terazisi olurdu....

Zaman ve populist kültür, insan kişilikleri gibi uyduruk kaydırık tuhaf tipli arabaları ortaya çıkardı...

YAZIK YURDUMUN İNSANINA!!!!!!!!!

eğitimci311
Daire Başkanı
12 Mart 2010 20:41

dinsizin hakkından imansız gelir der atalarımız bu raportöriktisatçı buralarda olsaydı görürdüm ben seni haşim :)

uglykidjoe
Müsteşar
12 Mart 2010 20:45

İkisi bir ara müttefikdi.

"Deli deliyi görünce sopasını saklarmış"

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi